Skocz do zawartości

Odżywki, Gainery itp.


Andżej

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Crazy Horse napisał:

 

Też na tym sporo lecę. Gdzie tak tanioszkowo?

https://allegro.pl/oferta/baton-proteinowy-dzik-36x60g-bez-cukru-bialko-30g-13780347596

 

Wychodzi na sztuce o 1zl taniej niż kupując pojedynczo np w Lidlu.

 

Próbowałem różnych batonów, ale zazwyczaj miałem po nich srake albo wzdęcia, albo miały jakieś śmieszne 10g bialka.

A tak wpada taki jeden do kawusi i nie muszę dojadać słodyczy, bo jest całkiem spory i smaczny. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
20 godzin temu, krupek napisał:

8 zł za batona z 30g białka to dobra cena. Gorzej ze składem w nim, bo taki nie za bardzo dopracowany, za dużo składników i tłuszcz palmowy, albo granulat sojowy jako zapychacz.

No masz racje, ale jak nie mam takiej alternatywy jak baton proteinowy to potrafię do kawy wpierdolić tabliczkę czekolady albo cala paczkę herbatników w czekoladzie, więc zmiana i tak na plus xd. 

Próbowałem kilka dobrych razy zamienić słodycze na owoce, galaretkę, skyry owocowe, ale ni chuja, musze mieć do kawy coś czekoladowego bo inaczej chodzę chory na głowę cały dzień :shieeet:

 

Jakbyś mógł polecić jakiś inny baton z lepszym składem to chętnie się dowiem :notbad:

Odnośnik do komentarza
W dniu 24.06.2023 o 16:52, krupek napisał:

8 zł za batona z 30g białka to dobra cena. Gorzej ze składem w nim, bo taki nie za bardzo dopracowany, za dużo składników i tłuszcz palmowy, albo granulat sojowy jako zapychacz.

Ja dziś takie kupilem u uzytkownika Litwin w sklepie za 4,6zł, tylko 22g białka, ale w tej cenie nie ma co wybrzydzac.

Przechwytywanie.JPG.25a61ab4cbea91d6ccd9c3cbfab3c421.JPG

Odnośnik do komentarza
W dniu 25.06.2023 o 13:34, maciucha napisał:

Jakbyś mógł polecić jakiś inny baton z lepszym składem to chętnie się dowiem :notbad:

Matrix od Olimpu wypada nieźle, ale widzę, że on już kosztuje minimum 10 zł.

 

Ten też niezły, ale nadal droższy:

https://www.sportfuel.pl/2890-nutrend-premium-protein-bar-50-kokos-50g

 

Ten bez cukru:

https://www.sportfuel.pl/3360-nutrend-prozero-czekolada-orzech-laskowy-65g-promocja

 

No ogólnie, te batony składowo średnio wyglądają wszystkie, więc ten WK jest bardzo atrakcyjny cenowo. W Lidlu ostatnio też się pojawiły fajne z białkiem konopnym, ale tam chyba tylko 10g białka w batonie.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Kreatyna Olimp 52zl za 250g i to w promocyjnej puszce, bo normalnie jest 200g za tę cenę niezły lol Kreta KFD 29,69 za 250g. Kiedyś brałem tylko universal, ale już nie patrze bo nie dam 120zł za krete XD Nieźle podjebali te ceny do góry. W dodatku chyba zmienili sugerowaną porcję i już nie piszą, żeby dawać w dni treningowe 5g rano i 5g po treningu, teraz masz walić 3.5g (1.5 miarki) Olimp albo 5g KFd na caly dzień :) pewnie po to, żeby ludzie im nie płakali, że szybko się konczy i drogi interes w sumie. Chyba, że UE narzuciła jakieś maksymalne dawki dzienne jak przy beta ala.

 

Biore teraz kfd bezsmakową, bo tej jabłkowej już mam dosyc, a o colowej piszą, że słaby smak.

Odnośnik do komentarza
18 minut temu, Plugawy napisał:

No i ja tak robię też tyle że w dni treningowe. A te ciołki każą brać po jednej porcji dziennie ich zajebistej krety której w jednej dawce jest ok 3g bo reszta to chujowe wcisniete witaminy (Olimp). Tylko pewnie po to żeby pucha na dłużej starczyła i żeby nie płakać, że kreta taka droga teraz. 

Kupiłem z rozpędu treca w zeszłym roku i jakiś taki słony, patrzę a tam sól kuchenna w składzie :kekw:

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, maciucha napisał:

Białka też wyjebałem po połowie paczki bo z brzucha robiły balon.

No nie wrócę już nigdy do treca.

 

Białka nie miałem za drogo dla mnie. Teraz tylko kfd biorę bo smaki mam sprawdzone i są dobre. Jablczan rrec miałem i był ok, tyle że kapsułki duże jak czopki w duupe. Zwykle mono za drogie a beta alanina do wyjebania poszła bo się skrystalizowała w szczelnym opakowaniu i miałem już dosyć skrobania tego gówna. 

Odnośnik do komentarza

No kreta to nr1 suplement jak ktoś chce się bawić ciężarkami i nie tylko. Może jakieś nowe badania były i rzeczywiscie nie trzeba więcej niż 3-4g dziennie, ale wydaje mi się, że to tylko widzimisię producenta. Dziwnym trafem takie porcjowanie pojawiło się jak kreta podrożała. 

 

Tak w ogóle to białko kfd zawsze brałem z allegro bo mam smarta, ale teraz wziąłem ze sklepu bo jest taniej i maja większy wybór niż na allegro. Czasami też dziwiłem się, że w oficjanym sklepie na allegro mają je drożej niz inna firma też na allegro. I bardziej opłacało się kupować od suplemenciki niż kfd. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...