Skocz do zawartości

Pomoc


papi

Rekomendowane odpowiedzi

Nie, chodzi mi o małe zmiany w żywieniu + może jakieś dodatkowe ćwiczenia. Nie chcę być super koksem, ot chciałbym trochę tłuszczu przekształcić w masę mięśniową do czego zapewne przyda mi się białko i więcej ćwiczeń. Jakieś potrawy polecacie? Zazwyczaj jem dość dużo mięsa (różnego rodzaju), często mleko, ser żółty i parówki + woda/napoje gazowane i kawa, rzadziej herbata. Jakie produkty dają najlepsze rezultaty, może jem za dużo tłustych rzeczy?

Odnośnik do komentarza

Salatki warzywne jadam ok. 4x w tygodniu. Glownie dlatego,ze sa bardzo zdrowe.

Gdzie te foty ze 130 kg cielska? Nie daruję ci :)

Daruj sobie, nie widze potrzeby zeby je wrzucac. Tak trudno dodac sobie 9kg do tamtych fot? Zreszta i tak troche ostatnio spadlem, co bylo celowym zamiarem. Taka nadwaga nie jest za dobra dla organizmu.

Edytowane przez Infidel
Odnośnik do komentarza

Salatki warzywne jadam ok. 4x w tygodniu. Glownie dlatego,ze sa bardzo zdrowe.

Gdzie te foty ze 130 kg cielska? Nie daruję ci :)

Daruj sobie, nie widze potrzeby zeby je wrzucac. Tak trudno dodac sobie 9kg do tamtych fot? Zreszta i tak troche ostatnio spadlem, co bylo celowym zamiarem. Taka nadwaga nie jest za dobra dla organizmu.

Na tamtych fotach na pewno nie masz więcej jak 100-105kg więc nie pier.dol

Odnośnik do komentarza

Salatki warzywne jadam ok. 4x w tygodniu. Glownie dlatego,ze sa bardzo zdrowe.

Gdzie te foty ze 130 kg cielska? Nie daruję ci :)

Daruj sobie, nie widze potrzeby zeby je wrzucac. Tak trudno dodac sobie 9kg do tamtych fot? Zreszta i tak troche ostatnio spadlem, co bylo celowym zamiarem. Taka nadwaga nie jest za dobra dla organizmu.

Na tamtych fotach na pewno nie masz więcej jak 100-105kg więc nie pier.dol

Tak sie sklada, misiek, ze mam na nich 120kg.Nie obchodzi mnie to czy w to uwierzysz,czy nie.

 

Teksty typu ,,nie pier.dol" to nie do mnie puszczaj.

Edytowane przez Infidel
Odnośnik do komentarza

Salatki warzywne jadam ok. 4x w tygodniu. Glownie dlatego,ze sa bardzo zdrowe.

Gdzie te foty ze 130 kg cielska? Nie daruję ci :)

Daruj sobie, nie widze potrzeby zeby je wrzucac. Tak trudno dodac sobie 9kg do tamtych fot? Zreszta i tak troche ostatnio spadlem, co bylo celowym zamiarem. Taka nadwaga nie jest za dobra dla organizmu.

Na tamtych fotach na pewno nie masz więcej jak 100-105kg więc nie pier.dol

Tak sie sklada, misiek, ze mam na nich 120kg.Nie obchodzi mnie to czy w to uwierzysz,czy nie.

 

Teksty typu ,,nie pier.dol" to nie do mnie puszczaj.

Widzę, że wisisz na topiku i walisz f5, żeby zobaczyć co ci odpisze. Taki przejęty jesteś serdelku

 

Nie dajesz fot to nie jesteś słowny. Za chu.ja tam nie masz 120 kg

Odnośnik do komentarza

Salatki warzywne jadam ok. 4x w tygodniu. Glownie dlatego,ze sa bardzo zdrowe.

Gdzie te foty ze 130 kg cielska? Nie daruję ci :)

Daruj sobie, nie widze potrzeby zeby je wrzucac. Tak trudno dodac sobie 9kg do tamtych fot? Zreszta i tak troche ostatnio spadlem, co bylo celowym zamiarem. Taka nadwaga nie jest za dobra dla organizmu.

Na tamtych fotach na pewno nie masz więcej jak 100-105kg więc nie pier.dol

Tak sie sklada, misiek, ze mam na nich 120kg.Nie obchodzi mnie to czy w to uwierzysz,czy nie.

 

Teksty typu ,,nie pier.dol" to nie do mnie puszczaj.

Widzę, że wisisz na topiku i walisz f5, żeby zobaczyć co ci odpisze. Taki przejęty jesteś serdelku

 

Nie dajesz fot to nie jesteś słowny. Za chu.ja tam nie masz 120 kg

Tak jestem przejety tematem, ze poszedlem sie dzieckiem zajac serdelku.

Nie jestem nieslowny - nie napisalem,ze dam fotki

Odnośnik do komentarza

Salatki warzywne jadam ok. 4x w tygodniu. Glownie dlatego,ze sa bardzo zdrowe.

Gdzie te foty ze 130 kg cielska? Nie daruję ci :)

Daruj sobie, nie widze potrzeby zeby je wrzucac. Tak trudno dodac sobie 9kg do tamtych fot? Zreszta i tak troche ostatnio spadlem, co bylo celowym zamiarem. Taka nadwaga nie jest za dobra dla organizmu.

Na tamtych fotach na pewno nie masz więcej jak 100-105kg więc nie pier.dol

Tak sie sklada, misiek, ze mam na nich 120kg.Nie obchodzi mnie to czy w to uwierzysz,czy nie.

 

Teksty typu ,,nie pier.dol" to nie do mnie puszczaj.

Widzę, że wisisz na topiku i walisz f5, żeby zobaczyć co ci odpisze. Taki przejęty jesteś serdelku

 

Nie dajesz fot to nie jesteś słowny. Za chu.ja tam nie masz 120 kg

Nie sądze żeby tam było nawet 100 kilo no ale

Odnośnik do komentarza

wywal napoje gazowane imo, syf.

 

 

 

 

ejże, co sądzicie o zupach i salatkach warzywnych? oczywiscie nie jako zamiennik do 'tradycyjnych' żarć typu kurczaczek + ryż, tylko cos do przekaszenia dodatkowego itp ?

 

chodzi o to, ze teraz w akademcu siedzac bede zaopatrywany przez mamuski warzywne salatki ziemniaczane/ryzowe, troche tego bede zarl, wiadomka :thumbsup:

musze sie postarać o jakieś stypendium na żarcie dobre :)

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Ćwiczę w moim byłym liceum, za darmochę, ale tylko w określonych godzinach mogę, sprzęt też ograniczony, ale wszystko co najważniejsze, to jest.

Powiem Ci, że obecnie 70-80 zł to norma, niestety. Lepsze siłki to już co najmniej 100 zł za miech.

W mojej okolicy najtaniej jest za 55 zł, ale tam rewelacji nie ma ze sprzętem też, osobiście nie widziałem.

Albo to zaakceptujesz, albo szukaj jakichś kombinatorskich opcji, jak właśnie jakaś szkoła, siłka na uczelni (nawet bez zniżek czasem jest taniej).

Odnośnik do komentarza

3 siłownie w okolicy i ceny odpowiednio 80zł - 90zł 120zł. Akurat najbliżej mam do tej najdroższej tylko że mam jeden baaardzo spory plus. Karta Multisport Benefit. Płacę za taką 50 zł miesięcznie i mogę wbijać na każdą siłownię, basen, ścianki wspinaczkowe, masaże, squashe i ciul wie co jeszcze w całej Polsce. Karta zwraca mi się generalnie po tygodniu użytkowania (korzystam z sauny, siłowni, squasha) tak że jeśli masz gdzieś dostęp do tej karty (popytaj w pracy) to chwytaj się tego od razu.

Odnośnik do komentarza

Słyszałem o tych kartach, fajna sprawa, ale niestety dla mnie niedostępna w tej chwili.

 

Mam możliwość chodzenia na siłkę na uczelni ale na cały mój wydział są wyznaczone 3 x 1,5h w tygodniu więc podobno tłok straszny jest zazwyczaj. I bym musiał czekać po zajęciach ze 3-4 h bo jest tylko dostępna w godzinach wieczornych więc mi się to nie widzi. A szkoda, bo darmowa i podstawowy sprzęt ma.

Odnośnik do komentarza

bardziej pytanie niż prośba o pomoc

 

Szukam w okolicy taniej siłowni ale jak na razie znalazłem tylko takie po 80 zł za miesięczny karnet najtaniej z podstawowym wyposażeniem (już sie nie kwalifikuje na zniżkę- student).

Ile wy płacicie? I jakie wyposżenie?

 

Zalezy jakiej okolicy. Pure. 99 zl na miesiac (tylko silownia albo 125 zl silownia plus zajecia grupowe ale to raczej dla zony). Jest jeszcze podobno jakas oferta za 69 zl z ograniczeniem czasowym (tylko do 15). Sprzetu masa, miejsca duzo, wolnych ciezarow wystarczajaco, laweczek za malo (albo za duzo ludzi czasami jest jednoczesnie). Istotne dla mnie sa godziny otwarcia. Od 6:30 do 22:30 wiec praktycznie nonstop.

 

http://www.purepoland.com/galeria/7

 

Taka refleksja po kilku przerzucania zelastwa: niewazne gdzie ale wazne regularnie co i jak.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Chciałbym przytyć 10-15 kg. Jedzenie więcej nie wchodzi w grę - po prostu nie mam aż takiego apetytu, a wpychać w siebie do porzygania nie ma sensu. Generalnie wiem, że jem za mało, ale to za mało żeby zmobilizować mnie do jedzenia więcej. Poza tym mam dość szybką przemianę materii i pomimo siedzącego trybu życia i żadnego wysiłku fizycznego, nie może odłożyć mi się żadna tkanka tłuszczowa.

Pytanie - jest sens pakować się w jakieś Body Massy (tak przy okazji... ile w tym chemii?) i wsuwanie codziennie takiego koktajlu? Czy może przy takiej niedowadze ruszać do dietetyka?

No i myślę też jak zwiększenie masy ciała o ok. 20% wpłynie na kości. W wieku 25 lat rozwój ciała jest już raczej zahamowany i nie wiem, czy potem nie pojawią się problemy z nadmiernymi przeciążeniami nóg/kręgosłupa.

Odnośnik do komentarza

Choc bys nie wiem jak duzo paszy w(pipi)al to kregoslup ci nie (pipi)nie ;) spokojna twoja.Ja mam wiecej lat niz ty,Budowa pewnie taka sama,Ultra szybka przemiana materii rowniez.Normalna waga to jakies 52 kg przy wzroscie 175 cm czyli jak taki wieskzy indyk.Teraz mam 67 czyli wzrost jest akurat procentowo taki o jakim ty wspominasz.Czuje sie jak mlody bog.Nic mi nie dolega ani nie mam zadnych problemow.Przy rownomiernym rozwoju tylko korzysci cie czekaja nie klopoty.Sa wyjatki, ale mega sporadycznie i watpie bys akurat ty nagle mial sie zlamac w pol bo (pipi)ales 10kg masy :)

 

Ile chemi w gainerach?Te tansze na pewno nie sa warte wywalania kasy na nie.Podla jakosc i watpliwe ilosci skladnikow.Czy warto?Uwazam ze tak.

Odnośnik do komentarza

Chciałbym przytyć 10-15 kg. Jedzenie więcej nie wchodzi w grę - po prostu nie mam aż takiego apetytu, a wpychać w siebie do porzygania nie ma sensu. Generalnie wiem, że jem za mało, ale to za mało żeby zmobilizować mnie do jedzenia więcej. Poza tym mam dość szybką przemianę materii i pomimo siedzącego trybu życia i żadnego wysiłku fizycznego, nie może odłożyć mi się żadna tkanka tłuszczowa.

Pytanie - jest sens pakować się w jakieś Body Massy (tak przy okazji... ile w tym chemii?) i wsuwanie codziennie takiego koktajlu? Czy może przy takiej niedowadze ruszać do dietetyka?

No i myślę też jak zwiększenie masy ciała o ok. 20% wpłynie na kości. W wieku 25 lat rozwój ciała jest już raczej zahamowany i nie wiem, czy potem nie pojawią się problemy z nadmiernymi przeciążeniami nóg/kręgosłupa.

Sam gainer nie da Ci praktycznie nic. Też myślałem że nie ma opcji żeby odłożyła sie u mnie jakakolwiek tkanka tłuszczowa i że przytycie jest nie mozliwe. Wtedy kiedy tak mówiłem ważyłem 58 przy 180, teraz waże 77 i jestem w doskonałej formie. Ale przede wszystkim dieta. Gainer to do niej dodatek.

 

Już swoim drugim zdaniem odpowiadasz sobie na pierwsze. Albo jesz dużo i rośniesz albo zostań dalej takim jakim jesteś, bo to fizycznie nie jest możliwe żeby przytyć 10kg nie jedząc dużo więcej niż trzeba.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...