Skocz do zawartości

Chipsy


Kosmos

Rekomendowane odpowiedzi

Jem wlasnie bake rollsy bekonowe i powiem ze calkiem fpyte. Tylko chrupia jak poyebane

Suchy chleb z solą. Polecam spróbować te o smaku oliwy,oregano i pomidorów oraz wielozbożowe o smaku tzatzików... no i klasyczne, czosnkowe ale tych chyba nie trzeba polecać.

 

tydzień meksykański w Lidlu dał radę - odkryłem rolowane nachosy, które lepiej łapią dip niż normalny chips na który wchodzi tyle co na łyżkę i dip zamiast dodawać smaku zwyczajnie go psuje.

 

 

ogólnie nasz rynek chipsów psuje się już od dawna

  • brak chipsów bekonowych,
  • smak kurczaka to teraz jakieś pomyje a nie tak jak kiedyś - sproszkowany bulion,
  • nowe smaki wymyślane są na siłę (salsa smakuje jak chakalaka, cokolwiek w śmietanie smakuje jak zwykłe fromage a smaki grzybowe to jedno i to samo)
  • pojawiają się jakieś dziwactwa jak chipsy o smaku żurku albo o smaku trawy cytrynowej i mleka kokosowego (które i tak smakują jak zwyczajny fromage)
  • większość olewa grube chipsy (a tylko takie jadam, bo cieńkie to nawet nie chrupią) a jedyne jadalne to chacalaka, solone crunchipsy i te swojskie o smaku borowików

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Gość kad2

do biedronek znowu weszły laysy tzatziki i zrazy. tym, którzy planują zakup, odradzam, bo to strata kasy. jak kiedyś były, to kupiłem i po kilku sztukach oddałem jakiemuś gówniarzowi na ulicy. tak na wszelki wypadek ostrzegam ;)

(pipi) a ja dzis kupilem zrazy bo nie bylo strongow chilli ;/

Odnośnik do komentarza

potwierdzam, smakują (tzatziki)jakby leżały otwarte 2 tygodnie w piwnicy. Jadł ktoś ten drugi smak z biedy?

Lucek- wygląda na to, że to są właśnie te chipsy. Tak jak greah pisał, najostrzejsze (pipi) w Polsce

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Wziął, bo to był znajomy gówniarz z okolicy, który często przychodzi na szkolne pokopać. You know what I mean. (wiecej info w PST)

 

A tak serio - zrazy po prostu śmierdzą. Pomieszanie randomowych przypraw, które mają przypominać mięso. Kwaskowaty posmak daje chu.jowe uczucie w ryju. Są dziesiątki lepszych smaków, nie ma po co eksperymentować z takim czymś, naprawdę strata pieniędzy. Tzatziki wszystkie smakują tak samo, mdłe, bez wyrazu. Nie jadłem chyba jeszcze dobrych chipsów w tym smaku. Lepiej kupić jakieś standardowe biedronkowe cebulka/szynka.

 

Jadł ktoś Crunchipsy czosnkowe? Bodajże sól+czosnek. Jestem fanatykiem tego drugiego, myślałem nad zakupem, ale w końcu się rozmyśliłem. Warte zainwestowania?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...