Skocz do zawartości

Pomoc


papi

Rekomendowane odpowiedzi

Pany chciałbym zamienić swój niesmiertelny zestaw cwiczeń który jest nakooorwiany regularnie 2,3x w tygodniu , mianowicie:

 

 

Pompusie

3x szeroko, 3x nogi w górze , 3x wąsko,       25 kazda seria

4x unoszenie talerza odwrotnym uchwytem  25

4x odwrotne pompki                                     35, 35, 35,35

4x bicepski róznymi uchwytami                     40, 40, 40, 40 (po 20 na łape)

Odnośnik do komentarza

Niech sobie wpisze na youtube belly hiit i niech skacze jak laska w czerwonych? leginsach. 15 minut ćwiczeń i pod prysznic, będzie sie pocil jak swinia, ale rozrusza metabolizm i spali sporo tłuszczu. Z poczatku niech ćwiczy 10s i 20 odpoczywa, jak będzie za lekko to niech zwiększa intensywność. Do tego dieta oczywiście.

Edytowane przez Yakubu
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

 

Ale sporo tłuszczu to sie pali dopiero przynajmniej po 30-40 minutach wysiłku aerobowego nie 15. Pot to woda nie tłuszcz ;)

Jak juz sie bawimy w takie zabawy to: Pot to pot, a nie woda ;)

 

W skład potu wchodzi 98% wody ;)

A w skład tłuszczu 88% wody i co z tego. Wgl to napisałem gdzieś, ze pot to tłuszcz czy o co chodzi?

Odnośnik do komentarza

Dobra, potrzebuje pomocy, a właściwie nie ja tylko mój braciak.

Krótko - jest je.b.anym grubasem i postanowił wziąć się za siebie. Niestety, nie idzie mu to zbyt dobrze mimo tego że powoli zaczął zmieniać nawyki żywieniowe, jeździć przed pracą ostro na rowerze waga stała mocno w miejscu i znowu nic nie robi.

Snorlax, lat 20, waży 103kg przy wzroście 183 więc jest źle, do tego siedząca praca w godzinach 8:30-18:00, w domu jest 19 i już ciężko o zmuszanie się żeby pójść na siłownie dlatego najlepiej jakby mógł robić to w domu. Mimo że ma motywacje do schudnięcia będe musiał stac nad nim z batem żeby go trochę motywować bo samemu u niego ciężko a chce go ogarnąć (sam też chce), a teraz jeszcze MGSV to już w ogóle tylko praca, dupa i granie.

Foty:

11997040_490646231096396_690070909_n.jpg

2rz5gzs.jpg

 

Ja się nie znam na redukcjach ani na dietach bo jestem pier.dolonym ideałem i bez tego wyglądam jak atleta dlatego zwracam się do Was z prośba o małą pomoc (Litwin, Szarku i Loco liczę na Waszą wiedzę). Co tam - bieganie? Co ma żreć?  Czasem go zabieram na drążek i mimo swojej wagi te 5-7 razy się podciąga, ale oczywiście nie da rady zrobić całego programu treningowego dlatego co ja mogę mojemu kochanemu grubaskowi za ćwiczenia polecić?

Polecam carbnite

Odnośnik do komentarza

Pany chciałbym zamienić swój niesmiertelny zestaw cwiczeń który jest nakooorwiany regularnie 2,3x w tygodniu , mianowicie:

 

 

Pompusie

3x szeroko, 3x nogi w górze , 3x wąsko,       25 kazda seria

4x unoszenie talerza odwrotnym uchwytem  25

4x odwrotne pompki                                     35, 35, 35,35

4x bicepski róznymi uchwytami                     40, 40, 40, 40 (po 20 na łape)

 

chciałbyś zmienić......okej, to zmieniaj. dobry pomysł, bo robienie ciągle tego samego to zły pomysł. na razie robisz dużo pompek, milion serii na triceps i coś odwrotnym.....uchwytem ? nie znaju 

 

 braciak XM potrzebuje stopniowego zmieniania nawyków żywieniowych (których nikt nie zna i nie wiadomo co zmieniać). dołożyć jakąkolwiek aktywność i joł. nikt mądry nie poleci nic konkretnego na podstawie tak zdawkowych informacji i bez kontaktu z samym zainteresowanym....zaraz, czekaj, już to robią. belly hilty, carba cośtam i trenuj z ewą chodakowską. jeszcze prenumerata muscular development i tank top animal. great success 

 

błażej chuyowo pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Dieta na dzien dobry. Wysilek jak juz to rower a nie bieganie. Stawy se rozyebie. Spory maciek. Lekko nie bedzie.

 

Aha wojtas dobre trololo, tyle powtorzen? Nie wiem czy szarku na koksie bylby w stanie tyle yebac. Twoj plan imo z kosmosu ale jak dziala na ciebie to ok.

Edytowane przez KoBik
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

Pany chciałbym zamienić swój niesmiertelny zestaw cwiczeń który jest nakooorwiany regularnie 2,3x w tygodniu , mianowicie:

 

 

Pompusie

3x szeroko, 3x nogi w górze , 3x wąsko,       25 kazda seria

4x unoszenie talerza odwrotnym uchwytem  25

4x odwrotne pompki                                     35, 35, 35,35

4x bicepski róznymi uchwytami                     40, 40, 40, 40 (po 20 na łape)

 

chciałbyś zmienić......okej, to zmieniaj. dobry pomysł, bo robienie ciągle tego samego to zły pomysł. na razie robisz dużo pompek, milion serii na triceps i coś odwrotnym.....uchwytem ? nie znaju 

 

 braciak XM potrzebuje stopniowego zmieniania nawyków żywieniowych (których nikt nie zna i nie wiadomo co zmieniać). dołożyć jakąkolwiek aktywność i joł. nikt mądry nie poleci nic konkretnego na podstawie tak zdawkowych informacji i bez kontaktu z samym zainteresowanym....zaraz, czekaj, już to robią. belly hilty, carba cośtam i trenuj z ewą chodakowską. jeszcze prenumerata muscular development i tank top animal. great success 

 

błażej chuyowo pozdrawiam

 

 

pyerdol się, nie kazdy ma gen do klaty

Odnośnik do komentarza

 

 

 

Ale sporo tłuszczu to sie pali dopiero przynajmniej po 30-40 minutach wysiłku aerobowego nie 15. Pot to woda nie tłuszcz ;)

Jak juz sie bawimy w takie zabawy to: Pot to pot, a nie woda ;)

 

W skład potu wchodzi 98% wody ;)

A w skład tłuszczu 88% wody i co z tego. Wgl to napisałem gdzieś, ze pot to tłuszcz czy o co chodzi?

 

 

Napisałes ze sie upociłes po 15 minutowych cwiczeniach i spaliłeś tłuszcz. Z tym ze nie spaliłeś. Pozdrawiam.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Ależ oczywiście, że spaliłem. Polecam poszukać informacji o ćwiczeniach hiit, zaskoczysz się jakie mają zalety :lapka:  Poza tym jeśli mam się przyczepiać jak ty, to w pocie jest tłuszcz, w wydychanym powietrzu też, więc każda aktywność fizyczna prowadzi do usuwania tłuszczu z organizmu. Jedna mniej, inna bardziej. Pozdrawiam serdecznie.

 

A i bym zapomniał, odchudzającym polecam poczytać o occie jabłkowym, pozdrawiam ponownie.

Edytowane przez Yakubu
Odnośnik do komentarza

Ależ oczywiście, że spaliłem. Polecam poszukać informacji o ćwiczeniach hiit, zaskoczysz się jakie mają zalety :lapka:  Poza tym jeśli mam się przyczepiać jak ty, to w pocie jest tłuszcz, w wydychanym powietrzu też, więc każda aktywność fizyczna prowadzi do usuwania tłuszczu z organizmu. Jedna mniej, inna bardziej. Pozdrawiam serdecznie.

 

A i bym zapomniał, odchudzającym polecam poczytać o occie jabłkowym, pozdrawiam ponownie.

 

Czytałem i mają więcej wspólnego z poprawieniem kondycji przy wysiłku beztlenowym niz spalaniu tłuszczu. W dodatku jeszcze robione nie na czczo. Przez 15 minut węgle palą sie az miło przy minimalnym spalaniu tłuszczy. Schudłes bo zwiekszyłes wydatek energetyczny spowodowany zwiekszeniem aktywnosci, to raczej normalne. Poczytaj sobie jak organizm reaguje na wysiłek fizyczny i co sie spala kiedy i po jakim czasie. I nie ze stronek chodakowskiej czy innych przypałów. No ale kłócić sie nie będe , cwiczysz miesiac wiec wiesz lepiej. Tez tak kiedys miałem.

 

Poza tym tak naprawde wystarczy sama dieta zeby zrzucic smalec. Aeroby maja to tylko przyspieszyc.

Odnośnik do komentarza

Aha, bo Chodakowska się mniej zna na ćwiczeniach odchudzających od Kabanosa, który cały czas masę robi, ok. No to teraz nie wiem, jak nie ze stronek Chodakowskiej i innych osób znających się na odchudzaniu to skąd mam ci dać cytaty? Z Wikipedii? Proszę bardzo: "Badania pokazują, że w porównaniu do klasycznych ćwiczeń aerobowych trening interwałowy prowadzi do spalenia nawet do trzech razy większej ilości tkanki tłuszczowej przy jednoczesnym o połowę mniejszym wysiłku energetycznym i ponad połowę krótszym czasie treningu.Działanie takie związane jest z utrzymującym się od kilku nawet do kilkunastu godzin po zakończeniu treningu podwyższonym metabolizmie kwasów tłuszczowych, co prowadzi do zwiększonego spalania tkanki tłuszczowej nawet po zakończeniu ćwiczeń. Zjawisko takie nie występuje przy tradycyjnie nisko i średnio intensywnych ćwiczeniach aerobowych."

 

No i ćwiczę 3 miesiące, gdzie pierwsze dwa to było typowe odchudzanie podczas którego pozbyłem się fałd tłuszczu pod cycami, na brzuchu też w końcu widać, że gdzieś tam się mięśnie jakieś ukrywają.

Edytowane przez Yakubu
Odnośnik do komentarza

Czytałem książke chodakowskiej bo dziewczyna kupiła. Jej wiedza o dietetyce jest na poziomie srednio zaawansowanego spartakusa. W wielu sprawach tez pier.doli głupoty , szczególnie polecając owoce na noc. Zwykła celebrytka.  

 

edit: Znam sie tez misiu na odchudzaniu bo na redu zrzuciłem 7 kilo  :sorcerer:  W dodatku bez praktycznie zadnej straty mieśnia.

Edytowane przez kanabis
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...