Skocz do zawartości

Ostatnio widziałem/widziałam...


aux

Rekomendowane odpowiedzi

Child 44 - troszkę mieszane uczucia, niby wykonanie całkiem fajne, Hardy znowu na propsie, ale znając książkę to wszystko wyglądało chaotycznie, za szybko, ciekawsze wątki spłycono lub pominięto, albo nie wiedzieć czemu kompletnie zmieniono

np. przeszłość Leo, zabójstwa i motywacja seryjnego zabójcy, no i ich finalna konfrontacja.

Jest dobrze, ale mogło być o wiele lepiej i z cięższym klimatem.

 

Książka >>> film

Odnośnik do komentarza

The raid. Spodziewałem się czegoś lepszego. Mocny, szybki i brutalny film akcji, sporo zabijania. I tak właściwie to tyle, fabularnie słabo. Film na jeden raz. Ale podobał mi się 6/10

 

Dead Silence- Miał być super straszny horror a wyszł,o nie wiadomo co. Lalki są w ogole nie straszne, główna postać denna, wątek fabularny jakiś taki niejasny.  Strachu jest tyle co na lekarstwo. Jedyny mocny akcent to zakończenie które powoduję opad szczęki (ale to reżyser piły,więc tak musiało być :) ) 6/10 Polecam jak się chcę dziewczynie włożyć rękę w mokre majtki.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

la strada - spoko film o dziewczynie sprzedanej przez matkę za garść drobnych na makaron spaghetti i czosnek, która pcha furgon jednego przyje.banego cyrkowca i udaje czaplina.

 

inherent vice - super film o biegającym na bosaka po LA hipisie rozwiazującym zagadki kryminalne, słuchającym surf rocka i mającym różne, niekoniecznie przyjemnie przygody.

 

gloria - niezły film o starej rurze, która postanawia dać życiu kolejną szansę, ale niestety nie może uciec od rozczarowań i ogarniającego ją uczucia pustki :(. glowna rola słusznie wychwalana.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Wykolejona- taki typowy Apatov, tylko za scenariusz odpowiada baba, więc jest bardziej słodko pierdząco. Spoko rólki gwiazd amerykańskiego sportu (Lebron, Cena), ale suabo mi się oglądało Hadera w roli grzecznego pana doktora (dużo lepiej wypadł w The Skeleton Twins) 3-/5

Odnośnik do komentarza
Spy/Agentka - do kina bym nie poszedł, ale z wypożyczalni jak najbardziej. Początek wolno się rozkręca, ale od momentu jak wchodzi Amber Valentine jest już dobrze. Trochę klisz, scenariusz raczej lekki, łatwy i przyjemny, dobrze dobrani aktorzy (Aldo!), pośmiać też można, taki lekki film na niedzielę. 6.5/10.
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

World Trade Center - OMG.

 

 

liczyłem że to serio będzie coś o wtc, fajny katastroficzny film, a tu się okazuje że to tylko historia dwóch policjantów przysypanych gruzem którzy sobie gadają, równie dobrze mogłoby mieć to miejsce w kambodży a nie podczas WTC.

 

 

NIE POLECAM

Odnośnik do komentarza

Big Bad Wolves - trzymający w napięciu i momentami świetnie prowadzony thriller. Lubie takie nietypowe kino. 7/10

 

The Incident - zakład psychiatryczny w którym nagle wysiada prąd i pacjenci przejmują kontrole. Jest brutalnie i krwawo. Oczekiwałem filmu z mocnymi akcjami i taki dostałem. 7-/10

Odnośnik do komentarza

Big Bad Wolves - trzymający w napięciu i momentami świetnie prowadzony thriller. Lubie takie nietypowe kino. 7/10

Cała konwencja filmu bardzo mi się podobała, duet z Izraela dał radę, od początku do końca kreując świat według ich zasad. Elementy humorystyczne, które się pojawiają, też są ładnie wplecione (w zupełnie innym stylu, niż dajmy na to u Tarantino)

 

U mnie chyba nawet 8/10. (chociaż pierwotna ocena to też 7-ka)

 

Dzisiaj wyjazd na LAF w Zwierzyńcu, w tym roku dopakowany repertuar (w zeszłym roku trochę słabiej było), choć jedno kino będzie trzeba omijać, bo jest bez klimatyzacji. Na szczęście  większość tego co chcę zobaczyć jest w pozostałych trzech (+ kino nocne)

 

 

Odnośnik do komentarza

Obejrzałem wczoraj War Pigs.

 

Liczylem na jakis chociaz sredni film wojenny w czasie 2WW ale niestety dostalismy niskobudzetowego kaszalota z Lundgrenem i efektami specjalnymi na poziomie lets playowych youtuberow.

Szkoda, bo moglobyc fajnie a tak to taki odpust w stylu parszywej dwunastki, tylko ma byc powazny a nie smieszny a wyszlo na odwrot.

Odnośnik do komentarza

Justice League: Gods And Monsters [2015]

Mastermind Bruce Timm się wziął za nową animację i zrobił małe dziełko.
Duzo lepsze od ostatnich Batmanów oraz Justice League War czy Throne of Atlantis.
Fajne spojrzenie na alternatywny wszechświat, gdzie np Batman jest wampirem (!) a Superman to nie Clark Kent tylko...
syn Zoda :cool:
Jest też bardzo krwawo i dosadnie, nie wiem jakim cudem jest kategoria PG-13.
 
8+/10 kurwo!
Odnośnik do komentarza

Przespałeś. Gdybyś śledził najnowsze premiery, to spokojnie obejrzałbyś w kinie, bo film trafił do szerokiej dystrybucji.

O jakiej promocji mówisz? TV, plakaty?

 

Później narzekajo, że w kinach same rimejki i capeshity. No jak ma być inaczej, skoro widzowie takiej Ex Machiny w 90 procentach składają się z torrentowych zasysaczy?

Ja obejrzałem w kinie, jednak film nie wywarł na mnie tak ogromnego wrażenia jak na niektórych (mimo to uważam go za dobry. Po prostu nie przejął mnie zbytnio, a od filmu oczekuję przede wszystkim zaangażowania).

 

Polecam na przyszłość zapoznawać się raz za czas z kalendarzem premier na Filmwebie:

http://www.filmweb.pl/premiere

Odnośnik do komentarza

Przespałeś. Gdybyś śledził najnowsze premiery, to spokojnie obejrzałbyś w kinie, bo film trafił do szerokiej dystrybucji.

O jakiej promocji mówisz? TV, plakaty?

 

Później narzekajo, że w kinach same rimejki i capeshity. No jak ma być inaczej, skoro widzowie takiej Ex Machiny w 90 procentach składają się z torrentowych zasysaczy?

Ja obejrzałem w kinie, jednak film nie wywarł na mnie tak ogromnego wrażenia jak na niektórych (mimo to uważam go za dobry. Po prostu nie przejął mnie zbytnio, a od filmu oczekuję przede wszystkim zaangażowania).

 

Polecam na przyszłość zapoznawać się raz za czas z kalendarzem premier na Filmwebie:

http://www.filmweb.pl/premiere

 

No niestety masz rację, choć film zarobił to jednak mało by inwestorzy byli skłonni zaryzykować w coś nowego. Budżet to 15 mln dolarów, zysk 36 mln 

Odnośnik do komentarza

Child 44 - jako absolutny fanboy Hardy'ego film mi sie rzecz jasna podobal, a duet z Noomi (drugi po The Drop) wychodzi mu na dobre. Sam pomysl osadzenia akcji w owladnietym szalenstwem aresztowan za posiadanie amerykansko wygladajacej chusteczki do nosa ZSRR lekko mnie zaskoczyl choc sam watek glowny jest raczej tlem dla ukazania relacji glownych bohaterow. Wolalbym zobaczyc wiecej politycznych intryg, paranoidalnych akcji sledczych i nonsensu systemowego niz sledztwo w sprawie morderstw. Ale ok. Polecam.

 

Movie 43 - ja...nie rozumiem. Humor a'la Macfarlane, ale jakos mnie nie przekonuje.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...