Skocz do zawartości

Trening


Nsp

Rekomendowane odpowiedzi

21 godzin temu, Litwin81 napisał:

Serio.Dawka to 10 mg,to co ty piszesz wywołali podając 1000 mg.Zadaj sobie teraz pytanie.Jeden paracetamol pomoże ci na ból głowy,ale jakbyś wziął 100 na raz to też byś miał działania niepożądane.

ale porządnych badań na ludziach nie przeprowadzono, więc branie czegoś takiego to duże ryzyko - to jak 10mg wpłynie na konkretnego człowieka zależy od wielu czynników, osobistego profilu enzymatycznego itd, więc z łaski swojej nie polecaj laikom gówna na kiju bo ci się coś wydaje i twoim 3 kolegom nic się nie stało (możliwe że póki co) po braniu farmaceutyku niedopuszczonego do stosowania u ludzi

 

paracetamol jest przebadany wzdłuż i wszerz, to zupełnie inna sytuacja

Odnośnik do komentarza
56 minut temu, Litwin81 napisał:

I też może wywołać akcje niepożądane u pewnej grupy osób a nie wiesz czy się zaliczasz do tej grupy.Także tak,branie farmaceutyków zawsze jest ryzykowne.Zrobi jak uważa.

ale w przypadku cardarine nawet nie wiesz jakie to są grupy

boze jakim ty jesteś kretynem xd

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, maciucha napisał:

ale w przypadku cardarine nawet nie wiesz jakie to są grupy

boze jakim ty jesteś kretynem xd

Ja pierd.... znowu zniżać się do twojego poziomu :/ Ty też nie wiesz w jakiej jesteś grupie sięgając po lekarstwo.Tak naprawdę twoja reakcja jest odpowiedzią dla lekarza czy trafił.Ostatni raz ci odpisałem,moje neurony wolą popełnić samobójstwo(podobnie jak przy piciu alko przez yaczesa ;) ) niż odpisywać tobie.Sam rozumiesz że nie mogę tego robić w nieskończoność,w końcu zacznę myśleć nieudolnie jak ty.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Panowie, a coś co jest porządnym zestawem ćwiczeń bez przyrządów (w tym gum)? Nie mam w domu absolutnie nic, a robić na zmianę przysiady bez obciążenia, pompki i ew. coś na brzuch nie wiem czy robi mi coś więcej niż podnosi ciśnienie.

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, MAJOCHEY_PL napisał:

Dipy? Dipy, to podstawa dobrej klaty. Ciężar przytrocz do pasa i jaazda. 

No, ale trzeba mieć poręcze...

Jak chłopak nie ma?

W większości miast są siłki na dworze,wpada robi 3-4 serie i do domu. Tylko kluczem jest by mieć klatę jakby podkuloną,aby mocniej angażować cyce.Mogę wam jutro pokazać specjalne ustawienie ciała w dipach pod cyce.

Odnośnik do komentarza

Ostatecznie nie znalazłem niczego co mógłbym wykorzystać, więc skończyło się na przysiadach, pompkach, brzuszkach i nożycach, więc generalnie podstawy. Tak czy inaczej, humor od razu +150, gonię moją żeby też ćwiczyła, bo deprecha może wjechać mocno od siedzenia w domu. :obama:

Odnośnik do komentarza
35 minut temu, Plugawy napisał:

 

Robiłem kiedyś dipy na krzesłach, ale się rozpier.dzieliły i o dziwo nie wylądowałem na morde, nigdy więcej.

No, o tym mówi Majo ;)

 

39 minut temu, Litwin81 napisał:

by mieć klatę jakby podkuloną,

Mocny kąt w przód, bo w pionie walisz w trice ziąbel.

Odnośnik do komentarza

Ja sobie odkurzyłem sprzęt, który służył mi w domu na początku kariery (i w chwilach przestoju od siłki) i na ten moment oprócz drążka mam do dyspozycji dwa gryfy długie, dwa krótkie a'la hantle i POTĘŻNE 50 kg obciążeń. Ale jakby nie patrzeć, jestem w stanie tym zrobić prawie wszystko. Najgorzej z klatą, bo potrzebuję sporych ciężarów, żeby ją czuć, ale wyciskanie hantli musi mi wystarczyć.

 

Wczoraj po raz pierwszy od dawna się trochę pobawiłem na obciążeniach, miało być na pół gwizdka, a stanęło na tym, że zrobiłem wszystko oprócz nóg i klaty. Dzisiaj mam całkiem mocne zakwasy xd. Więcej powtórzeń małym ciężarem też robi robotę, nie jestem przyzwyczajony do takiego wysiłku. 

Odnośnik do komentarza

No robi. Kiedys tak cwiczylem, 16 powtorzen, pierwsze serie nawet serie łączone. Ale jednak jak zmniejszylem ilosc powtorzen na korzysc ciezaru do 3-5 to miesnie rosly w oczach. Choc w sumie moze to tez bylo spowodowane po prostu nowym bodzcem dla nich. Wiadomo ze miesien nie lubi przyzwyczajenia do jednego.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.