Skocz do zawartości

Trening


Nsp

Rekomendowane odpowiedzi

Zakwasy to sa po pierwszych treningach. Pozniej bol miesni jest po prostu spowodowany uszkodzeniami mikrowlokien i ich naprawa z nawiazka, Przewaznie napier.dala nie na drugi dzian a na trzeci najmocniej. Normalna rzecz jakby mnie nie napier.dalalo to bym byl smutny bo by znaczylo ze trening byl slaby. 

 

No niestety ziomek pogodz sie z tym. Taka cena lepszego wygladu ze ciagle cos tam pobolewa po treningu.

Edytowane przez kanabis
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
17 godzin temu, Starh napisał:

Panowie @krupek @kanabis czy "zakwasy" na początku drogi z siłownią to normalna sprawa? Czasem nawet przez 2 dni po treningu czuję dosłownie wszystko (biceps,triceps, grzbiet, klate, plecy). Czasami trudno się jest ruszyć następnego dnia ;X

 

Pokopałbyś rowy 2 dni łopatą albo pojeździł konno killa godzin to byś zakwasy rano zobaczył. :twisted: Anyway - bóle są normalne po wysiłku. 

Odnośnik do komentarza

Pewnie uznacie to pytanie za głupie. Czy na siłownię chodźcie z kimś czy sami?

 

Ja w październiku 2018 przez miesiąc intensywnie chodziłem z kumplem i uczyłem się podstaw. Teraz ciężko mi się z nim zgadać i chciałbym chodzić samemu ale lęk przed urazami i brak pewności siebie mnie blokuje. A muszę powiedzieć, że siłownia wprawiała mnie w dobry nastrój i chcę wrócić.

Odnośnik do komentarza

Ogranij sobie kogoś kto ci wytłumaczy co i jak albo atakuj gości na siłowni , czasem aż głowa boli co teraz małolaci wyprawiają ale sam kieruje się zasadą że dopóki mnie nikt nie zapyta to nic nie tłumacze i się nie wtrącam. Ale przeważnie preferuje ćwiczyć samemu z słuchawkami na uszach bo pozwala mi to kompletnie się wyłączyć , z  kimś to zawsze cięższe ćwiczenia . Z dziewczyną ćwiczyć to dla mnie już kompletnie jakaś abstrakcja i zdecydowanie bym wolał aby chodziła sama na jakieś fitnesy czy inne zajęcia. No i jak chopy piszą zwracaj uwagę na lustra podczas ćwiczeń bo nie ma w tym nic narcystycznego a podczas patrzenia w lustro dobrze widać czy poprawnie wykonujesz ćwiczenie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, SpacierShark123 napisał:

Ogranij sobie kogoś kto ci wytłumaczy co i jak albo atakuj gości na siłowni , czasem aż głowa boli co teraz małolaci wyprawiają ale sam kieruje się zasadą że dopóki mnie nikt nie zapyta to nic nie tłumacze i się nie wtrącam. Ale przeważnie preferuje ćwiczyć samemu z słuchawkami na uszach bo pozwala mi to kompletnie się wyłączyć , z  kimś to zawsze cięższe ćwiczenia . Z dziewczyną ćwiczyć to dla mnie już kompletnie jakaś abstrakcja i zdecydowanie bym wolał aby chodziła sama na jakieś fitnesy czy inne zajęcia. No i jak chopy piszą zwracaj uwagę na lustra podczas ćwiczeń bo nie ma w tym nic narcystycznego a podczas patrzenia w lustro dobrze widać czy poprawnie wykonujesz ćwiczenie.

Litiego panna robi w siadzie wiecej niz niektorzy faceci u nas na siłce :D

  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, SpacierShark123 napisał:

W twoim przypadku jest inna sytuacja ale 90% dziewczyn na siłowni robi 2-4 ćwiczenia w ciągu godziny a reszte czasu okupuje sprzęt z telefonem w ręku albo gada. 

Bo nie ma ich kto opier.do.lić ;) I mówię to jako trener,który głównie laski trenował.Jak ci dziewczyna zawierzy i będą rezultaty to będzie ciężej od kolesi trenowała.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...