Skocz do zawartości

Ulubione seriale TV


mlodziak1993

Rekomendowane odpowiedzi

  • 6 miesięcy temu...

Homer- nie zaczynają, oni takie robią od wielu lat, szczególnie saj-faj.

Tak? To podaj jeszcze jakieś tytuły, bo mi się ich seriale podobają. ;)

 

Jeśli ktoś jeszcze jakimś cudem nie obejrzał brytyjskiego The Fall, polecam. Brytyjski serial, akcja, podobnie jak akcja pewnego sezonu w SoA, dzieje się w Belfaście, majstersztyk jeśli chodzi o fabułę a główny zły miażdży. No i gra SCULLY z X Files.

Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

1. shield - najlepszy, ale przez pewne sceny i przywiązanie nie potrafię leciec z nim drugi raz, to chyba milosc

2. pitbull - kunszt i mistrzostwo, kopalnia cytatów i sceny które łapia za serducho, odcinek z Szymonkiem i scena ataku Gebelsa na matke to najlepsza scena  w polskiej kinematografii

3. oz - łyknąłem juz 3 razy, pomimo mroku musiałem  wejść w świat emerald city, dla Adebisiego przede wszystkim.

4. the wire - może jak łykne drugi raz to podskoczy, ale nie sądze

5. deadwood - gdyby nie Skyler z BB powiedziałbym że serial idealny, ale niestety cały wątek szeryfa i tego blondpotfora zostawia dużą skazę na serialu.

 

nie dyskutujmy

Edytowane przez _Milan_
Odnośnik do komentarza
  • 2 lata później...

Ulubione seriale:

1. Zagubieni

2. Fargo

3. Czysta krew

Obecnie oglądam:

1. True Detective

2. Gra o Tron

3. American Horror Story (pierwsze serie)

4. Pozostawieni

5. Gorejący krzew (mini-serial Agnieszki Holland)

6.The Walking Dead

7. Pakt

8. Miodowe lata (tak dla luzu)

9. Penny Dreadful (Dom grozy)

10. The Knick

11. Banshee

Więc w przerwach między obowiązkami, a graniem mam co oglądać.

Odnośnik do komentarza

To jest jedyna możliwość.

Ostatnio widziałem scenę otwierającą sezon drugi Lostów i na chwilę magia powróciła, ale potem sobie przypomniałem co zrobili z tym serialem w 6ym sezonie :niedobrze::smutas::pechowiec:

 

Natomiast True Blood miało świetne w sumie ze 3 sezony, a reszta to średniactwo ze wskazaniem na słaby ostatni sezon z tragicznym finałem.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...