Skocz do zawartości

Jakie słuchawki ?


zolwik777

Rekomendowane odpowiedzi

no, a konkretniej? az tak duza, zeby porzucic pomysl kupowania bezprzewodowych?

 

Tak.

 

 

audiofilem nie jestem, ale jednak mam hd201 i basu nie ma tam prawie wcale a dzwiek jest plaski jak ta laska co gra w piratach z karaibow.

 

No to za trzy stówy nie kupisz lepiej brzmiących bezprzewodowych. Może za sześć...

Odnośnik do komentarza

Zależy jakie masz wymagania, no ale na pewno lepsze od tych Senków za stówę. Poprzeglądaj sobie ostatnie strony tego tematu, to zobaczysz, jest to tutaj główne pytanie. Większość ludzi ci pewnie poleci Creative Aurvana Live.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Potrzebuję słuchawki, obowiązkowo z mikrofonem, do 200 zł. Stare HS-1000 spsuły się po roku przy kablu :< Najlepiej jakby były wytrzymałe i starczyły na długo.

 

EDIT: Ewentualnie wezmę Aurvanę, ale będę musiał dokupić mikrofon stojący. Ma ktoś coś takiego co mógłby polecić?

Edytowane przez Ruther
Odnośnik do komentarza

Potrzebuję słuchawki, obowiązkowo z mikrofonem, do 200 zł. Stare HS-1000 spsuły się po roku przy kablu :< Najlepiej jakby były wytrzymałe i starczyły na długo.

 

EDIT: Ewentualnie wezmę Aurvanę, ale będę musiał dokupić mikrofon stojący. Ma ktoś coś takiego co mógłby polecić?

 

 

Ja takiego comba używam i mam jakiegoś gównianego majka za 20pln który co jakiś czas się wyłącza i gadam jak do ściany. Muszę go wyłącz i włączyć do gniazda ponownie.

Odnośnik do komentarza

Potrzebuję słuchawki, obowiązkowo z mikrofonem, do 200 zł. Stare HS-1000 spsuły się po roku przy kablu :< Najlepiej jakby były wytrzymałe i starczyły na długo.

 

EDIT: Ewentualnie wezmę Aurvanę, ale będę musiał dokupić mikrofon stojący. Ma ktoś coś takiego co mógłby polecić?

 

 

Ja takiego comba używam i mam jakiegoś gównianego majka za 20pln który co jakiś czas się wyłącza i gadam jak do ściany. Muszę go wyłącz i włączyć do gniazda ponownie.

No to w moim przypadku średnio by się to sprawdziło, wolałbym, aby mikro się nie wyłączało. Z tego co widziałem na allegro nie widać coś dobrych jakościowo mikrofonów stojących (no chyba, że kupię sobie studyjny :D)

 

Propo Steelseries - Syberia v2 kosztują znacznie więcej niż 200 zł. Znalazłem za to inne, Steelseries 5XB 5H V2 (klik) i teraz nie wiem, czy mogę się nad nimi zastanawiać. Ktoś z forumka z nich korzysta i mógłby się wypowiedzieć na temat jakości dźwięku? Oczywicho poszukam sobie jeszcze jakichś recenzji, ale wolałbym dostać ocenę od zwykłego użytkownika.

 

EDIT: Już nieaktualne.

Edytowane przez Ruther
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

aloha, sa jakieś słuchawki do ~120 zł żeby ładnie wyglądały dobrze grały (jak na te cene). Dziewczynie chcę kupić,a mocno podobają jej się te ze skullcandy, ale wiem, że one są dość średnie jeśli chodzi o dźwięk. najbardziej rozsądnie wydana kasa cena/wygląd/jakość grania to Creative aurvana Live, ale to troche za duzo.

z kolei w przypadku słuchawek które by nie wyglądały to brałbym dokanałówki SoundMagic. Ech.

 

w skrócie - ładne słuchawki za niewiele ponad 100 zł. Czy te skullcandy moze ?

 

help please ;]

Odnośnik do komentarza

Tak na szybkiego to Kosy porta pro.

Ale polecam Ci wejść na mp3 store ustawić sobie filtr 100-150zł. Zobaczyć, które Cię interesują, wejść na forum mp3 i przeczytać recenzje/opinie tych słuchawek.

A skullcandy, NIE :)

Albo px 100 II, sam używam takich i jestem bardzo zadowolony, Tylko to już wydatek 170zł. Ale możesz poszukać PX 100 albo PMX100 jest to starszy model, który też gra przyzwoicie(używałem zanim kupiłem PX 100 II)

Edytowane przez Krzys PL
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

tak tez myślałem, chciałem sie upewnić - a jakieś propozycje masz może? ostatnio wypadłem z obiegu i jedyne co wiem ze w tych cenach sie liczy to soundmagic, CALe i KKP ;)

sl hd 681 graja w tej cenie najlepiej ale czy sa ladne to juz kwestia dyskusyjna. dla mnie sie podobaja

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...