Skocz do zawartości

Jakie słuchawki ?


zolwik777

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam słuchawek nausznych (nie dousznych). Zależy mi na tym, żeby była jako taka jakość dźwięku, wytrzymała konstrukcja i myślałem o słuchawkach pod Bluetootha, żeby nie musieć się bawić z kablami. Na razie używałem Sony MDR-XD200 i byłem bardzo zadowolony. Teraz szukam czegoś bardziej mobilnego (5m kabel jest dobry do domu, ale żeby wyjść na miasto to już średnio). Ze 3 stówki mogę dać, ale wiadomo że wolałbym jak najmniej ;)

 

Wstępnie myślałem o tym -> http://www.sony.pl/product/hed-stereo-bluetooth/dr-bt140q

 

Tylko cena zabija (550) 

 

Nie wiem jak Sony stoi w słuchawkach, ale te co miałem działały OK. Audiofilem nie jestem. 

 

 

Odnośnik do komentarza

Jak nie jesteś audiofilem, to trzy stówki absolutnie są wystarczającą kwotą na słuchawki. Naprawdę nie trzeba aż tyle wydawać. Możesz kupić Creative Aurvana Live, nie będziesz chciał niczego innego. Jak chcesz taniej, to też spoko. Poczytaj powyższe posty - nic nowego w temacie chyba się nie da odkryć.

Odnośnik do komentarza

I można je tak przekablowywać przed każdym pójściem na miasto/siedzeniem w domu czy to wymaga jakiegoś super-specjalistycznego serwisu?

 

Do kazdych CAL! dodawana jest przedluzka, wiec problem znika. Ludzie robia przekablowanie, ale nie po to, zeby miec dluzszy kabel (!), tylko zeby podbic jakosc/zmienic charakterystyke dzwieku poprzez lepszej jakosci przewod (conducfil z miedzi beztlenowej, lub tez kabel z sennkow hd650).

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...

dzwiek generuja bardzo dobry, mialem te sluchaweczki jakis okres czasu [kilka dni], ale one brzydkie sa i sprzedalem :/

 

pytanie z innej beczki. szukam sensownego stojaczka na sluchawki... na allegro znalazlem tylko to: http://allegro.pl/item979851499_stojak_wieszak_na_sluchawki_srebrny_stabilny_nowy.html ma ktos? jak to sie prezentuje?

Odnośnik do komentarza

No, nie można mieć wszystkiego. Kossy są skonstruowane tak, żeby było jak najlepsze brzmienie przy jak najniższej cenie. Na Sennheisery HD555 wydasz ponad dwa razy więcej, a niektóre typy muzyki i tak będą na nich brzmieć gorzej. Na dobre słuchawki do muzyki trzeba wydać sporo, sporo więcej kasy. Porta Pro to ewenement.

Odnośnik do komentarza

Wyśmiewany? Chyba przez prostaków. Ja zawsze się uśmiecham, jak widzę osobę z KPP na mieście. "Ho, mój człowiek, wie, co dobre!", wyrażam swoimi radosnymi oczami. Z kolei osoby noszące lansiarskie słuchawki typu WeSC czy Skullcandy nigdy nie mogą liczyć na mój uśmiech, prędzej na grymas pogardy. "Ty debilu", mówią im moje oczy.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Czyli ogólnie rzecz biorąc, nie popełnię 'fo pa' kupując senki PX 100? Większość poleca, interesuje mnie przedział właśnie tak do 150 zł. Szukam słuchawek, jak panowie powyżej, do słuchania na mieście, na mptrójce, do kompa mam inne. Zaznaczam że chodzi o Sandiska Sansa, czyli nie jest to jakaś wyższa półka odtwarzaczy. Główną wadą jaką ludzie wymieniają to wkurzanie innych dookoła, bo dźwięk wycieka, będę musiał to przetestować w jakimś Saturnie.

 

Ktoś może powiedzieć, czy są jakieś różnice użytkowe (odczuwalne) między PX 100 a PMX 100, oprócz ceny? Czy inny komfort noszenia, jakość dźwięku.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...