Skocz do zawartości

Killzone 2


filipekcipek

Rekomendowane odpowiedzi

Gram teraz od kilku dni na Elite i muszę się zgodzić, że ten level to przegięcie. Jestem już (albo dopiero :P) na pociągu i chyba zaraz dostanę (pipi)ic.y. Jezu, ten level jest przegięty. Już się boję co będzie u Visariego. Chyba pozostaje lecenie na jana, bo nie wyobrażam sobie posuwania się cm po cm.

 

Swoją drogą, coraz bardziej lubię tą grę :P. Mimo, że na początku mnie rozczarowała. Gdyby tylko ta fabuła była lepsza... <_<

Odnośnik do komentarza

Nowe info odnośnie patcha 1.27. Jutro będzie dostępny do ściągnięcia:

http://www.vg247.com/2009/05/27/killzone-1...morrow-morning/

 

Najważniejsze informacje:

 

* Spawn invincibility removed

* Airbots improved

* Assaults nerfed

* "High precision" controls option

* Join friend feature improved

* Faction balancing fixed

Odnośnik do komentarza

wyszedł nowy patch 1.27 Nie wiem co zmienia w multi bo serwery wyłączyli ale wprowadza rewolucje w sterowaniu.mamy teraz do wyboru(nawet w singlu) opcje DUŻA PRECYZJA ,która wprowadza sterowanie niczym z CoD4 lub innych fpsów na rynku- celowniczek zapiepaza jak dziki,nie czuć ciężaru broni,a analog reaguje nawet na najdrobniejsze jego muśnięcie.

 

Wielka szkoda,że GG pod naciskiem graczy niejako wyrzeka się swojego świetnego ciężkiego sterowania,na które wielu ludzi narzekało ale mi się strasznie podobało.Przynajmniej dobrze,że dalej mamy wybór jakie chcemy.Boję się tylko,że to nowe sterowanie może za bardzo być faworyzowane w multi....

Odnośnik do komentarza
wyszedł nowy patch 1.27 Nie wiem co zmienia w multi bo serwery wyłączyli ale wprowadza rewolucje w sterowaniu.mamy teraz do wyboru(nawet w singlu) opcje DUŻA PRECYZJA ,która wprowadza sterowanie niczym z CoD4 lub innych fpsów na rynku- celowniczek zapiepaza jak dziki,nie czuć ciężaru broni,a analog reaguje nawet na najdrobniejsze jego muśnięcie.

 

Wielka szkoda,że GG pod naciskiem graczy niejako wyrzeka się swojego świetnego ciężkiego sterowania,na które wielu ludzi narzekało ale mi się strasznie podobało.Przynajmniej dobrze,że dalej mamy wybór jakie chcemy.Boję się tylko,że to nowe sterowanie może za bardzo być faworyzowane w multi....

 

 

No nie moge,teraz to przegieli pale i to na calego. Mogli zostawic jak jest,nie wiem,mysla ze jak zmienia sterowanie to wiecej ludzi kupi KZ? Jak dla mnie glupota roku i oby to nie zabilo wyrownanej rywalizacji w multi.

Edytowane przez Faranell
Odnośnik do komentarza

Dziękować Bogu,że nowe sterowanie jest dalej do wyboru ale zmniejszyłem czułość gałek w nowym sterowaniu i zagrałem teraz cały etap w singlu(serwery multi nie działają) i celuje się na nowym sterowaniu o niebo bardziej dokładnie....teraz każdy najmniejszy ruch palcem na analogu to ruch celowniczka od broni...niby lepiej bo teraz identycznie jak we wszystkich fps na rynku ale mi się oryginalne sterowanie strasznie podobało ,a teraz boję się ,że w multi będzie ono gorsze.

 

Też nie rozumiem,co ta zmiana ma wnieść,mimo ,że teraz na 100% każdy który dotychczas narzekał,że K2 z powodu sterowania jest niegrywalne będzie zadowolony ,ale nie przypuszczam,że teraz sprzeda im się np o milion więcej kopii K2

Odnośnik do komentarza
O dziwo ja to ustawiłem i w ogóle nie zauważyłem różnicy w sterowaniu :huh:

Cały czas tak samo fajnie. Ta gra jest super przez internet. W singlu rzecz jasna też.

sorki ale ty chyba masz słoniowe palce jeśli nie wyczuwasz różnicy w czułości prawej gałki po włączeniu opcji DUŻA PRECYZJA.:P

 

Kij ze sterowaniem,usunięcie chwilowej nieśmiertelności po odrodzeniu się w respie uważam za debilizm,nie ma to teraz 5 razy z rzędu zginąć nie ruszając się nawet krok po odrodzeniu...

Odnośnik do komentarza
Kij ze sterowaniem,usunięcie chwilowej nieśmiertelności po odrodzeniu się w respie uważam za debilizm,nie ma to teraz 5 razy z rzędu zginąć nie ruszając się nawet krok po odrodzeniu...

Albo spawnować z flary i na dzieńdobry granata w czoło

na losowym serwerze gdzie jacyś debile rzucą flarę pod samym nosem wroga.Masz wtedy do wyboru-

a)ginąć 10 razy z rzędu na respie nie robiąc kroku

b)za każdą śmiercią odradzać się pod bazą i biec przez całą mapę do celu

 

Już teraz pojawiają się kamperzy,którzy mają w (pipi)e zadania i tylko wypatrują czerwonego dymu flary wroga i przez całą grę kampią za murkiem szczęśliwie ściągając każdego kto się odrodzi.

 

Każdy na forum ligi też jest oburzony,na poważnie teraz nie da się w to grać.

Odnośnik do komentarza
Każdy na forum ligi też jest oburzony,na poważnie teraz nie da się w to grać.

 

Nie generalizuj, rozegrałem dobre 15 meczy z randomowymi teamami jako taktyk i ani raz nie padłem na respie. Grunt to dobrze je rzucić(ukrywanie, częste zmiany miejscówek i ściana za plecami to podstawa, resp na środku mapy = fail) :)

 

Edit: Jeszcze jeden fajny sposób na kamperków to dwa respy na przeciwnych ścianach +/- 15 metrów od siebie. Patrzysz w kamerke i respisz się tam gdzie wygodniej coby nooberka zaskoczyć:) Ogólnie jest kupa nowych możliwości ale i kupa utrudnień, muszę jeszcze trochę pograć coby ostatecznie się do tego przekonać.

 

Jeżeli chodzi o mecze ligowe to jest to świetne rozwiązanie( koniec respów 15 cm od ładunków = koniec chaosu), na zwykłych grach za to może być bardzo ciężko bez kumatego składu.

Edytowane przez Siarex
Odnośnik do komentarza

Mi nowe sterowanie przypadło do gustu. Wczesniej zanim na kogoś najechałem celownikiem to mijały wieki. Gram dla przyjemności, nie jestem w żadnym klanie, gram od czasu do czasu dla relaksu i myśle, że to dobry update, mogliby tylko coś z tymi respawnami zrobić faktycznie bo naprawde często teraz sie umiera zaraz po odrodzeniu.

Odnośnik do komentarza

Chyba pierwszy raz od kad jestem na forum musze poprosic o pomoc w przejsciu gry. Jestem w Visari Palace gram na veteranie. Udalo mi sie wbic na drugie pietro. Odpieram ataki wszystkich wrogow po kolei i nagle za kazdym razem jak juz mysle ze mi sie udalo dostaje rakietą prosto w ryj. Probowalem juz chyba dziesiatki razy za kazdym to samo. Wiem ze tam gdzies jest ten kutafon Radec z tylu ale nie ma szans zebym w takim wirze walki sie skapnol wczesniej ze on odpala jakis shit..( najczesciej w tym momencie mi ktos wbiega na gore i tym sie martwie :) . Pomozcie cos bo mnie szlag trafii!!

Edytowane przez izon
Odnośnik do komentarza
Biegaj z nożem z jednej strony w drugą, dokąd nie przestaną włazić Ci typy na górę. Tych z dołu co nie chcą wejść zostawiasz sobie na koniec. Nie wiem dokładnie czy jesteś w momencie zanim statek desantowy wpada przez okno, czy już po. Jak przed, to użyj granatnika to zabicia RPG (to nie Radec, tylko zwykły redeye), jak po to z lewej jest otwarte przejście i możesz tam pobiec aż do schodów do sali tronowej. Nóż w dłoń i wio, RPG nawet nie mrugną.

 

Właściwie odkąd jesteś na piętrze, Twoim najlepszym przyjacielem jest kosa i chwilami granatnik.

 

Dzieki za rade. A tak w ogole to zle napisalem bo gram na veeteranie a nie na elite ( swoja droga nazwa tego ostatniego ma uzasadnienie skoro ja juz sie tak mecze na veteranie :) Aha jestem przed wleceniem statku

Odnośnik do komentarza

Swoją drogą przegięta ta koncowka. Cala gra nie sprawia zadnych problemow a nagle na koncu kiedy juz wlasciwie chcesz sie szyciej posuwac zeby poznac fabule trzeba po sto razy powtarzac jeden level ( jeden z najlepszych ale teraz to juz mi sie nim zygac chce.. ). Jednak taki nobek jak ja to powinien na normalu grac :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...