Skocz do zawartości

Too Human


Brolly PL

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 336
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Obejrzałem gameplay z gametrailers ten z gdc i jestem pod wrażeniem.... Jak taki crap może kosztować tyle kasy ? Wygląda to beznadziejnie, rusza się beznadziejnie, system walki wygląda beznadziejnie, animacja jest beznadziejna, otoczenie, co to w ogóle jest ? Gdzie sie rozgrywa akcja tego czegoś ? Masakra...

 

Jestem w szoku...

Odnośnik do komentarza

Caly nordycki klimat w konwencji futurystycznej to super pomysl i duzy plus. Martwi natomiast crapowatosc systemu walki.. Wiazalem z tym tytulem wielkie nadzieje, ktore z gameplaya na gameplay coraz bardziej maleja ;] Nie wiem jakim cudem oni chca z tego zrobic trylogie. Jezeli ta gra zwroci sie chociaz w 50% to IMO bedzie to duzy sukces.

Odnośnik do komentarza

no to wiadomo od roku... po tym jak bodajze w sierpniu pojawil sie news ze bedzie dostepne demo przed premiera, ale wtedy wszyscy mysleli, ze demo bedzie na poczatku 2008, no ale jak to juz bywa duzo ludzi sie przeliczylo...

i tak nie sciagne, bo nie grywam w dema... dema sa slabe i nudne i w ogole...

 

Interesuje mnie strona fabularna gry, ale nie zaglebialem sie jeszcze w szczegoly gdyz nie lubie czytac preview bo psuja gre...

 

 

Edytowane przez Zeratul
Odnośnik do komentarza
(...) przydaloby sie jakies demo. Wierze w ten tytul.

Będzie demo w okolicach premiery, chcą dać jeszcze przed sierpniem.

(...) i tak nie sciagne, bo nie grywam w dema...

jest was dwoch czy po prostu zapomniales co pisales w poprzednim poscie?

 

ale ja nie o tym, nie o tym...

mam strasznie mieszane uczucia co do tej gry.

swojego czasu napalalem sie na nia strasznie. jeszcze za czasow kiedy miala wyjsc na GameCube.

Eternal Darkness to jedna z moich ulubionych pozycji, wiec czekalem na kolejna gre Silikonowych.

pierwsze zapowiedzi, trailer na Xbox'a obudzily mnie ponownie i znow zaczalem czekac.

 

ale jakos teraz im blizej premiery tym mniej mnie interesuje.

i to nie chodzi juz o to, ze zaczyna mnie odpychac to co ogladam, bo tak naprawde nie chce mi sie ogladac.

wpadaja nowe screeny, gameplaye, a juz sam nie wierze, ze ta gra wyjdzie. chyba za dlugo na nia czekalem ;)

chyba ponownie bede mogl sie nia zainteresowac jak juz bede mial swiadomosc, ze stoi na sklepowych polkach.

Edytowane przez jiloo
Odnośnik do komentarza
Będzie demo w okolicach premiery, chcą dać jeszcze przed sierpniem.

no to wiadomo od roku...

i tak nie sciagne, bo nie grywam w dema...

Dał ku przypomnieniu, więc po co się czepiasz i spamisz?

IMO:

Mam dziwne wrażenia. Z jednej strony ciągnie mnie, gdyż tematyka zacna i może wyjść z tego fajna gra (zobaczymy demko).

Z drugiej mańki ta grafika jakoś mnie nie przekonuje, ale jako że nie grafika czyni grę dobrą to się zobaczy w akcji.

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Przeczytałem obydwa teksty i nadal nikt mnie nie przekonał, że FATALNA, archaiczna animacja postaci (normalnie motion capture jak w 2002 roku) nie odpycha od gry. Ponadto coraz bardziej pachnie mi tu tandetna historią opowiedziana w tej niby epickiej trylogii. Naoglądałem się gameplay'ów i żaden nie spowodował u mnie tego uczucia jakie czułem ogladając prawdziwie miodne tytuły już wydane (Przy odczuwaniu tej "miodności" nie ważny jest gatunek jaki gra reprezentuje). Ten tytiuł raczej nie jest dla mnie, ale zobaczymy jak go ocenią recenzenci. Jak po 10 latach developingu będzie średnia 8/10 to SN może mówić o sukcesie.

Edytowane przez Gooralesko
Odnośnik do komentarza

Sciagnalem wczoraj i popykalem troche. Gierka calkiem calkiem. Usmialem sie na początku kiedy nasz gościu wchodzi do jaskini, stoi w drzwiach, a ja czekam co będzie dalej... I czekam... No co jest zacięło się? Aaaa to już gra... :D A to wszystko przez filmiki na silniku gry, których jest całkiem sporo. Nie spodziewałem sie takiej "warstwy" fabularnej. No i ta kamera.. Na pewno będzie przeklinana przez wszystkich. Bardzo dziwne rozwiązanie w dzisiejszych czasach, żeby na prawej gałce nie było kamery.. Sama walka wygląda trohe dziwnie, gościu się ślizga jak na łyżwach po ziemi i doskakuje to kolejnych łebków.. Nawiązania do Diablo jakoś same mi się tak nasuwają, może to przez drzewko umiejętności w które ładuje się punkty. Niestety troche słabe to drzewko dla postaci dostępnej w demie. 3 ścieżki, które i tak prowadzą do tego samego, a skille jakieś takie - bez różnicy mi było w co ładować. Do walki Miecz + spluwy, a przy większych bossach mozna się lokować na różnych częściach ciała, to fajne. Klimat niezły - połączenie technologii i mitologii nordyckiej wypada ciekawie - może z tego całkiem niezły świat gry wyjść. Czy warto? Hmm.. Ja poczekam na recenzje pełnej wersji. Jakby wyszło połączenie Diablo i Mass Effect ja bym brał :)

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...