Skocz do zawartości

Too Human


Brolly PL

Rekomendowane odpowiedzi

Angielski to znam podstawy podstaw ,czyli nie na tyle aby w pełni zrozumieć przekaz gry , a nie specjalnie uśmiecha mi się co chwila pauzować giere i zaglądać w słownik. Przyjemnośc z grania cholernie spada . Poczekam , może kiedyś zlokalizują (patrz: Assassin'a Creed).

No niestety , jeżeli MS chce zarabiać (bynajmniej na mnie) , to musi dotrzymywać obietnic.

Edytowane przez TheBesTia
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 336
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Angielski to znam podstawy podstaw ,czyli nie na tyle aby w pełni zrozumieć przekaz gry , a nie specjalnie uśmiecha mi się co chwila pauzować giere i zaglądać w słownik. Przyjemnośc z grania cholernie spada . Poczekam , może kiedyś zlokalizują (patrz: Assassin'a Creed).

No niestety , jeżeli MS chce zarabiać (bynajmniej na mnie) , to musi dotrzymywać obietnic.

Jest wyjście Bestia - zacząć uczyc sie angola. Nie jest jeszcze za poźno ;)

Odnośnik do komentarza

Angielski to znam podstawy podstaw ,czyli nie na tyle aby w pełni zrozumieć przekaz gry , a nie specjalnie uśmiecha mi się co chwila pauzować giere i zaglądać w słownik. Przyjemnośc z grania cholernie spada . Poczekam , może kiedyś zlokalizują (patrz: Assassin'a Creed).

No niestety , jeżeli MS chce zarabiać (bynajmniej na mnie) , to musi dotrzymywać obietnic.

 

Dobra. Masz rację-robieni przerwy w graniu by zerknąć do słownika psuje klimat, ale z drugiej strony szkoda mi odpuszczać sobie dobrą grę.

Późniejsza lokalizacja? To chyba zależy czy TH ukaże się na PC- AC dorobił się polskiej wersji językowej najpierw tam.

Fakt- były takie plotki , ale nie wiadomo co z tego wyniknie.

Co do obietnic-masz rację. Wersja PL była dla mnie sporym plusem. A skoro jej nie będzie to trudno.

Brakuje mi dobrej gry action/rpg na x w oryginalnych klimatach, więc wciągnę TH noskiem, a potem rozejrzę się za innymi tytułami.

(Sacred2, EndWar, Mirror's Edge, Force Unleashed)

Edytowane przez kant1983pl
Odnośnik do komentarza

Przeciez w tym demie jest mega prosty angielski. Jezeli miales problem ze skumaniem tego, to ja na twoim miejscu w ogole odpuscilbym sobie gry, ktore maja jakakolwiek fabule - dla mnie gra bez zrozumienia dialogow/narracji to jak ogladanie filmu z zamknietymi oczami. Co do samego dema - ta gra to maksymalny sredniak. Nie wiem na co oni wydali tak ogromny budzet. Same walki pozbawione finezji i staja sie nudne po kilku minutach gry, grafa srednia, klimat jakis taki pecetowy. Dla mnie gra bez charakteru. Watpie, zeby full wersja zmienila moje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Wczesne zapowiedzi i trailery zniechęciły mnie do tej gry gdyż myślałem, że będzie to kolejny tytuł w stylu DMC/NG/GoW, (a takie mi nie podchodzą) ... dopiero demko rzuciło mną na kolana i uzmysłowiło, że to jest "next-gen Diablo" :) z trochę rozbudowaną walką . Jak dla mnie taki system + rewelacyjny świat nordyckich legend i S-F to jest to na co od wielu lat czkałem ... dla mnie prawdziwy must have.

 

PS. Ludzie rezygnują z gry bo nie będzie polonizacji???.. LOL .. ja nawet nie wiedziałem, że taka jest zapowiadana :)

 

Z tym next-gen Diablo, to raczej nie przesadzaj ;) Bardzo mnie boli, że nikt poza blizzardem nie zrobił czegoś alla battle.net. Żywotność gier wzrasta wtedy kilka krotnie. Sam wiem, bo gram w Diablo II do teraz :)

 

 

Tak czy siak, ja bym z chęcią sprawdził demo, jednak nie mam takiej możliwości. Nie wiem co będzie też lepsze: Sacred2 czy Too Human. Jak na razie bliżej mi do Sacred2.

Odnośnik do komentarza

Brak polskiej wersji mnie trochę rozczarowuje, ale na pewno nie tak, żebym z zakupu tej gry zrezygnował. Inna sprawa, że nadal nie jestem zdecydowany, bo Too Human jest pozycją bardzo nierówną, przynajmniej tyle wynika z dema, które przeszedłem kilkukrotnie. Na pewno poczekam spokojnie na pierwsze recenzje i opinie samych graczy, dopiero wtedy podejmę decyzję.

Odnośnik do komentarza

Dopiero teraz zabralem sie za testowanie demka i uczucia zwiazane z nim sa mieszane. Gra ma niezly klimat(mi sie podoba), jest sporo roznych statystyk i widac, ze sa zrobione z glowa, ale...no wlasnie. Walka to jakby nie patrzec niezly "button(galka raczej ;) ) masher". Przypomniala mi sie gra z Jet'em Li jako glowna postacia, "Rise to Honor" bodajze.Sama walka jest troche chaotyczna no i po pewnym czasie troche nudnawa. Gra prezentuje sie calkiem przyzwoicie, ale np.wykonanie zenskich postaci, a raczej ich "żabich ust" wywolala u mnie smiech. Nadal nie wiem czy warto ja zakupic, ale z drugiej strony droga nie jest bo mozna wyrwac juz za 150 zl(200zl absolutnie bym nie dal). Trzeba czekac na recenzje.

Odnośnik do komentarza
W multi na pewno ta gra dojrzeje, ale na Odyna, co-op tylko na dwoch? Takie gry odzywaja przy 4 (czytac czterech) graczach. Silikony tego chyba nie wiedzialy

Sztuczne cycki bardzo dobrze o tym wiedzialy, ale uznaly, ze co-op na czterech graczy bedzie zbyt chaotyczny.

Odnośnik do komentarza

po drugim podejsciu do demka niestety same negatywne odczucia. Na plus zalicze muze i przerywniki filmowe. Minusy to (identyczni przeciwnicy, zero roznowrodnosci, pozatym sam koncept przeciwnikow mi nie podzszedl - rozumiem ze to demko i pewnie w pelnej bedzie wiecej masci przeciwnikow aczkolwiek demko ma przekonac do gry w moim przypadku nie udalo sie to), klimat lokacji - imo sa nijakie ani mroczne ani kolorowe, drzewka umiejetnosci - jesli ta sa te skille ktore maja byc w finalnej wersji podziekuje. Wystarczy spojrzec na takiego diablo 2 ktory ma tyle lat i juz wiadomo jak powinno wygladac skill tree)

Oczywiscie to tylko moje zdanie i wiem ze gry nie kupie. pozostaje czekanie na sacred 2 i nadzieja na przeniesienia d3 lub wiedzmina na konsole ;)

Odnośnik do komentarza

wlasnie zamowilem na allegro za 150 zeta z przesylka premiera 29 sierpien czyli kolo 2 wrzesnia bedzie gra u mnie. Giera zapowiada sie ostro i ta cena ....w dniu premiery..... Zamowilem chyba ostatnia sztuke z 50 wystawionych wiec zainteresowanym zycze szczescia w szukaniu dobrej ceny bo sa duze rozbierznosci w cenach np. ultima 190 + kurier. pozdro hej

Odnośnik do komentarza

hmv.co.uk 37 funciakow z wysylka, niecale 160 zeta ORAZ 1000 ms points :] mysle ze to najbardziej oplacalna oferta.

Po drugim podejsciu do demka postanowilem dac tej grze szanse, modle sie aby w fullu zmienione bylo nieco menu oraz animacja strzelania to bedzie git ;p

Odnośnik do komentarza

ja tam sie juz srody doczekac nie moge... demko mi nie podeszlo, ale nadal mam ostre cisnienie na ta gre. Sroda atak na Gamestop i sie okaze co gra jest warta.

 

btw. robilem wczoraj liste zakupow na nadchodzacy holiday season i wyszla mi lista zakupow na 20 tytulow startujac od too human :/

 

 

Odnośnik do komentarza
Sroda atak na Gamestop i sie okaze co gra jest warta.

 

Ok. Daj znać jak wypada pełna wersja, bo ja jeszcze troche poczekam za preorderem <_< .

 

Niezłą masz lista... :huh: Moja jeszcze nie przekroczyła 8 tytułow zaczynając od Too Human I Madden09(<=gra ktoś w tę serie, bo ja dopiero zaczynam?)

Edytowane przez kant1983pl
Odnośnik do komentarza

Opinia 1UP:

"The game is simply schizophrenic; it attempts to be all things to all people and never succeeds in executing any of them well."

"Too Human is not a good role-playing game

"Too Human is also not a good action game.". "

 

dalej nie chce mi się czytać, jakby kogoś interesowało to - http://www.1up.com/do/reviewPage?cId=3169393 - ocena C-/A+

Edytowane przez Hela
Odnośnik do komentarza
Bioengineer is the best class

 

Take the game's five starter classes. Each one is formulated around tactical abilities, broken into offensive or defensive and long- or short-range roles. In theory, you can play the game with any of these. But in practice, you have to pick the Bio Engineer, because he's the only one capable of regenerating health.......Pick the tech- and demolitions-oriented Commando or the close-combat Berserker, for instance, and your most accomplished ability becomes "die like a pro."

Praise for the multiplayer mode

 

as a single-player game, Too Human is tactically unbalanced and mechanically bizarre.

 

Takie tam wieści z Neogafu. Bioengineer rzeczywiście może być najlepszy, szczególnie, że w recenzjach autorzy piszą, że później różnice między klasami się zasadniczo zacierają...

Edytowane przez Hela
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.