Skocz do zawartości

Fotki


bomberman

Rekomendowane odpowiedzi

Z brzucha troche zeszlo i boczki ale.. jak na taki okres redukcji, nie ma szalu.

No trochę, ze 103 cm w pępku na 88 xD

 

Tak nawiasem porownawcze zdjecia robi sie w takim samym kadrze a tak ciezko porownac ;) wagowo niezla robota

No racja, ale wiadomo że nie ja robiłem. Zdjęcia bardzie poglądowe (i wybrałem te bez ryja), niż pokazowe z fajnym światłem i retuszem. W rzeczywistości trochę lepiej to wygląda, barki poprzecinane, kable wylazły na łapach i klacie, nogi też wyglądają na dużo lepiej docięte. Jestem zadowolony, priorytetem było zejść do 85 a udało się niżej, przy zatrzymaniu siły (tu też udało się nawet trochę poprawić). Niecałe 5 miechów, pierwsza redukcja w życiu, przy roku stażu, a zaczynałem od zerowej wiedzy, zrobiłem to bez pomocy osób trzecich, trenerków, dietetyków i innych dziadów. No i bez wspomagania środkami, ale to chyba oczywiste.

Edytowane przez TheAceOfSpades
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Ogolnie Panowie jest chooyoza straszna, juz 2gi tydzien waga sie nie zmienia.

Srednio mi sie usmiecha ciac kcal jeszcze bardziej (2600 DT / 2100 DNT + IF 16/8).

 

Siedze na 79,9-79,5 kg, gora (barki, klata, lapy sie wyzylaja ladnie) ale brzuch i nogi juz nie chca ciac.

W sumie i tak niezle, od ostatniego Wronerro Ulani jest ok -4kg.

 

Chcialbym sie wyciac na wior ale przy moim braku czasu (nwa robota, dziecko, zona i delegacje) max to 3x tygodniowo a cardio to tylko spacery z corka ;x

 

 

 

2yjq2c1.jpg

 

 

 

 

 

vrttzb.jpg

 

 

Edytowane przez wronerro
Odnośnik do komentarza

Nie dygaj, jest dobrze.

 

Nie ma zle ale nie jest tez dobrze.

Co roku elegancko do 79kg idzie a potem STOP.

 

Jeszcze poratuje sie tabata (burpees + thursters 2/3x w tyg) szybkie a podobno skuteczne, moze to mi pomoze sciac do 78 kg.

Wronnero co na bicka robisz?

 

Cokolwiek, co jest wolne.

Trenuje FBW wiec mam bica 3x w tyg (jak i kazda inna czesc ciala).

Raz sa to mlotki, raz uginanie przedramion ze sztanga a raz spiders curl.

Nie spuszczam sie nad lapami, co bym nie robil i tak urosna.

Odnośnik do komentarza

Wlacha, tak zostaw, jest zdrowo, schludnie, elegancko. Po co sie katowac, jesc mniej, wiecej skakać.

 

Utrzymaj co jest, a energie zachowaj dla dzieciaka i na gierki :lapka:

 

Tez przechodze ze splita na fbw, bo widzę, że progres słaby mam. Może męczenie tych samych partii 3x w tyg ruszy coś do przodu. Juz dzis po pierwszej sesji czuję się cały spuchniety równo %)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...