Skocz do zawartości

Final Fantasy XV


Pawel_S5

Rekomendowane odpowiedzi

Jutro premiera ostatniego DLC do FFXV: Epsiode Ardyn. We wszystkich pozostałych epizodach wbiłem 100%, bawiłem się nawet lepiej niż w podstawkę, a to ze względu na unikatowy, slasherowy system walki dla każdej postaci + ciekawe wyzwania. Nie wiem czy season pass jest jeszcze w promocji (był za 30zł), który obejmuje wszystko poza Royal Pack (czyli 15 chapterem), któy kosztuje 63zł (ja odpuszczam). Multi też odpuszczam, ogólnie polecam te epizody.

 

EDIT: epizod Ardyn 42zł :facepalm: to przecież powinno być razem z season passem.

Edytowane przez _daras_
Odnośnik do komentarza

Powinno, ale od dawna wiadomo było że nie będzie. Cała ta seria dodatków w 2019 roku miała być poza SP. Dobrze że zdechły. Jak ogram FFX i FFXII to sprawdzę i XV. Niecałe 20h dopiero w X mam, ostatnio zacząłem, a nigdy wcześniej nie było mi dane ukończyć. Zresztą z serii FF ukończyłem z 6 lat temu FFVII tylko. Jeszcze FF VI i IX chcę kiedyś ograć.

Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, _daras_ napisał:

Boshe kiedy ja grałem w X, jak jeszcze do liceum chodziłem :yano: na PS2 ogrywałem...

Grałem za szczeniaka w FFX, ale wtedy jakoś jrpgi mi nie podchodziły w odróżnieniu od obecnych czasów. Dodam jeszcze, że całkiem ładnie ta gra wygląda w remasterze na PS4. Modele postaci spoko, otoczenie też przebija nawet niektóre dzisiejsze jrpgi (budżetowe ma się rozumieć). Niby korytarze, ale ogólnie cała estetyka na plus. Zobaczymy jak fabularnie da radę.

 

Wracając do tematu: ten Royal Pack DLC to są te wszystkie dodatki z SP + pierdoły czy same pierdoły? Bo nie ogarniam. :yao: Żeby mieć kompletne FFXV muszę kupić FFXV + Royal Pack, albo po prostu FFXV Royal Edition?

Edytowane przez ireniqs
Odnośnik do komentarza
35 minut temu, ireniqs napisał:

Wracając do tematu: ten Royal Pack DLC to są te wszystkie dodatki z SP + pierdoły czy same pierdoły? Bo nie ogarniam. :yao: Żeby mieć kompletne FFXV muszę kupić FFXV + Royal Pack, albo po prostu FFXV Royal Edition?

Royal Edition jest sprzedawane z SP, Royal Pack dodaje parę pierdółek (tryb FPP + wszystkie zmiany w podstawce). Royal Pack nie zawiera DLC.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Niby da się włączyć to dlc Comrades w trybie offline, ale trzeba się bawić w proxy i wgranie starszego patcha. Potem można grać offline. Na Psnprofiles.com jest poradnik jak to zrobić.

Ogólnie to co odyebali z dlc w tej grze woła o pomstę do nieba. Nie wiem czy widziałem grę, w której jest większy burdel z dodatkami. Najgorsze jest to, że ten Comrades oficjalnie jest jako osoby twór. Nie ważne czy ktoś robi calaki czy nie, ale takiego Dick-move'a odwalili, że dopóki nie zrobią osobnej wersji Ultimate gry (czy coś w tym stylu) to moich szekli nie zobaczą.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Witam

 

Od jakiegoś czasu mam problem z awansowaniem postaci, a mianowicie skumulowany exp spokojnie powinien awansować każda postać o jakieś 8 poziomów tymczasem jak udaję się na odpoczynek to pasek expa ledwo zostaje uzupełniony. Czym to może być spowodowane? muszę jakieś questy fabularne zrobić czy co? 

Wersja gry na PS4 Royal Edition

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
W dniu 29.05.2019 o 20:19, kleszcz8 napisał:

Witam

 

Od jakiegoś czasu mam problem z awansowaniem postaci, a mianowicie skumulowany exp spokojnie powinien awansować każda postać o jakieś 8 poziomów tymczasem jak udaję się na odpoczynek to pasek expa ledwo zostaje uzupełniony. Czym to może być spowodowane? muszę jakieś questy fabularne zrobić czy co? 

Wersja gry na PS4 Royal Edition

Pozdrawiam

Możesz masz nix xp ring założony, który niweluje exp'a jak odpoczywasz.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Opłaca się. DLC z Season Passa to kpina. Można odpuścić każde bez wyjątku. Wszystko co miało rozszerzać wiedzę o świecie jest darmowym DLC.

 

Co do otwartego świata. Faktycznie jest pusty, ale tak samo puste było miasto w LA Noire, a gra na tym nie traciła. Zignoruj świat. leć z fabułą, pozwól Ignisowi prowadzić i odpocznij przy ścieżce dzwiękowej ze starych finali.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 5 miesięcy temu...
21 godzin temu, drozdu7 napisał:

Można lecieć samą fabułkę? 

Bo mapa sukcesywnie dostaje ospy, co mnie wku.wia. Zrobiłem kilka questów i czerwony baron to nie jest. 

Te hunty to zrobiłem parę, nawet ok, naparzanie jednego przycisku :)

Może być z tym trudno, bo są 2 wyraźne skoki zalecanego lvl. Jakoś między 2 a 3 rozdziałem skoczyło mi o 8 czy 9 leveli, a potem przy końcówce gry o kilka. Pomimo tego, że zrobiłem ok. 50 misji pobocznych. 

Jak chcesz olać misje poboczne to graj na easy. Nie wiem jak to się ma do normala, który jest dość prosty, ale wówczas pewnie da radę przejść grę idąc tylko wątkiem głównym.

Edytowane przez marcinwks
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Nabrałem ochoty na zagranie w jakiegoś finala po obejrzeniu trailera remaku 7. Obejrzałem wczoraj "Kingsglaive" i trochę się nahajpowałem na 15. Fabuła w filmie to nic odkrywczego, ale podoba mi się klimat i brak infantylnych elementów w stylu gadającego zwierzaka w party czy murzyna z gatlingiem zamiast ręki. Oby gierka nie odstawała za bardzo od kinówki, to będę zadowolny.

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Ma_niek napisał:

I jak widziałeś film to przynajmniej coś z fabuły zrozumiesz . 

Sugerowanie, że bez filmu nie da się zrozumieć historii w XV jest dziwne. Przecież film niesie tylko jedną fabularną "nowość", która jest potrzebna w grze. Wsadzę na wszelki wypadek te dwa słowa w spoiler, ale

Regis umiera.

To jest wszystko, co potrzeba wiedzieć, zresztą gra sama nam to komunikuje jasno i wyraźnie w odpowiednim momencie :reggie:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...