Skocz do zawartości

Odżywki, Gainery itp.


Andżej

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

zamówiłem T5 z zion labs, zobaczymy, korzystałem z różnych spalaczy w ciągu ostatnieogo roku co jakiś czas i udało się fajną redukcję zrobić, ale ostatnio przystopowało, ciekawe czy coś da się uciąć jeszcze na lato. @Shen dawkowałeś go w dni nietreningowe?

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

Całkiem fajny kanał, kolesia kojarzę z jakiegoś popularno-naukowego programu w telewizji. Dobrze się go słucha. Ciekawe ile w tym prawdy. Po części ma rację, że suplementację witaminami powinien lekarz zlecać po wcześniejszych badaniach, ale który rodzinny zleci je bez powodu, bo komus sie wydaje, że mu witaminy D3 brakuje? Nie wszystkie suplementy to placebo, Ashwagandhe czuję, że działa i pozytywnie na mnie wpływa.

 

 

 

 

Edytowane przez Plugawy
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Kolos28 napisał:

Żadne mono, to jabłczan Panie emoji4.png

 

 

 

 

Jemu chodziło że nie potrzebny taki rozrzut bo mono działa zacnie,tyle że jest 20-30% ludzi na których mono nie działa bo mają wyjściowo wysoki poziom ATP.Z racji że tcm się lepiej wchłania i jest stabilniejsze w kwaśnym środowisku żołądka to po tcm też odczuwają efekty.Co do witamin to wystarczy zobacz jakie spożycie mają osoby aktywne a jak prowadzące siedzący tryb życia,liczysz ile dostarczasz(są aplikacje takie)ale i tak w 90% szczególnie wraz z wiekiem są braki.Co do D3 to nie ma obaw-90% populacji ma braki.Ja od 1,5 roku jadę po 15000 j codziennie a 25OH mam 76,5 gdzie norma jest od 30 do 100.

Edytowane przez Litwin81
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Panowie zna się ktoś na probiotykach? Kupiłem pierwsze lepsze z strony z suplami razem z ostropestem , ostropest jak zawsze pomógł na zgage ale od czasu brania probiotyku czyści mnie okrutnie. Może być to przyczyna źle dobranego probiotyku?

Odnośnik do komentarza

Ale jest to możliwe by probiotyk się nie przyjął czy coś? Jest to na tyle uciążliwe że wziąłem urlop w robocie a treningi lecą na 30% a i tak zdycham. Dziś dopiero odstawiam bo zdałem sobie sprawę że ostropest + spirulina nie powodują takich objawów a probiotyków nigdy nie brałem.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, SpacierShark123 napisał:

Ale jest to możliwe by probiotyk się nie przyjął czy coś? Jest to na tyle uciążliwe że wziąłem urlop w robocie a treningi lecą na 30% a i tak zdycham. Dziś dopiero odstawiam bo zdałem sobie sprawę że ostropest + spirulina nie powodują takich objawów a probiotyków nigdy nie brałem.

Jaki to probiotyk?

 

Odnośnik do komentarza

Długo się utrzymuje taki probiotyk ? Od niedzieli mnie czyści niemiłosiernie , już człowiek nie przejmuje się robotą bo znajdę kolejną czy też formą bo raz dwa sobie odbije ale to co się dzieje to jakaś masakra. Wczoraj od rana do 20:00 zaparcia i myślałem że jest Ok aż nagle jak poleciałem do kibla to do 5 rano z 10 razy mnie wyczyściło ( do tego ten skręt w żołądku ...) . Wiem że dużo ludzi choruje na grype jelitową ale brak wymiotów czy też gorączki  u mnie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...