Skocz do zawartości

PS2 FAQ - najczęściej zadawane pytania


Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

Po co Ci to? To szmelc przecież. *.xps nie przechowuje time stamp, a host ma też antyczny. Skoro masz Swap Magic to na Twoim miejscu zainstalowałbym FMCB, a już na pewno do archiwizacji save'ów (kontener *.psu, lepszy nawet od *.psv z PS3 ;)) i przesyłania danych (Host/SMB) używał uLE.

 

Tak wiem, post z kwietnia. ;p

Edytowane przez Berion
Odnośnik do komentarza

Takie coś Ci wyparuje z karty pamięci, jeśli tak ten szmelc można nazwać.

 

Zainstaluj FMCB, bo tak się nazywa ten program, samemu, na orygnalnej karcie pamięci. Dorzuć ESR i będziesz mógł uruchamiać kopie gier. Oryginałów z innego regionu niż konsola nie odpalisz, więc będziesz musiał skopiować te gry i nagrać na płytę. I tylko PS2, z PSX się tak nie da. Jak chcesz żeby wszystko na wszystkim odpalało się od razu po włożeniu płyty to wlutuj modchip - innej możliowości nie ma i nigdy nie będzie.

 

Poczytaj sobie to:

http://konsole.cdrinfo.pl/artykuly/PS2generalfaq/

 

A potem ewentualnie to:

http://konsole.cdrinfo.pl/artykuly/PS2-FreeMCBoot-ESR/

Edytowane przez Berion
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Panowie pytanko małe apropos gier z Psx.

 

Mam : 

Oryginalną nieprzerabianą Ps2 Slim 

Oryginalną karte pamieci Sony 8mb 

Oryginalnego Finala 7

 

Gierka sie odpala bez problemu, dochodze do pierwszego sejw pointa i kupa bo FF 7 "nie widzi" memorki od Ps2..... a głowe bym dał sobie urżnąć że kiedyś widział ... Da sie jakoś sejwowac gry na Psx na memorce z Ps2 czy mi sie coś przyśniło ? 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...
  • 1 rok później...

Bez Czipa to tylko Kombinacja Karta Pamięci z granym MCBoot i HDLoader + Dysk HDD i Network Adapter. I to była by najlepsza opcja ponieważ uruchomisz każdą grę PS2 NTSC. Plus to tego wgrasz sobie bez problemów emulator PSX na USB i ULaunchem z karty pamięci uruchomisz gry NTSC z psx, ponieważ nawet mając wlutowany czip, gry z PSX NTSC nie chcą działać. 

 

Ja Uruchamiam gry z PSX Ntsc właśnie tylko przez emulator. 

 

Jeśli chcesz wsadzać czip to Mobdo760 ale moim zdaniem to gorsza opcja, bo zawsze będziesz katował laser. Więc lepsza jest opcja z Network Adapterem i HDD, to jest naprawdę proste do ogarnięcia. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...