Skocz do zawartości

Jakie słuchawki ?


zolwik777

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Czort na pewno nie creative ep 630. Powiedz mi z czego mają grać te słuchawki. Jeśli Ipod to najlepszym wyborem będzie Mee M2. Sam je mam do Sansy Clip jednak imo dużo zyskują na neutralnych/zimniejszych odtwarzaczach. Inna sprawa, że lepsze w tym przedziale cenowym do Sansy Clip (z Ipodem grały już dużo lepiej M2) są PL 12 od Sound Magic. Sęk w tym, że Sound Magic = gów.niane wykonanie.

 

Generalnie te brzmienie Mee M2 to IMO najlepszy wybór do 50zł, ale każdy słucha czego innego, każdy oczekuje czego innego.

Edytowane przez asfalt
Odnośnik do komentarza

Słuchać będę głównie z telefonu, bo nie mam miejsca w kieszeniach na noszenie więcej sprzętu zazwyczaj. Zależy mi na dobrym wykonaniu bo denrwują mnie co chwilę psujące się słuchawki. Przyjrzę się tym Mee M2.

 

Jak z telefonu to w sumie możesz kupić obojętnie co. Z gó.wna bata nie ukręcisz.

No ale Mee M2 to przynajmniej 'dwie klasy' wyżej od wspomnianych EP-630. Nadają się do grajków neutlarnych/zimnych. Oczywiście zamiast sylikonów dużo lepsze są pianki. Tulejka powinna odpowiadać comply t400 ale glowy nie dam uciąć.

 

No jedyny minus za tą cenę to trochę duży efekt mikrofonowy. Ale jest klips więc nawet można to zniwelować.

 

Jeśli o tych CX500 mówisz z allegro za 54 zł to ich nie bierz bo to podróby.

Ja bym na twoim miejscu wybór ograniczył właśnie do SM i tych Mee. Ja wybrałem Mee za cenę trochę gorszego grania (mam sanse clip), ponieważ są lepiej wykonane i trwalsze. Ludzie potrafią wysyłać do serwisu po 3 pary SM.

Edytowane przez asfalt
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Mialem ostatnio mozliwosc przetestowania nowych słuchawek Modecoma MC-1000 HF. Ciekawa opcja w nich jest przycisk do redukcji szumow z zewnatrz. To naprawde działa! Nie wiem jak to dziala ale bajer jest niesamowity, po wlaczeniu tego dzwiek z zewnatrz faktyczniej jest ciszej i inaczej brzmi ( bardziej plasko ) no i sluchawki faktycznie zaczynaja lepiej grac, jest lepsza glebia i barwy wyrazniejsze.

Jedyna wada jest... cena jak na modecoma, po ktorym spodziewam sie malych cen. Tutaj jest niestety na odwrot bo kosztuja od około 450zł do 530zł. Miałem kiedys HD555 i nie moge juz porownac konkretnie tych dwoch modeli ale Modecomy miałem wrazenie ze grały o klase lepiej.

Miał rowniez ktos okazje je przetestowac by mi powiedziec jak one graja w tej klasie cenowej? Czy bajer jest wart swojej ceny? Czy w tej cenie znajdzie sie lepsze sluchawki?

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Superlux Hd 681. Sluchawki za 80zl przebijajace w szybkim rocku senki hd 595 warte prawie 500 O_O

nowy fenomem jak swego czasu bylo z Cal. Jakby uzyc lepszych materialow i (pipi)nac logo Grado tudziez Senhaiser to ludzie za 400-500 spokojnie by je kupowali. A jeszcze nie sa dobrze wygrzane :ph34r:

jak ktos nie wierzy to polecam poczytac forum mp3store. a pomyslec, ze chcialem kupowac Shure SRH 840 za 650 ale postanowilem zaryzykowac i wzialem marke brzmiaca jak papier toaletowy z czego jestem w 200% zadowolony

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek87

Witam prosze o pomoc w kupnie słuchawek, może coś ciekawego polecicie, szukam słuchawek nausznych do oglądania filmów i słuchania muzyki na kompie, ew do wyjścia na ulicę z mp3-ką. miałem sennhaisery (hd201,202 kilka razy) i ostatnio Creative Aurvana Live takie łoo i fajnie grało, tyle ze tego modelu nie widze juz na allegro ;/

72429.jpg

kwota do 300zł, aby miały porządny bass i (pipi)nięcie :)

Odnośnik do komentarza

dobry bas maja sennheiser hd 380 pro

LOL (pipi) nowki za 450 hah, doslownie 2-3 miechy temu mialem je kupowac za 250 (nowe). ladnie sennhaisera po(pipi)alo z tymi podwyzkami cen. juz widze jak ludzie dalej beda je kupowac.

 

edit

moze fischer audio fa-004? swietne sluchawki w tej cenie tylko, ze z zintegrowana karta moze byc troche sraka. jakie mp3 posiadasz?

Edytowane przez kad2
Odnośnik do komentarza
Słuchawek dousznych w okolicach 40-50 złotych szukam (i tak je pewnie zgubię po tygodniu więc nie będę wydawał Bóg wie ile), polecicie coś?

c_big896549.jpg

 

Warto takie coś (sennheiser cx500) za 4 dychy czy znajdę coś lepszego? aha, fajnie jakby były białe ;p

Podrobki,one kolo 80 euro chodza jak sie nie myle

 

 

Na allegro jest mnóstwo podróbek Sennheiserów. Sam sie przejechałem kupując CX300.

Odnośnik do komentarza

Szukam słuchawek nausznych, cena ~200zł, przeznaczenie głównie do gier. Zależy mi na dobrym dźwięku, ale też żeby były wygodne (na długie sesje). Zależy mi żeby nie były na USB, mikrofonu też mieć nie muszą. Co polecacie?

Odnośnik do komentarza

Szukam słuchawek nausznych, cena ~200zł, przeznaczenie głównie do gier. Zależy mi na dobrym dźwięku, ale też żeby były wygodne (na długie sesje). Zależy mi żeby nie były na USB, mikrofonu też mieć nie muszą. Co polecacie?

creative aurvana live

aha

Ktoś używał sennheiserow hd201 ?

 

dennie grajacy szajs

Odnośnik do komentarza

1. sluchawki nauszne, bezprzewodowe, do 300 zlotych.

 

http://www.3kropki.p...iser_rs_120.php

 

czy jest cos ciekawszego?

 

 

2. tez do 300, ale przewodowe.

 

 

3. czy w tej samej cenie jest duza roznica w jakosci pomiedzy przewodowymi a bezprzewodowymi? nie ukrywam, ze bez tej bezprzewodowosci sie obejdzie, ale jednak bez kabli wygodniej ;)

Edytowane przez Ölschmitz
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...