Skocz do zawartości

Resident Evil 5


liquid

Rekomendowane odpowiedzi

Artworki robią wrażenie nie ma co, część lokacji przypomina klimatem lokację z MGS'a 4, ujęcie z Heli również robi wrażenie (ciekawi mnie jak to w ruchu może wyglądać, chociaż teraz w dobie takich maszyn jak PS3 nic mnie znacząco nie zadziwi). Tajemnicza postać to moim zdaniem kolejny sub bohater niżeli jakaś znana postać z serii, Capcom lubi się lansować bohaterami swoich dramatów, kiedy poraz pierwszy pojawił sie trailer RE5 było odrazu wiadomo że głównym bohaterem którego twarz ujrzeliśmy tuż przy końcu filmiku to Chris Redfield, co sami potwierdzili lada dzień. Jako postać nie można za zbytnio dużo wysnuć, ot ciemna karnacja (nie znaczy że Nigga), strój średni (choć w ruchu zapewne lepiej się prezentuje). Cóż narazie mało tego (choć pojawi się wzmainaka w nadchodzącym Evil TV o tych skanach ;)), czekam z niecierpliwością na nowy trailer, który niedługo zapewne sie pojawi, a może kawałek kodu? ;) Premiera w sumie nie jest już tak odległa (pamiętam jak czekałem na MGS'a 4 a to już niedługo ;))

Odnośnik do komentarza

To jakiś wałek, tyle czekania na nic <_<

 

 

Dosłownie przed chwilą zakończyło się odliczanie na stronie Gametrailers ujawniając nam nowy zwiastun Resident Evil 5 na którego wszyscy czekaliśmy aby dowiedzieć się czegoś nowego i jak to zwykle bywa pozostało dużo odpowiedzi i prawie tyle samo nowych pytań. Trwający ponad dwie minuty trailer przedstawił nam kawałek solidnej roboty nad którą pracuje firma Capcom. W większości pokazano nam samą akcję gry, która prezentuje wysoki poziom, masy przeciwników, postępujące mutacje (podobne do Las Plagas, chociaż nie wykluczone że jest to własnie ten sam pasożyt), kilka nowych lokacji, w tym most znany ze skanów magazynu Famitsu, część miasta oraz postać która będzie najprawdopodobniej towarzyszyć Chrisowi w jego przygodzie, niestety dalej nie wiemy kim jest ta osoba.

 

http://www.gametrailers.com/player/34647.html

Edytowane przez WESKER-DARK LIFE
Odnośnik do komentarza

Kapitalny trailer,grafika zabija,najładniejsza gra szykowana przez Japończyków do tej pory.Jedyna mini wada to fakt,że cały gameplay jak na razie to kalka RE4.Choć w sumie jeśli dodają parę nowych smaczków to będzie i tak dobrze bo RE4 do dziś jest niesamowity

 

PS.wiadomo coś już dokładniej kiedy będzie premiera?

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

Trailer miodzio. Graficznie już teraz jest miazga, bez dwóch zdań, kroi się najpiękniejsza gra na current-geny (aż strach pomyśleć jak wypadnie efekt końcowy). Afrykańskie miasteczko ma klimat, tłumy przeciwników robią wrażenie (fajne pasożyty na mordach, coś a'la Blade 2), szykuje się survival jakiego na konsolach jeszcze nie było. Tylko jedno małe "ale", wciąż nie widać jakiegoś specjalnego skoku w gameplayu w stosunku do Re4, niektóre motywy żywcem wręcz zerżnięte z poprzedniej części (kolo ze szmatami na łbie i piłą w łapskach, próbująca staranować Chrisa ciężarówka, obowiązkowo laseczka do towarzystwa) no i przykry znak rozpoznawczy serii - niemożność jednoczesnego poruszania się z prowadzeniem ognia, fajnie że od czasu pierwszego RE minęło blisko 12 lat i cały czas jesteśmy skazani na tą niedogodność, miejmy jednak nadzieję że Capcom jakoś rozwiąże ten problem, bo przy takiej dynamice akcji i takim natężeniu przeciwników po prostu sobie nie wyobrażam grania w ten sposób. A wracając jeszcze do laseczki, po cichu licze na jakieś akcje multiplayer.

Odnośnik do komentarza
Trailer miodzio. Graficznie już teraz jest miazga, bez dwóch zdań, kroi się najpiękniejsza gra na current-geny (aż strach pomyśleć jak wypadnie efekt końcowy). Afrykańskie miasteczko ma klimat, tłumy przeciwników robią wrażenie (fajne pasożyty na mordach, coś a'la Blade 2), szykuje się survival jakiego na konsolach jeszcze nie było. Tylko jedno małe "ale", wciąż nie widać jakiegoś specjalnego skoku w gameplayu w stosunku do Re4, niektóre motywy żywcem wręcz zerżnięte z poprzedniej części (kolo ze szmatami na łbie i piłą w łapskach, próbująca staranować Chrisa ciężarówka, obowiązkowo laseczka do towarzystwa) no i przykry znak rozpoznawczy serii - niemożność jednoczesnego poruszania się z prowadzeniem ognia, fajnie że od czasu pierwszego RE minęło blisko 12 lat i cały czas jesteśmy skazani na tą niedogodność, miejmy jednak nadzieję że Capcom jakoś rozwiąże ten problem, bo przy takiej dynamice akcji i takim natężeniu przeciwników po prostu sobie nie wyobrażam grania w ten sposób. A wracając jeszcze do laseczki, po cichu licze na jakieś akcje multiplayer.

Niech nawet nie próbują tego zmienić :twisted2: Dla mnie stanie w miejscu przy strzelaniu nie jest żadnym problemem. A w najemnikach i na przestrzeni całej gry mocno to rzyłuje poziom trudności. W uncharted można jednocześnie biegać/chodzić i strzelać, ale ja i tak zawsze stałem w miejscu, schowany za jakąś osłoną.

Odnośnik do komentarza

Graficznie powala (most czy przewracający się autobus wyglądają genialnie) :). Gameplay jak na razie wygląda jak w RE4,a przydały by sie jakieś nowości, bo jeżeli wrzucą schematy z RE4 w nową szatę graficzną i miejscówki to trochę szkoda. Tak czy siak na pewno będzie to świetna gra :).

Odnośnik do komentarza

Mnie trailer pozamiatał. Trochę wstyd panowie, że żaden się tutaj z was nie koncentruje na przesłanie jaki ma trailer, postacie, o co w ogóle biega, a patrzycie wszyscy na grafikę. Jest piękna. Równa się z KZ2, ale tutaj nie o to chodzi :). Tu chodzi o kontynuację RES4. A więc: Kim jest ta kobieta? Czy to Ada? Głos i wygląd trochę podobny (od razu mówię, że nie znam za bardzo residentów oprócz 4). Czego szukają. Po co tam Chris się w ogóle pojawił? Fantastyczna akcja z piłą. Gość niczym z czwórki. Taki sam worek na głowie :D. Będzie ciąć bramy :). W sumie trailerek bardzo przypomina klimatem poprzednią część. Ja tylko prosze o cos na miare regeneratorow. Mozliwe ze sie pojawia (ulepszone :D) bo Saddler będzie w tej części. Trailer kopie zad.

Odnośnik do komentarza
A więc: Kim jest ta kobieta? Czy to Ada? Głos i wygląd trochę podobny (od razu mówię, że nie znam za bardzo residentów oprócz 4). Czego szukają. Po co tam Chris się w ogóle pojawił?

Na pewno to nie Ada. Ona mi wygląda na rodowitą mieszkankę Afryki (czarnoskóra), czyli to całkiem nowa postać, którą nie znamy. Skoro mówi: "Welcome to Africa" to chyba przebywa tu dłużej.

 

Ja też z oceną grafiki poczekam do trailera HD, ale nawet po tym trailerze (SD) widać, że będzie nieźle. Liczę na bardziej urozmaicony gameplay niż w RE4 i lepszą fabułę. W trailerze widać też jak Chris chodzi po jakiś jaskiniach w ciemnościach. Jak dla mnie bomba.

Odnośnik do komentarza
Trochę wstyd panowie, że żaden się tutaj z was nie koncentruje na przesłanie jaki ma trailer, postacie, o co w ogóle biega

 

O rany, przecież to Resident Evil, nie Metal Gear Solid. O co tu może biegać? Pewnie znowu podpiep'rzyli córke prezydenta, albo jakiś inny suchar, a fabuła będzie tak samo beznadziejna jak zawsze. Zresztą o czym ty w ogóle chcesz dywagować na podstawie kilku pokazanych postaci?

 

Saddler będzie w tej części.

Skąd to wiesz, ja słyszałem że to Rysiek z Klanu ma grać skrzypce głównego bad guy'a. Masz jakieś przestarzałe informacje.

Edytowane przez HikiQmori
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...