Skocz do zawartości

HC ROOM'y


Rekomendowane odpowiedzi

Super zdjęcia. Uwielbiam taki klimat swojski. No i ten wzmacniacz. Mega super.

 

 

edit: ale na PS3 masz przerażającą ilość crapów :P Brink, Genji, AC 1, Juiced 2 (lol), Def Jam Icon, Dark Sector itd. No same klasyki.

Jakąś połowę gier na PS3 dostałem od kumpla, więc darowanemu koniowi nie zagląda się w zęby :) Fakt, że sztosami to tam nie świeci, ale na razie nie skupiam się na budowaniu biblioteki gier na PS3. Na nie pewnie też przyjdzie czas :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

szymon@ i Quake96

Panowie kapitalne pokoiki macie, ale jedna drobna uwaga. Zabierzcie te gry z okolic okna, bo światło słoneczne wam pożółci grzbiety pudełek. Masakryczne warunki na trzymanie gier. Najlepsze co można zrobić to albo wszystko trzymać w piwnicy albo chociaż czymś zabudować te półki/szafki.

Sam trzymam gry w pokoju z oknem, ale wpada tam jedynie światło dzienne - słońce świeci z drugiej strony. U was na zdjęciach wygląda to, niemal jak południe ze słońcem w pełni, za oknem.

 

Kupiłem w życiu kilka gier, prawdopodobnie trzymanych w podobnych warunkach na NDS oraz PS2 i niestety widać tę "żółć" na grzbietach okładek.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

szymon@ i Quake96

Panowie kapitalne pokoiki macie, ale jedna drobna uwaga. Zabierzcie te gry z okolic okna, bo światło słoneczne wam pożółci grzbiety pudełek. Masakryczne warunki na trzymanie gier. Najlepsze co można zrobić to albo wszystko trzymać w piwnicy albo chociaż czymś zabudować te półki/szafki.

Sam trzymam gry w pokoju z oknem, ale wpada tam jedynie światło dzienne - słońce świeci z drugiej strony. U was na zdjęciach wygląda to, niemal jak południe ze słońcem w pełni, za oknem.

 

Kupiłem w życiu kilka gier, prawdopodobnie trzymanych w podobnych warunkach na NDS oraz PS2 i niestety widać tę "żółć" na grzbietach okładek.

 

Na parapecie trzymam czasopisma. Póki nie znajdę odpowiedniego mebelka tak pozostanie.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

szymon@ i Quake96

Panowie kapitalne pokoiki macie, ale jedna drobna uwaga. Zabierzcie te gry z okolic okna, bo światło słoneczne wam pożółci grzbiety pudełek. Masakryczne warunki na trzymanie gier. Najlepsze co można zrobić to albo wszystko trzymać w piwnicy albo chociaż czymś zabudować te półki/szafki.

Sam trzymam gry w pokoju z oknem, ale wpada tam jedynie światło dzienne - słońce świeci z drugiej strony. U was na zdjęciach wygląda to, niemal jak południe ze słońcem w pełni, za oknem.

 

Kupiłem w życiu kilka gier, prawdopodobnie trzymanych w podobnych warunkach na NDS oraz PS2 i niestety widać tę "żółć" na grzbietach okładek.

Cholipa, nie zdawałem sobie sprawy :obama:

Już regał obrócony żeby nie był bezpośrednio na słońce wystawiony i jeszcze obrusem zakryłem póki nie mam innych miejsc do przechowania xd.

Odnośnik do komentarza

szymon@ i Quake96

Panowie kapitalne pokoiki macie, ale jedna drobna uwaga. Zabierzcie te gry z okolic okna, bo światło słoneczne wam pożółci grzbiety pudełek. Masakryczne warunki na trzymanie gier. Najlepsze co można zrobić to albo wszystko trzymać w piwnicy albo chociaż czymś zabudować te półki/szafki.

Sam trzymam gry w pokoju z oknem, ale wpada tam jedynie światło dzienne - słońce świeci z drugiej strony. U was na zdjęciach wygląda to, niemal jak południe ze słońcem w pełni, za oknem.

 

Kupiłem w życiu kilka gier, prawdopodobnie trzymanych w podobnych warunkach na NDS oraz PS2 i niestety widać tę "żółć" na grzbietach okładek.

To samo tyczy się Lego :) Jak macie jakieś "ekspozycyjne" zestawy z dużą liczbą białych klocków, to dwa razy zastanówcie się nad wystawieniem ich na słońce.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Rady tutaj zawarte dały mi do myślenia (dzięki marcinwks), do tego fakt, że miejsce zaczęło się kończyć i voila! Wyemigrowałem z growym kącikiem w zacieniony kąt pokoju, gdzie miejsca dostatek, a i podoba mi się to znacznie bardziej. Od dawna marzyło mi się zrobić kącik z telewizorem w rogu, jakoś tak bardziej mi to pasuje. Do tego dwie ściany do obwieszenia i całkiem pojemna szafka, która w przyszłości może zostać zagospodarowana i ewentualnie przekształcona w duży regał.

2EfA4qQ.jpg6Y8wbya.jpgDTaleKp.jpggiaYXgB.jpgP43jHsf.jpg

I tak, pewnie ktoś zaraz czepi się ustawienia kolumn, ale powiem wam, że gdy siądę do grania, to efekt jest niezły.

 

Ogólnie wyszło mi to wszystko lepiej niż się spodziewałem. Zarządzanie kablami v2 też robi robotę, bo tym razem mam jeszcze większy porządek. Nic tylko usiąść i grać :D

  • Plusik 10
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Rady tutaj zawarte dały mi do myślenia (dzięki marcinwks), do tego fakt, że miejsce zaczęło się kończyć i voila! Wyemigrowałem z growym kącikiem w zacieniony kąt pokoju, gdzie miejsca dostatek, a i podoba mi się to znacznie bardziej. Od dawna marzyło mi się zrobić kącik z telewizorem w rogu, jakoś tak bardziej mi to pasuje. Do tego dwie ściany do obwieszenia i całkiem pojemna szafka, która w przyszłości może zostać zagospodarowana i ewentualnie przekształcona w duży regał.

 

I tak, pewnie ktoś zaraz czepi się ustawienia kolumn, ale powiem wam, że gdy siądę do grania, to efekt jest niezły.

 

Ogólnie wyszło mi to wszystko lepiej niż się spodziewałem. Zarządzanie kablami v2 też robi robotę, bo tym razem mam jeszcze większy porządek. Nic tylko usiąść i grać :D

Cała przyjemność po mojej stronie. :)

P.S.

Ładnie teraz to wszystko wygląda.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Co sie stało z tym pojedynczym kontaktem - czemu on taki kopnięty jest, jak rąb ?   Popraw proszę. 

 

Jest tak, bo inaczej nie będzie się trzymać. Ta ściana jest zrobiona z jakiegoś syfu, mówi się na to "żużlówka". Brat jak coś tu robił kiedyś to tak to zrobił i tak zostało. Mi też to w niczym nie przeszkadza.

 

I obniżyć go można przy okazji.

 

Można, ale po co to komu? Ja elektrykiem nie jestem (choć wiem, że to żadna filozofia), ale nie mam ochoty bawić się w kucie, syf i tym podobne. To tylko głupie gniazdko. Takie uroki mieszkania w starej kamienicy.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Mój HC Room. Poświęciłem mu sporo serca aby był taki jak zawsze chciałem mieć. Obecnie jestem bardzo zadowolony z efektu i niezmiernie się ciesze, że mam swój kącik w którym mogę się zrelaksować przy okazji nie przeszkadzając innym domownikom. Zostało jeszcze kilka udoskonaleń, m.in. muszę wrzucić jakiś plakat/obraz nad tv, dokupić dywanik i sofe.

 

358tafm.jpg

Ogarnąłem ściane i dywan. Robotę zrobiły Poster Plates z alliexpres i bulik kupiony za 5 Euro na niemieckim pchlim targu. W bonusie (pipi)nik pod telewizorem który ogarnia odschool.

ooR6eb8.jpg

 

 

wA6RYOa.jpg

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Boże jak mi w domu brakuje takiego pomieszczenia. Tzn. mam jeden wolny pokój ale trzymam go na kolejnego potomka. Nie chciałbym sobie zrobić tam kozak dziupli i za chwilę to zmieniać, malować na różowo oraz wstawiać białe mebelki:/

Myślę jeszcze aby garaż przerobić na taką dziuple. W sumie rzadko tam fury trzymamy. Tylko musiałbym grzenie i lepszą wentylację zrobić.

Odnośnik do komentarza

Ja mam do dyspozycji całkiem sporej wielkości chatkę na zewnątrz domu. Poprzedni właściciel zostawił zabudowę muzyczno-barową, prąd, ogrzewanie i internet już ogarnięte. Niestety, ale narazie ważniejsza główna chata jeśli idzie o wydatki, ale powoli już coś tam dłubię.Fajna sprawa, bo ziomale nawet do domu nie muszą wchodzić, można narobić trzody  i nie słuchać potem narzekań żony ;) Jak zacznie to nabierać konkretniejszych kształtów to napewno podzielę się fotami ;)

  • Plusik 6
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...