Skocz do zawartości

Jaką gre żałowaliście że kupiliście ???


Tatramaster

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

Red Faction i Primal. Pierwsza gra to archaizm sterowania i przemierzania pustkowi w nadziei ze w koncu cos zacznie sie dziac. Niestety nic sie nie dzialo. Drugie to ogromne rozczarowanie zwazywszy na to, ze odpowiedzialni byli za nia tworcy jednej z moich ulubionych gier - Medievil. Oprocz tego nie zaluje wydanych pieniedzy przez bitych 5 lat cudownego grania na Playstation 2. Wspaniala konsola, bede o niej wspominal swoim wnukom <3

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Sky Odyssey. Kupione w pierwszym roku posiadania konsoli PS2. W sumie, ktoś nawet mi zachwalał tę pozycję. Gra niestety pochodzi z początków PS2. Grafika rodem z PSX-a, grywalność bardzo przeciętna. Jedyna zaleta to odpalić ją i jakąś produkcję ze schyłku żywota "czarnulki", by zobaczyć jak ogromny postęp nastąpił przez te lata. Na szczęście, dałem za to jakieś grosze, więc... mała strata.

Odnośnik do komentarza

Medal of Honor: Warfighter i Dead Space 3. Pierwszy to zakalec góra 5/10, któremu hype u nas w kraju nakręcano głównie obecnością GROM-u wśród jednostek sił specjalnych, ale dałem radę ukończyć bez przymuszania się. DS3 natomiast leży rozgrzebany po dziś dzień. Mimo kilku podejść zawsze odechciewało mi się grać mniej więcej (ponoć) w połowie. Nie dość, że to IMO zupełne zeszmacenie idei Dead Space jako horroru, to jeszcze masakrycznie to rozwleczone. :/ Ponoć w co-opie da się przełknąć, acz nie dane mi było sprawdzić.

Edytowane przez Frantik
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Medal of Honor: Warfighter i Dead Space 3. Pierwszy to zakalec góra 5/10, któremu hype u nas w kraju nakręcano głównie obecnością GROM-u wśród jednostek sił specjalnych, ale dałem radę ukończyć bez przymuszania się. DS3 natomiast leży rozgrzebany po dziś dzień. Mimo kilku podejść zawsze odechciewało mi się grać mniej więcej (ponoć) w połowie. Nie dość, że to IMO zupełne zeszmacenie idei Dead Space jako horroru, to jeszcze masakrycznie to rozwleczone. :/ Ponoć w co-opie da się przełknąć, acz nie dane mi było sprawdzić.

 

Nie ten dział kolego :)

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Eye Top Play kupiony w 2017. Bo niby chciałem mieć jakąś grę na PS2 z dodatkowym urządzeniem (PS Eye), jak mam na PS3 Buzzery, czy klawisze, tylko nie wiem po co. 
Szybko jednak doszło do mnie, że ta technologia wygląda dziś biednie. I skoro nie grałem w to na premierę, to nie zadziała tu sentyment, który zawsze wszystko podbijał do góry:/

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, Quake96 napisał:

Szkoda tylko, że polska wersja Buzza ma spolszczone wyłącznie napisy.

 

O nie! Buzz z angielskim dubbingiem według mnie wymiata i zdecydowanie wolę taką "kinówkę" niż pełne tłumaczenie jak na PS3. Boberek pewnie by mi pasował gdybym nie znał oryginału :ninja: A Buzz na PS2 zestarzał się IMO bardzo dobrze. Kupiłem go dopiero z rok albo dwa lata temu i mimo, iż jest to stara gra, bawimy się za(pipi)iaszczo jak wpadają do mnie znajomi. Nawet osoby nie przepadające za grami siedzą z wywieszonym jęzorem. Seria powinna wrócić na obecnej generacji.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...