Skocz do zawartości

Jakie słuchawki ?


zolwik777

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym kupić słuchawki do mojego odtwarzacza mp3. Bo te w zestawie nie są najwyższych lotów. Jeśli chodzi o sprzęt to posiadam iRiver'a T60 4GB, na słuchawki mogę wydać obecnie maks 200zł. No chyba, że w ostateczności dołożę 50zł jeśli to by odegrało jakąś wielką rolę.Słucham różnej gatunkowo muzyki, choć ostatnio głównie jazz, ambient, klasyczna, wszelaka elektroniczna. Nie chcę tylko by były to słuchawki douszne,pchełki itp, a rozmiar najlepiej mały, ewentualnie średni.

Edytowane przez Paliodor
Odnośnik do komentarza

Chciałbym kupić słuchawki do mojego odtwarzacza mp3. Bo te w zestawie nie są najwyższych lotów. Jeśli chodzi o sprzęt to posiadam iRiver'a T60 4GB, na słuchawki mogę wydać obecnie maks 200zł. No chyba, że w ostateczności dołożę 50zł jeśli to by odegrało jakąś wielką rolę.Słucham różnej gatunkowo muzyki, choć ostatnio głównie jazz, ambient, klasyczna, wszelaka elektroniczna. Nie chcę tylko by były to słuchawki douszne,pchełki itp, a rozmiar najlepiej mały, ewentualnie średni.

 

 

 

Zobacz na te Creative........... wyprzedziły nawet Zenki hd555 a cena dosyć dobra

 

 

 

 

http://nvision.pl/Wi...details-56.html

 

Sry doczytałem dopiero że chcesz douszne :)

 

 

 

Edytowane przez Prahas
Odnośnik do komentarza

Na Allegro widzę, że CAL znowu staniały poniżej dwóch stów. Świetna sprawa, bo są bardzo dobre. W tym teście nie ma Koss Porta Pro, nie wiem czemu, w każdym razie je trzeba polecić na drugim miejscu i w kategorii "200 zł" na tym się chyba kończy wyliczanka.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Na Allegro widzę, że CAL znowu staniały poniżej dwóch stów. Świetna sprawa, bo są bardzo dobre. W tym teście nie ma Koss Porta Pro, nie wiem czemu, w każdym razie je trzeba polecić na drugim miejscu i w kategorii "200 zł" na tym się chyba kończy wyliczanka.

 

A sobie wciągnałem je, mam nadzieję, że są tak dobre jak opinie krążące o tych sluchawkach :>

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Szukam HEADSETA (opcja słuchawki + mikrofon oddzielnie raczej do mnie nie przemawia swoją wygodą...) w granicach do 120-140 zł. Ma być do grania, do komunikacji głosowej w grach i okazjonalnego słuchania muzyki (audiofilem nie jestem, nie znam się, słucham muzyki w .mp3 320 kb/s, więc chodzi praktycznie tylko o to, by słuchawki nie 'przeszkadzały' w słuchaniu, tj. żeby nie było żadnych zauważalnych problemów z basami o których w tym temacie było pisane, etc. ;) ). Fajnie również, jakby nie uciskały w uszy przy dłuższych sesjach, bardzo tego nie lubię.

 

Pomożecie? :)

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Banny dużo nie można wymagać od słuchawek do 30zł więc i ja dużo nie wymagam :) Po prostu chcę jakieś, które zastąpią te dodawane do Sansa Clip + i nawet jeśli będą grały jak tamte to mi wystarczy.

 

zatem smialo bierz senki. o ile juz nie kupiles? :)

 

 

 

 

 

 

 

 

/

 

sluchawy nauszne do 60 zł -> philipsy tylko?

dla dziewojki szukam!

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Probowalem roznych, senki, kossy itd az w koncu trafilem te http://www.ceneo.pl/3350251

Z poczatku myslalem ze za taka cene nie moze byc nic porzadnego, mylilem sie.Nie wymienilbym ich za nic.W tym przedziale cenowym, nie maja imo konkurencji.

Swwietnie tlumia dzwieki z zewnatrz i dobrze izoluja.Na zewnatrz tylko jak jest baaardzo cicho slychac ze cos tam gra, choc gdy sie je sciagnie, to moga sluzyc za maly glosniczek ;)

Piekny basik az glowa drzy.

Polecam.

Edytowane przez El Loco Chocko
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...