Skocz do zawartości

Final Fantasy XV


Pawel_S5

Rekomendowane odpowiedzi

Gameplay wygląda nieźle. Nie mam nic przeciwko odejściu od schematów, szczególnie mając na uwadze jak bezsensownie przekombinowane były battle systemy ostatnich kilku pozycji, oraz jak udany wyszedł niepozorny Crisis Core. Warunek jest jeden - chcę przyzwoitej, przynajmniej dobrej, a przede wszystkim sensownej fabuły i w miarę lubianych postaci. Trailerem wolę się nie sugerować, mimo wszystko.

 

Przy okazji, jakieś info o lokalizacji Type-0 ? Jakiś PSN exclusive, czy coś...?

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj S-E ma jakiś pokaz ze swojej budki na E3, jak tam nie pokażą, to można skończyć temat Type 0.

jakby coś się miało dziać w temacie to wydaje mi się, że prędzej sony pochwaliło by się tym dziś w nocy. Jedyne nadzieje jakie dziś mam do ich show w szopce to podanie daty premiery i ceny remasterów FFX i określenie się co z FFXV/Versus na ps3

Odnośnik do komentarza

Wygląda podobnie do Kingdom Hearts, zresztą można się tego było spodziewać. Mam wielkie nadzieje związane z tą grą i nie powiem - ten gameplay bardzo mi się podoba. Grafika i klimat są też bardzo dobre. Jeśli gra wyjdzie pod koniec 2014(oby!), to prawdopodobnie razem z nią kupię sobie next gena.

 

 

Pozostaje tylko mieć nadzieję, że Square tej gry nie z(pipi)ie....

Odnośnik do komentarza

mega :D ehhh szkoda, że moje 2 letnie nagadywanie w tym temacie, że to będzie FFXV na next geny się potwierdziło ale przyznać trzeba, że się postarali - silnik mają niesamowity, niech teraz dodadzą mapę swiata, miasta i duzo questów i może to być pierwszy super final od lat

 

Q&A z twórcami:

-They shifted the game to next-gen and made it a mainline title due to the scale/scope.
-The game is an action RPG, but there are command system elements in the game.
-Noctis is "not cool inside" and not a cool dude, but a quirky dude.
-Party members are a core part of Final Fantasy, so there is a party in this game.
-Noctis can teleport himself into the sky. Though he's not a gravity wizard, Noctis does not fall at a Newtonian rate for gameplay purposes.
-The current generation console versions were canceled about a year ago. They're still working to improve the graphics on the next-gen version.
-They are making games in DirectX 11 on PC and then porting them to the PS4 and Xbox One since they can handle that. They can consider any platform that support high end DirectX 11 level hardware functionality and horsepower. (Hey Square, that DX11 PC dev platform you mentioned earlier can run this! Just saying!)

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

Ostatni Fajnal, którego kupiłem to X, ten będzie następny, zapowiada się świetnie. Najbardziej podoba mi się design postaci. Stonowany, mroczny, super. Graficznie, dla mnie bez rewelacji, widać, że to gra z obcnej generacji przeniesiona na next-geny. Pamiętam pierwszy pokaz FFX na PS3 czy FXIII na PS3, szczena na podłodze, tu brak tego, ale do premiery jeszcze sporo czasu, więc może graficznie podkręcą co nieco.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...