Skocz do zawartości

Too Human


Brolly PL

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 336
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

29 lutego to wyjdzie Lost Odyssey a nie Too Human. Jak TH wyjdzie w maju to będzie dobrze. W każdym razie wiadomość o wersji PL bardzo mnie ucieszyła, bo nowa gra krzemowych rycerzy zapowiada się naprawdę świetnie i klimatycznie. Oby tylko nie było za dużo bugów, a animacja była płynna, wtedy będzie super :D

 

Przydałaby się niedługo jakaś zapowiedź w PSXE.

Odnośnik do komentarza

W sumie może i racja.

Na menago.com.pl jest możliwośc składania zamówien i pisze tam "towar dostępny od 1/03/2008", jednakże pisze również tam "Cena oraz dostępnośc produktu może ulec zmianie". To samo śmieszy mnie troche sytuacja z MGS 4, gdzie pisze tam, że dostępny od 30/03/2008 <haha xD>

Bądźmy jednak dobrej myśli ;].

 

http://www.menago.com.pl/product_info.php/products_id/2087

Edytowane przez Pelipe
Odnośnik do komentarza
W sumie może i racja.

Na menago.com.pl jest możliwośc składania zamówien i pisze tam "towar dostępny od 1/03/2008", jednakże pisze również tam "Cena oraz dostępnośc produktu może ulec zmianie". To samo śmieszy mnie troche sytuacja z MGS 4, gdzie pisze tam, że dostępny od 30/03/2008 <haha xD>

Bądźmy jednak dobrej myśli ;].

 

http://www.menago.com.pl/product_info.php/products_id/2087

 

menago to żadna wykładnia, u nich Far Cry nadal kosztuje ponad 200pln

Odnośnik do komentarza

Z uwaga przesledzilem wszystkie nowe trailerki Too Human z GDC i nie do konca jestem zadowolony. Na plus nalezy zaliczyc tematyke mitologii nordyckiej i niezly klimacik. Niestety, sama grafika w grze nie powala ani troche! Podobnie zreszta jak system walki, ktory wydaje mi sie malo widowiskowy i bez powera. Owszem, moze zwyczajnie nie trafia w moj gust, ale po prostu grajac w Heavenly Sword bylem mocno podniecony gracja ruchow glownej bohaterki i efektownoscia starc.

Edytowane przez Don_Pedro
Odnośnik do komentarza
Sporo się pojawiło gameplyi http://www.gametrailers.com/game/2207.html

Może to jednak prawda co do daty 29??

 

Gameplaye na gametrailers.com pojawiły się zapewne z uwagi na trwające właśnie GDC, gdzie zostały zaprezentowane, a nie z powodu rychłej premiery, chociaż do tej jest już pewnie niedaleko

 

Z uwaga przesledzilem wszystkie nowe trailerki Too Human z GDC i nie do konca jestem zadowolony. Na plus nalezy zaliczyc tematyke mitologii nordyckiej i niezly klimacik. Niestety, sama grafika w grze nie powala ani troche! Podobnie zreszta jak system walki, ktory wydaje mi sie malo widowiskowy i bez powera. Owszem, moze zwyczajnie nie trafia w moj gust, ale po prostu grajac w Heavenly Sword bylem mocno podniecony gracja ruchow glownej bohaterki i efektownoscia starc.

 

Tak, ale zauważ, że HS to slasher, a my mówimy o erpegu, więc porównanie niebardzo sprawiedliwe

Odnośnik do komentarza

http://xbox360.ign.com/articles/853/853357p1.html

 

On the always hot topic of an upcoming Too Human demo, Dyack wants to assure gamers that it is still on the way. "My promise! It'll be there before the game releases on Xbox Live." We had no luck on learning when that release date might be

 

Raczej jeszcze sobie poczekamy trochę.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...