Skocz do zawartości

Trening


Nsp

Rekomendowane odpowiedzi

siema dziki! sluchajcie - chce wycisnac 100% z biegania wzgledem spalania tluszczyku. biegam codziennie po 10 km na czczo. wiem, wiem - masa spada. czasem biore przed bcaa, ale rzadko.

potrzebuje opinii wymiataczy - jak wycisnac 100% z biegania? maja byc 2 warunki - 10 km dziennie i jak najwiecej fatu ma leciec. na reszte sie dostosuje. ofc cwicze na pakerni 3xtyg.

Odnośnik do komentarza

 

Jak ma lecieć najwięcej fatu, to nie biegaj na czczo i rób interwały.

 

 

Ja poleciłbym takie coś:

 

http://www.youtube.com/watch?v=jl0bn0G5ibM&feature=c4-overview-vl&list=PLATydd-cwJUWIlMJcZOFOF2P5ns0aa3Lx

 

No, tylko żeby to powtórzyć to trzeba naprawdę przez długi czas pobawić się ketlami-trening raczej dla zaawansowach w machaniu czajnikiem.

Odnośnik do komentarza

Uff, myślałem, że znów kontuzja barku, ale to tylko mnie przewiało. Poszedłem dziś zrobić mały FBW na wzmocnienie najsłabszych partii, czyli plecy, tric i barki. I tak też będę robił. Po dwa lub jedno ćwiczenie na 3-4 serie z mniejszym obciążeniem na korzyść kompletnie prawidłowej techniki aby wydobyć z tych partii więcej niż tylko wtedy kiedy są ćwiczone w planie w tygodniu. Tzw. podganianie mankamentów. 

Odnośnik do komentarza

wczoraj zniszczyłem klate z barkami w taki oto sposób

 

1. ciężkie rozpiętki 4 x 5 - 7

2. wyciskanie hantli na skosie 4 x 10

3. military press sztangą 4 x 8

4. podciąganie sztangi do mostka stojąc bardzo szerokim nachwytem 4 x 12 

5. to ćwiczenie na filmiku 3 podwójne serie (większy ciężar i mniejszy) z przytrzymaniem do upadku

 

Edytowane przez Kazub
Odnośnik do komentarza

wczoraj zniszczyłem klate z barkami w taki oto sposób

 

1. ciężkie rozpiętki 4 x 5 - 7

2. wyciskanie hantli na skosie 4 x 10

3. military press sztangą 4 x 8

4. podciąganie sztangi do mostka stojąc bardzo szerokim nachwytem 4 x 12 

5. to ćwiczenie na filmiku 3 podwójne serie (większy ciężar i mniejszy) z przytrzymaniem do upadku

 

 

A nie mozna tego robić ze sztangą w wąskim uchwycie?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...