Skocz do zawartości

Jakie słuchawki ?


zolwik777

Rekomendowane odpowiedzi

Jezeli sluchawki za 140zl uwazasz za 'naprawde' (pisze sie oddzielnie btw)

chyba nie :confused:

dobre, to chyba serio nie miales do czynienia z niczym innym. Przejdz sie do marketu i wloz cos drozszego na probe.

 

No najlepiej słuchawki za pare tysiaków, nie ma porównania, ale jak ktoś ma na ten cel przeznaczone 140 zeta to tez znajdzie coś godnego uwagi (np. CAL!). Też k518, px100-II. Zawsze lepiej dopłacić i poszukać w przedziale 200-300. Można celowac w AKG K530 czy Sennheiser HD 485

 

 

A w ogole to polecam forum m3store gdzie mozna poczytać rożne testy i porady fachmenów od dźwięku

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Banny Kossy Porta Pro to świetne słuchawki. Kupiłem je kiedy nie posiadałem zbyt dużej ilości pieniędzy i jestem z nich w pełni zadowolony. Stosunek jakości do ich ceny jest gigantyczny. Co prawda ich design jest trochę dyskusyjny, ale mi się podoba. Jeśli chcesz miec dobre słuchawki za niską cenę to bierz bez wahania :thumbsup:

 

Ja aktualnie zastanawiam się nad kupnem nowych słuchawek- wpłynęło mi trochę kasy na konto. Chciałbym coś naprawdę dobrego, maksymalnie do 2 tysiaków. Kumpel namawia mnie na te:

 

Beats-By-Dr-Dre-Studio-Hi-Def-Headphones.jpg

 

Co o nich sądzicie? Wiem, że są to słuchawki stworzone głównie do słuchania czarnej muzy, a ja preferuję różnorodność muzyczną.

Edytowane przez szaden
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

Szukam pełnych (nie półpełnych) słuchawek tak do 180 zł max (za nówki). Swego czasu kupiłem Aurvana Live (wtedy po 120) i jestem zadowolony. Teraz szukam coś podobnego - widzę, że te nauszniki stoją po 170-180, więc cena się zgadza. Pytanie tylko, czy w międzyczasie pojawiło się coś fajniejszego?

 

 

pełne to masz na myśli na całe uszy, czy że na całe uszy plus tłumienie dźwięków na zewnątrz? Bo jak nie zależy ci na tłumieniu, to ja jestem bardzo zadowolony z Koss UR40, dałem za nie chyba 140 zł, także możesz sobie o nich poczytać na necie

 

w dodatku mają dla mnie fajny design

 

koss-ur40.169345.2.jpg

Odnośnik do komentarza

gąbka sama w sobie nie tłumi dźwięków z zewnątrz - tutaj wszystko jest zależne od tego czy słuchawki mają otwartą czy też zamkniętą konstrukcję

 

Aurvana zdobyła sobie grono fanów ze względu na cenę - za 120pln nic lepszego nie dało się znaleźć. Obecnie, jak Creative wyczuł biznes, nie są one warte swojej ceny (bądź jak kto woli - trafiły na odpowiednich konkurentów w postaci AudioTechnica T300 czy AKG K518). Oczywiście Aurvana nadal zbiera pochlebne opinie ale trzeba sobie zadać pytanie - lepiej kupić słuchawki robione przez firmę, która na takowych zjadła zęby czy przez masówkę produkującą wszystko od myszy po kamerki i tablety.

Odnośnik do komentarza

Słuchafony tanie (jak najbardziej, 50 zł? Mogę dać więcej ale nie chciałbym, po prostu jak się da najtaniej), mogą być dokanałowe, albo i nie. Słucham reggae (bo ponoć rodzaj muzyki ma znaczenie).

 

 

 

 

Do sansy clip.

 

 

Odnośnik do komentarza

Tanie i dobre słuchawki?

 

Soundmagic!!!!!! Miałem PL21 i były przkosmiczne, jesli chodzi o design, wykonanie (metalowe) i sam dzwięk. A cena? Za używki 60 można dać, za nowki 80.

 

 

A sam mam teraz Senki PX200II. Są jeszcze lepsze niż te SM, ale to już wyższa połka cenowa. Wahałem się jeszcze pomiędzy AKG K450

Edytowane przez gekon
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Tanie i dobre słuchawki?

 

Soundmagic!!!!!! Miałem PL21 i były przkosmiczne, jesli chodzi o design, wykonanie (metalowe) i sam dzwięk. A cena? Za używki 60 można dać, za nowki 80.

 

 

A sam mam teraz Senki PX200II. Są jeszcze lepsze niż te SM, ale to już wyższa połka cenowa. Wahałem się jeszcze pomiędzy AKG K450

 

Również polecam Soundmagic z tych tanich i dobrych. Niedawno kupiłem PL11 i w połączeniu z iRiverem E30 grają naprawdę fajnie.

Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...