Skocz do zawartości

Too Human


Brolly PL

Rekomendowane odpowiedzi

Hm... Sciagnalem demko i pogralem chwile. Po pierwsze to graficznie przecietnie. Jakby gra wyszla 2 lata temu to bym pewnie sikal ze szczescia, teraz... w szczegolnosci po wczorajszej prezentacji GoW2... nie moge powiedziec bym byl zadowolony. Hype na Too Human zdecydowanie nie zadzialal zbyt pozytywnie na ta gre. A Microsoft wyznaczyl ja w tym roku jako Bioshock 2008. Bo premiery obu gier odbyly/odbywaja sie w sierpniu. Bio jednak od poczatku sprzedawal kopa, a co do Too Human, to chyba dopiero trzeba bedzie sie przekonac. Ogolnie gra wydaje sie sterylna, animacja glownego herosa biedna, a sterowanie przecietne, do ktorego trzeba sie przyzwyczaic, no i kamera zawodzi. Zobaczymy jednak jak tam full.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 336
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Powiem tyle ,że grałem przez 10 min i usunąłem.Gra mnie zawiodła czekam już na nią od pewnego czasu i już się cieszyłem ,iż będę mógł pograć a tu taki klops.Graficznie demo niczym szczególnym się nie wyróżnia od przeciętniaków,a o kamerze nie wspomne. Zobaczymy co przyniesie full wersja ,ale nie spodziewam się cudów po tym co zobaczyłem w demówce.

 

Jeśli miałbym kupić tą gre to dopiero po wielkiej ,ale to naprawde ogromnej obniżce.

Odnośnik do komentarza

Pograłem trochę w demko i gra robi naprawdę pozytywne wrażenie, aczkolwiek jest kilka elementów wymagających dopracowania. Kamera potrafi być uciążliwa, podobnie jak sterowanie, do którego trzeba przywyknąć. Graficznie bez rewelacji, oprawa stoi na solidnym poziomie. Gameplay dostarcza sporo frajdy, sama gra wygląda na dość rozbudowaną, choć to wyjdzie dopiero w pełnej wersji. Cieszą design poziomów i muzyka. Ogólnie zastanowię się nad tym tytułem, ale w dniu premiery raczej po niego nie sięgnę.

Odnośnik do komentarza

Pierwsze wrażenia miałem mieszane. Grafa 7/10, muza 8/10, fun 7/10.

Gul... i ja na to czekałem ponad rok? Lipa...

Na szczęście dałem druga szanse(a co :-))- pomęczyłem demo kończąc je 6 razy.

Grafika-spore przestrzenie z budującymi klimat "monumetami", modele postaci nieco kanciaste ale tekstury ładne, na przerywnikach można dostrzec sporo detali i zabaw oświetleniem, brak loadingów(jeśli nie przewijasz cutscenek ;-)), brak dogrywania tekstur (z wyjątkiem 1 miejsca).

Muzyka-jest bardzo klimatyczna i wpada w ucho, niestety po zakończonej walce cichnie :-(

Fun-przed drugim podejściem dokładnie obadałem sterowanie(>start>zakładka"Adv. combat") wiec grało sie bardzo przyjemnie ^_^.

Plusy-design, klimat(grafa+muza), nietypowe sterowanie.

Minusy-kamera czasami potrafi zawieść-trzeba ja resetować, nietypowe sterowanie.

Wynik 8/10, 9/10, 9/10.

Mam zamiar obadać pełną wersje po premierze.

Odnośnik do komentarza

WYPAS!

To będzie mega przebój IMHO.

 

Narzekają ludzie na sterowanie, a dla mnie bomba.

Naciskamy kierunek, którą stronę chcemy zaatakować. Jeśli chcemy wykonać kombo, to klikamy ten sam kierunek kilka razy.

Jeśli chcemy zaatakować innego przeciwnika, to wychylamy w odpowiednią stronę.

 

Jak podbijemy, to skok i trzymamy kierunek - mamy juggla.

 

 

Niektórych przeciwników można zajść od tyłu i zabić na miejscu (np. tego wielkiego robota z młotem).

 

 

 

No i najważniejsze. To jest MMORPG.

Wyobraźcie sobie, że zamiast tych ludzików do pomocy biega 16 wariatów z tego forum i wrzeszcząc do headseta. Każdy ma swoją postać z różnymi zdolnościami.

 

Skoro nawet single player może się podobać, to na multy ta gra pozamiata.

Odnośnik do komentarza

Moje pierwsze podejście do demka, skończyło się wyłączeniem po 10 minutach, z myślą co za syf.

 

Spróbowałem drugi, dokładnie wszystko sprawdzając, zagłębiając się. Zmieniłem zdanie, przede wszystkim na plus: cudowna muzyka, tyle co mogę stwierdzić po demku, fabuła przypadła mi do gustu(wciągnęła), rozwój postaci, piękna grafika otoczenia, wielkie budowle i ogólnie klimat.

 

Na minus: cholerna kamera, właśnie sam system walk, jakiś taki nijaki, ogólnie sterowanie, wykonanie postaci, nijak ma się do otoczenia.

 

Raczej gry przy premierze nie kupię, poczekam aż stanieje. Chodź jesienią zaczyna się taki wysyp hitów, że nie wiem czy znajdę czas, dla średniego Too Human.

Edytowane przez Slupek88
Odnośnik do komentarza

Jest sposób na odblokowanie wszystkich klas w demie! 8) Znalazłem go na youtube :P .

 

Tu jest adres.

 

 

W skrócie: rozłączcie się z xbox live, następnie zmieńcie datę na np. 2010. Włączcie demo-odblokani są berserker i commando.

 

Aby odblokować -defendera i bioeng: podswietl postać następnie i naciskaj szybko A. W trakcie klepania wciśnij lewo(prawo).

Jeśli zrobisz wszystko to dobrze po cutscence będziesz grać wybraną postacią. :D

Szczegóły znajdziecie na youtube.

Dobrej zabawy!

Edytowane przez kant1983pl
Odnośnik do komentarza

Jak wcześniej podchodziłem do tego RPG'a sceptycznie tak po zagraniu bardzo mnie Too Human zainteresował, na grafike nie narzekam jest dobra, nic dodać nic ując, kamera nie przeszkadza jak się ją oddali za pomocą D-pada bo standardowa jest stanowczo za blisko bohatera. Bardzo mi się spodobał system walki ze względu na nietypowy acz prosty w obsłudze zero stresu bo człowiek nie denerwuje się że mu na buttonach jakieś combo nie wychodzi. System klas jest przejrzysty nie zalewają nas pierdzielone tony ikonek ze statsami bohatera, więc idzie in +, jedynie do czego mogę się przyczepić jest to że postać jak dla mnie za wolno się porusza. Jednym słowem po zagraniu w demo, Too Human trafia na moją liste przyszłych RPG'ów :->

Odnośnik do komentarza
Niech mi ktos wyjasnie co oznaczaja te czasowki po wejsciu na takie boczne areny?Walczy sie tam z kilkudziesiecioma przeciwnikami.Czas sie konczy i nic sie nie dzieje?Rozumiem, ze jak wszystkich wykoncze w oznaczonym czasie to dostane jakies dodatkowe fanty?

 

Owszem. Dostaniesz lepsze fanty ^_^ . Swoją droga- szkoda, że w demie często nie można ich założyć. Za niski level <_< .

Edytowane przez kant1983pl
Odnośnik do komentarza
Niech mi ktos wyjasnie co oznaczaja te czasowki po wejsciu na takie boczne areny?Walczy sie tam z kilkudziesiecioma przeciwnikami.Czas sie konczy i nic sie nie dzieje?Rozumiem, ze jak wszystkich wykoncze w oznaczonym czasie to dostane jakies dodatkowe fanty?

 

Dostajesz lepsze fanty ^_^ po podejściu do świecącego monolitu i klepnięciu A.

Tenks e lot za odpowiedz!A wogole komus sie udalo zmiescic w czasie? ;) Wydaje mi sie to baaaardzo trudna sprawa...

Odnośnik do komentarza
Niech mi ktos wyjasnie co oznaczaja te czasowki po wejsciu na takie boczne areny?Walczy sie tam z kilkudziesiecioma przeciwnikami.Czas sie konczy i nic sie nie dzieje?Rozumiem, ze jak wszystkich wykoncze w oznaczonym czasie to dostane jakies dodatkowe fanty?

 

Dostajesz lepsze fanty ^_^ po podejściu do świecącego monolitu i klepnięciu A.

Tenks e lot za odpowiedz!A wogole komus sie udalo zmiescic w czasie? ;) Wydaje mi sie to baaaardzo trudna sprawa...

 

Najprościej zrobić to komandosem. Walisz z jego granatnika+prucie z karabinka+ ustawienie wieżyczki(spider ability).

Jak Ci sie podoba ta gra bo większość Graczy jest chyba sceptyczna :huh: .

Edytowane przez kant1983pl
Odnośnik do komentarza

Comandosem??Hmm...mozesz wyjasnic o kogo chodzi?Moze o ten trick, polegajacy na odblokowaniu grania innymi postaciami?

Czy mi sie gra podoba?Jesli powiem ze bardzo to powiem o wiele za malo.Gra zapowiada sie na prawdziwego killera!Ja sie wprost nie moge doczekac premiery! :D

Odnośnik do komentarza
Comandosem??Hmm...mozesz wyjasnic o kogo chodzi?Moze o ten trick, polegajacy na odblokowaniu grania innymi postaciami?

Czy mi sie gra podoba?Jesli powiem ze bardzo to powiem o wiele za malo.Gra zapowiada sie na prawdziwego killera!Ja sie wprost nie moge doczekac premiery! :D

 

Witaj w klubie :lol: ! Czas do premiery będzie mi sie dłużył :P , że hoho.

Komandos-owszem chodzi o ten trick.

 

Mam pytanie..kiedy ta gra w się ukaże, oraz czy to prawda , że gra kosztowała 100mln $ ???

 

Producenci lubią rosiewać takie plotki. Gra musi mieć coś co ją wyróżnia z tłumu innych produkcji. ^_^

"Wy tam- ta gra to 100 milionów zielonych kosztowała. Więc nie moze byc słaba! Łap za portfel i biegiem do sklepu" :D

A tak na poważnie. To z przesiadkami na różne platformy mogła kosztowac kilkadziesiąt milionów dolców. Ale 100... hmm.

Trzeba by im zerknąć do ksiąg rachunkowych :P

 

Oficjalna data premiery to 19.08.2008. Mam nadzieje, że jej nie przesuną. ^_^

Odnośnik do komentarza
Mam pytanie..kiedy ta gra w się ukaże, oraz czy to prawda , że gra kosztowała 100mln $ ???

Oficjalna data premiery to 19.08.2008. Mam nadzieje, że jej nie przesuną. ^_^

Data premiery lekko sie rozni od podanego przez Ciebie.De facto jest to 29.08.

 

http://shop.gameplay.co.uk/webstore/produc...title=too_human

 

Kupuje czesto w tym sklepie, wiec date tam podana traktuje bardzo wiarygodnie.

 

Niech ktos zsumuje informacje na temat multiplayera w tej grze, bo nie jestem pewien. Bedzie coop na dwie osoby.To wiem na pewno.Co jeszcze wiadomo?

Odnośnik do komentarza
Mam pytanie..kiedy ta gra w się ukaże, oraz czy to prawda , że gra kosztowała 100mln $ ???

Oficjalna data premiery to 19.08.2008. Mam nadzieje, że jej nie przesuną. ^_^

Data premiery lekko sie rozni od podanego przez Ciebie.De facto jest to 29.08.

 

http://shop.gameplay.co.uk/webstore/produc...title=too_human

 

Kupuje czesto w tym sklepie, wiec date tam podana traktuje bardzo wiarygodnie.

19.08 jest w US

Odnośnik do komentarza
Mam pytanie..kiedy ta gra w się ukaże, oraz czy to prawda , że gra kosztowała 100mln $ ???

Oficjalna data premiery to 19.08.2008. Mam nadzieje, że jej nie przesuną. ^_^

Data premiery lekko sie rozni od podanego przez Ciebie.De facto jest to 29.08.

 

http://shop.gameplay.co.uk/webstore/produc...title=too_human

 

Kupuje czesto w tym sklepie, wiec date tam podana traktuje bardzo wiarygodnie.

 

 

Masz 100% racji. Na xbox.com UK jest data 29.08. Sorry. :mellow: 10 dni czekania wiecej... :sciana:

Edytowane przez kant1983pl
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...