Skocz do zawartości

Pomoc


papi

Rekomendowane odpowiedzi

TRX propsuje (polecam robic human saw), do tego wszelakie planki i roznorakie cwiczenia, gdzie przyciaganie ziemskie jest przeciw tobie:

- front lever

- hanging wind shield wipers

- L seat

- hanging knee to the elbow

- frozeen V seat

- spiderman pushups

- hanging leg raise

 

To tylko kilka, ktore mozesz probowac ogarnac, ale jest ich cala masa.

Odnośnik do komentarza

TRX propsuje (polecam robic human saw), do tego wszelakie planki i roznorakie cwiczenia, gdzie przyciaganie ziemskie jest przeciw tobie:

- front lever

- hanging wind shield wipers

- L seat

- hanging knee to the elbow

- frozeen V seat

- spiderman pushups

- hanging leg raise

 

To tylko kilka, ktore mozesz probowac ogarnac, ale jest ich cala masa.

 

jeszcze electric wind godfist, human centipede i capture the flag. albo od razu zostań b-boyem. on chciał te mięśnie głębokie wzmocnić. do tych sztuczek już musi mieć MOCNE. pozdro 600 dla 2 metry 100 kilo chłopa robiącego front lever   :czesc:  

Odnośnik do komentarza

Jedyne do czego musi miec mocne to front lever. Reszta to dosc srednio zaawansowane cwiczenia. Nawet ty bys polowe z nich zrobil.

 

No i w ogole typowa gadka, jestem duzy to jedyne co umiem to polozyc dupe na lawce i wycisnac 150 kg.

Edytowane przez El Loco Chocko
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Porozciągam w ten sposób. Swego czasu było podobnie. Tydzień wcześniej bardzo nisko siadałem frontem. Myślę, że mocno dostało z pisdę. No i co najważniejsze znów obudził się prawy bark. :/ no gurwa Arnoldem nie będę. 

Plan - redukcja do 80. 92kg to max jaki wycisnę bez apki soków. Nie przerabiam już tyle kcal dziennie. A wpyerdalać czity i puste kcal to u mnie jeden wynik = zalana świnia. Schodzę z wagi bo czerwiec lada dzień i masywność nie potrzebna. 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Panowie jako że tutaj wydaje mi się to odpowiednie miejsce mam pytanko. Zna ktoś sposób jak przestawić się jeśli chodzi o godziny spania i wysypiać? Wcześniej spałem na mając poranną zmianę 23.00-6.30 i byłem świeży cały dzień . Teraz wracając o 3.00 do domu sypiam do 11-12 i czuję się jak kupa bez mięśni i chęci do życia , nawet na trening ciężko mi się ruszyć. Szukam jakiegoś sposobu by dość szybko i skutecznie przerzucić się na spanie 3.00-9.00 i być wyspanym żeby dnia nie tracić ale boję się brać rady od internetowych speców. Tylko członkowie Spartakusa mogą mi pomóc przejść przez to . Pozdrawiam sportowych świrów ! POZDRO!

Odnośnik do komentarza

Jeśli wcześniej spałeś 7,5h i robiło ci to dobrze, to spróbuj teraz spać tyle samo. 3:00-10:30 :lapka:

Niestety to tak nie działa , inna pora robi swoje . Nie wyobrażam sobie jak co po niektórzy śpią te 4-5 godzin i normalnie funkcjonują .

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...