Skocz do zawartości

Trening


Nsp

Rekomendowane odpowiedzi

30 minut temu, Figaro napisał:

 

Ale fajna stronka. Mam drążek w domu, ale zawsze robiłem podchwyty, a tu widzę, że bardziej polecają nachwyt.

I podchwytem i nachwytem sie robi. Po prostu robiac podchwytem zle technicznie bardziej ci puchnie biceps niz plecy wiec dlatego pewnie polecaja robic nachwytem zeby tego uniknac. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Pany jak jestem temat o pompkach to mam pewien problem. Strasznie mnie rwie coś jakby pomiędzy barkiem i klatka piersiowa z lewej strony. Zaczął się ból jak zacząłem je robic. Czasem był tak uporczywy, że przeszkadzał mi podczas wyciskania. Miałem przerwę dwu miesięczna i ból minął, ale teraz jak zacząłem je robic znowu coś tak delikatnie boli. Co mam z tym fantem zrobić?

Odnośnik do komentarza

Mialem cos takiego, zapalenie jakiegos nerwu. Przeszlo samo ale musialem zaczac wyciskac na klate damskimi ciezarami. Bo tez zrobilem przerwe , pomoglo ale na chwile. Trwalo dobre kilka miesiecy zanim moglem wrocic do normalnych ciezarow. Rodzinny dal skierowanie do neurologa. Ale mialem wyje,bane bo na nfz tyle co bym czekal to dwa razy bym sie naprawil

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

zacznij od pierwszego kontaktu. tak na chłopski rozum to brzmi jak uciskany nerw albo nadwyrezone sciegno. jesli nie forsowales sie jakos bardzo tymi pompkami (czytaj - serie do upadku itp) to strzelam pierwsze. lekkie cwiczenia poprawiajace zakres ruchu w stawach moga pomoc. no i to co ci powie pewnie kazdy - rozgrzewka dynamiczna i/lub statyczna zwlaszcza jesli nie jestes aktywny w ciagu dnia 

 

aha jesli sciegno to powinno bolec prawie przy kazdym ruchu nie tylko przy obciazeniach   

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, Kazub napisał:

zacznij od pierwszego kontaktu. tak na chłopski rozum to brzmi jak uciskany nerw albo nadwyrezone sciegno. jesli nie forsowales sie jakos bardzo tymi pompkami (czytaj - serie do upadku itp) to strzelam pierwsze. lekkie cwiczenia poprawiajace zakres ruchu w stawach moga pomoc. no i to co ci powie pewnie kazdy - rozgrzewka dynamiczna i/lub statyczna zwlaszcza jesli nie jestes aktywny w ciagu dnia 

 

aha jesli sciegno to powinno bolec prawie przy kazdym ruchu nie tylko przy obciazeniach   

Rogrzewkę robię obowiązkow dynamiczną. Statyczną nie. Pompki raczej do upadku często robię. Niestety nie jestem w tym zbyt dobry i ostatnia seria to ledwo daję radę tym bardziej, że robię je w treningu obwodowym. Powiem tak, że był okres, że bolało mnie non stop. Nawet jak trzymałem łokieć na podszybiu w samochodzie(taki zimny łokieć przy zamkniętym oknie)

Odnośnik do komentarza

Jesli to byl stan zapalny nerwu to jak dowalales jeszcze cwiczenia to normalne ze cie bolalo przy kazdym ruchu w tym samym zakresie co robienie pompki. Potem zrobiles przerwe, stan zapalny zmalal ale zaczales cwiczyc i znowu sie zaczelo. Takie cos chyba musi byc zaleczone w 100% zeby sie nie odnawialo. W sumie przezywalem identyczny schemat. Zreszta latwo raczej poznac taki ból, bo to nie jest typowy ból jak ból miesnia tylko po prostu nagly, intensywny, przeszywajacy ból praktycznie uniemozliwiajacy dane cwiczenie. 

 

Aha i ja mialem interniste ostrego nieogara wiec moze ty bedziesz mial wiecej szczescia i przepisze ci cos na to i szybciej sie tego pozbedziesz niz ja. Zawsze najlepiej miec lekarza sportowca. Moj internista umarl na zawal w wieku 55 lat od fajek :reggie:

Edytowane przez kanabis
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Słabiucha jest niesamowity. Cardarine badali na szczurach a nie ludziach. Zwierzętom podawali dawki 100-150 x większe niż stosowane w dopingu. Niedoszły studencik i kulturysta usłyszy "rak" i od razu klapki na oczy. XD 

 

Niech ktoś frajerzynie mnie zacytuje bo ma ci.pa ignora włączonego na mnie mięciucha kompleksiucha ahahahaha. XDD

 

Poczytajcie na forach o cardarine - używają go powszechnie w dopingu sportowym. Ludzie żyją. :lapka:a

Odnośnik do komentarza
W dniu 12.02.2020 o 11:16, Plugawy napisał:

 

W internecie piszą, że mimo że daje od razu efekty to jest to straszne ch.ujstwo i polecanie tego komukolwiek na forum nie jest dobrym pomysłem.

Serio.Dawka to 10 mg,to co ty piszesz wywołali podając 1000 mg.Zadaj sobie teraz pytanie.Jeden paracetamol pomoże ci na ból głowy,ale jakbyś wziął 100 na raz to też byś miał działania niepożądane.

Odnośnik do komentarza
W dniu 11.02.2020 o 20:57, SetoPL napisał:

Rogrzewkę robię obowiązkow dynamiczną. Statyczną nie. Pompki raczej do upadku często robię. Niestety nie jestem w tym zbyt dobry i ostatnia seria to ledwo daję radę tym bardziej, że robię je w treningu obwodowym. Powiem tak, że był okres, że bolało mnie non stop. Nawet jak trzymałem łokieć na podszybiu w samochodzie(taki zimny łokieć przy zamkniętym oknie)

idz na sesje do https://www.facebook.com/PneumaMedica/

sprawdzone miejsce.

  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...