Skocz do zawartości

Odżywki, Gainery itp.


Andżej

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
2 godziny temu, Sedrak napisał:

Kanał sportowy usunął wszystkie filmy z Koksem, a teraz u Szmekxa widziałem "dietę" jaką rozpisał. No jprdl. I takie osoby krzyczą sobie 1000 zł za indywidualny trening... Już ja mam większą wiedzę, a mam tyle wspólnego z siłownia co z platynowanien gier. 

On ma wiedze sprzed 20 lat, wtedy sie wierzyło w taki bzdury, ze cardio tylko rano, najlepiej na czczo itd

Odnośnik do komentarza

Pewnie jak trenował do zawodów to stamtąd ma. Ja sam pamiętam jak byłem młodszy to BCAA było na topie i wszyscy to jedli, ale później powoli zaczęto od tego odchodzić. Z zewnątrz wygląda jakby to tylko podnoszenie ciężarów, ale ogrom wiedzy i badań jaka jest w tym temacie to kosmos. Tak sama ta jego dieta... Krzywdę tylko można komuś zrobić.

 

 

Odnośnik do komentarza

Chyba większą bekę mam z tego panicznego usuwania (aka "cancelowania") materiałów na Kanale Sportowym, niż z samej działalności Burneiki (oczywiście rozumiem biznesowe i wizerunkowe aspekty tej sprawy, no ale w takim razie po kiego w ogóle zaczęli z nim "poważną" współpracę?) no bo w sumie czy po tym człowieku ktoś oczekiwał jakichś wysokich standardów? W sumie i tak dosyć jawnie (jak na to zakłamane "kulturystyczne" środowisko) gadał o różnych środkach w wywiadach. Wesoły pokemon to pooglądania "dla beki" (choć i z tym już dość słabo), ale kupowanie czegoś z jego sklepów czy chodzenie na jakieś kurwa Burneikowe stejki to już mocne iksde z klientów.

 

Do tego wyjaśniacz patryk (wyjaśnianie pajaców samo w sobie na propsie, ale sam jest mocnym hipokrytą, opieram się na tym, co oglądałem po łebkach na jego kanale parę lat wstecz) i mamy kompletny zestaw internetowej afery.

Edytowane przez kotlet_schabowy
Odnośnik do komentarza

Ja widziałem najpierw u Patryka. Z tego co wiem on wiele dram miał swego czasu. Chyba z WK, ale już słabo to pamiętam i wtedy tak nie śledziłem. Jednak nie chciało mi 3 godziny męczyć z tymi donejtami, a Szmeksy fajnie wszystko wypunktował z 40 minut. Chociaż o nim też różne opinie. Ogólnie cała ta branża ma dużo złego za uszami, ale każdy ma również swoje plusy i w chuj darmowej wiedzy można posiąść.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, kotlet_schabowy napisał:

Chyba większą bekę mam z tego panicznego usuwania (aka "cancelowania") materiałów na Kanale Sportowym, niż z samej działalności Burneiki (oczywiście rozumiem biznesowe i wizerunkowe aspekty tej sprawy, no ale w takim razie po kiego w ogóle zaczęli z nim "poważną" współpracę?) no bo w sumie czy po tym człowieku ktoś oczekiwał jakichś wysokich standardów? W sumie i tak dosyć jawnie (jak na to zakłamane "kulturystyczne" środowisko) gadał o różnych środkach w wywiadach. Wesoły pokemon to pooglądania "dla beki" (choć i z tym już dość słabo), ale kupowanie czegoś z jego sklepów czy chodzenie na jakieś kurwa Burneikowe stejki to już mocne iksde z klientów.

 

Do tego wyjaśniacz patryk (wyjaśnianie pajaców samo w sobie na propsie, ale sam jest mocnym hipokrytą, opieram się na tym, co oglądałem po łebkach na jego kanale parę lat wstecz) i mamy kompletny zestaw internetowej afery.

No wiadomo. Szeryfy z kanału sportowego są szeryfami tylko jak im akurat pasuje.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...