Skocz do zawartości

Resident Evil 5


liquid

Rekomendowane odpowiedzi

Jak narazie najlepsza gra E3 2008, grafika, gameplay, klimat , to wszystko zabija!

No proszę Cię. Grafika? RE4 z teksturami w HD, gameplay identyczny jak w RE4, te same przedmioty, te samo celowanie, ten sam sposób poruszania się zombie i głównego bohatera. Zombie są chyba przeniesione z 4 i zmieniony kolor skóry. Jedyna nowość to Co-op.

Odnośnik do komentarza
Jak narazie najlepsza gra E3 2008, grafika, gameplay, klimat , to wszystko zabija!

Zgadza się, jak na razie to największy killer. Nie mogę się doczekać 13 marca 09, to będzie wielki dzień. Oglądam właśnie setny raz te nowe materiały i jestem w 100% zadowolony. RE4 był tak genialny, że nie trzeba było wprowadzać większych zmian.

Edytowane przez aux
Odnośnik do komentarza
Jak narazie najlepsza gra E3 2008, grafika, gameplay, klimat , to wszystko zabija!

No proszę Cię. Grafika? RE4 z teksturami w HD, gameplay identyczny jak w RE4, te same przedmioty, te samo celowanie, ten sam sposób poruszania się zombie i głównego bohatera. Zombie są chyba przeniesione z 4 i zmieniony kolor skóry. Jedyna nowość to Co-op.

to wszystko jeszcze bym jakoś przełknął, ale czy zauważyłeś tego gościa na poczatku nowego filmu? czy to przypadkiem nie jest czarny charakter? jesli tak, to znaczy ze jeszcze postacie beda takie jak w poprzednich czesciach, a wlasnie z tego powodu pozbylem sie RE:CV i RE4 chwile po zakupie - postacie na poziomie i w klimacie filmow z cartoon network, wg mnie zupelnie nie pasujace do klimatu tej gry.

Odnośnik do komentarza
Jak narazie najlepsza gra E3 2008, grafika, gameplay, klimat , to wszystko zabija!

No proszę Cię. Grafika? RE4 z teksturami w HD, gameplay identyczny jak w RE4, te same przedmioty, te samo celowanie, ten sam sposób poruszania się zombie i głównego bohatera. Zombie są chyba przeniesione z 4 i zmieniony kolor skóry. Jedyna nowość to Co-op.

to wszystko jeszcze bym jakoś przełknął, ale czy zauważyłeś tego gościa na poczatku nowego filmu? czy to przypadkiem nie jest czarny charakter? jesli tak, to znaczy ze jeszcze postacie beda takie jak w poprzednich czesciach, a wlasnie z tego powodu pozbylem sie RE:CV i RE4 chwile po zakupie - postacie na poziomie i w klimacie filmow z cartoon network, wg mnie zupelnie nie pasujace do klimatu tej gry.

 

uf - dobrze, że nie tylko ja tak myślę - są inni nawróceni. Szkoda tylko, że obecnie RE5 nie ma konkurencji. SH to jakaś pomyłka...

Odnośnik do komentarza
hmm ktos tu mowi ze RE 5 to RE 4 w HD.To ja nie wiedzialem ze PS2 az tak mocne bylo bo jak zobaczylem ostatnie trailery RE 5 to pomyslalem ze KZ 2 moze sie schowac.Toz to momentami fotorealizm i miazga!!

Tu nie chodzi o oprawę tylko o system. HD to miało być pewnie takie ogólne określenie oprawy graficznej z ery HD ;)

Odnośnik do komentarza

Kozak i MUST HAVE z miejsca,w tą grę będę grać i grać godzinami do tego co-op w multi.....aż strach się bać

 

Tylko czemu kur@# jak na te filmiki patrzę to widzę KOPIE/KALKĘ/KLONA gameplau z RE4....nawet ludziki i animacja jest chyba identyczna....

 

 

PS.Engine graficzny RE5 mam nadzieję,że wykorzystają w wielu tytułach bo miażdży

Odnośnik do komentarza
Kozak i MUST HAVE z miejsca,w tą grę będę grać i grać godzinami do tego co-op w multi.....aż strach się bać

 

Tylko czemu kur@# jak na te filmiki patrzę to widzę KOPIE/KALKĘ/KLONA gameplau z RE4....nawet ludziki i animacja jest chyba identyczna....

 

 

PS.Engine graficzny RE5 mam nadzieję,że wykorzystają w wielu tytułach bo miażdży

 

Odrazu mi przyszlo na mysl DMC 5:)

Odnośnik do komentarza

Mam nadzieję, że nie zgubią części scenariusza i tym razem załączą jakąś fabułę i dialogi. Lokacje były wykonane świetnie ale nie były spójne. Miało się wrażenie jakby grało się w kilka zupełnie różnych tytułów. Ja na razie jestem sceptycznie nastawiony i nie zdziwię się gdy na środku pustyni w Afryce zobaczę pieprżony Disneyland.

Edytowane przez rkBrain
Odnośnik do komentarza
Graficznie zjada kilzona i gyrosy, cicha woda, bez zbednego afiszu - przyszla i pozamiatala.

Widac natomiast, ze rozgrywka wiele nie zmieni sie w stosunku do RE4... niby troche moze martwic, ale przypominajac sobie czasy z RE4...

 

Dokładnie ,zgadzam się w 100% (re4 w HD muhehe !!! dobre sobie i co jeszcze ciekawego macie do powiedzenie ? )

Odnośnik do komentarza
Jak narazie najlepsza gra E3 2008, grafika, gameplay, klimat , to wszystko zabija!

No proszę Cię. Grafika? RE4 z teksturami w HD, gameplay identyczny jak w RE4, te same przedmioty, te samo celowanie, ten sam sposób poruszania się zombie i głównego bohatera. Zombie są chyba przeniesione z 4 i zmieniony kolor skóry. Jedyna nowość to Co-op.

to wszystko jeszcze bym jakoś przełknął, ale czy zauważyłeś tego gościa na poczatku nowego filmu? czy to przypadkiem nie jest czarny charakter? jesli tak, to znaczy ze jeszcze postacie beda takie jak w poprzednich czesciach, a wlasnie z tego powodu pozbylem sie RE:CV i RE4 chwile po zakupie - postacie na poziomie i w klimacie filmow z cartoon network, wg mnie zupelnie nie pasujace do klimatu tej gry.

 

uf - dobrze, że nie tylko ja tak myślę - są inni nawróceni. Szkoda tylko, że obecnie RE5 nie ma konkurencji. SH to jakaś pomyłka...

A z Alone in the Dark to niezła kicha wyszła.

Co do bad-guy'a, szalony gościu (naukowiec?), skądś to znam. Tak jak mówi xylaz, to już wszystko było. No tak, skoro RE4 było 'genialne', to po co zmieniać. Jednak spójrzmy prawdzie w oczy, Chris rusza się jak Leon w 4, można by zamiast niego wkleić Leona i byłoby to samo, tylko ofkors poprawiona grafika (wyższa rozdziałka tekstur), dodane co nieco efektów graficznych i już killer. No ale nie każdy musi podzielać moje zdanie, myślę, że RE5 ratuje się przede wszystkim co-opem.

 

 

A tak przy okazji, pamiętam jakieś 2/3 lata temu przechwałki Capcomu, że w RE5 będzie real-time zarost, że Chrisowi będzie rósł zarost jak w normalnym świecie... ciekawe czy o tym zapomnieli, czy coś brali przed wypowiedzeniem tego.

Edytowane przez Musiolik
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...