Skocz do zawartości

L.A. Noire


Rekomendowane odpowiedzi

 

Szkoda, że screeny z Ps3 są z filmików. Na LAnet z kolei porównują screenami Xboxa z filmików...

 

jeżeli ktoś by wychaczył jakieś porównania prawdziwych miejsc z la z tymi w grze to prosiłbym o namiar :)

 

Obczaj sobie to ;] http://www.rockstargames.com/lanoire/news/16081/la-noires-los-angeles-landmarks.html L.A. Noire’s Los Angeles Landmarks


 

http://www.rockstargames.com/lanoire/news/16101/screens-from-la-noire-crime-desk-5-of-5-arson.html Screens from L.A. Noire Crime Desk #5 of 5: Arson


http://www.gameinformer.com/b/news/archive/2011/05/16/information-on-first-l-a-noire-dlc-leaks.aspx Information On First L.A. Noire DLC Leaks

 

"Nicholson Electroplating Arson Case" myślałem, że pierwsze dlc to te dorzucane do pre orderów dla wszystkich ;p. Mnie zastanawia tylko czy w Polsce też dostaniemy te ekskluzywną sprawę na Ps3.


Oceny chyba z wszystkich jak na razie recenzji:

 

 

X360A – 96

Eurogamer – 8

IGN – 8.5

Videogamer – 10

Joystiq - 4.5/5

1UP – A

Destructoid – 9

SPOnG – 90 percent

Nowgamer – 9.3

Giant Bomb – 5/5

Digital Spy – 5/5

GameSpot – 9.0

The Guardian – 5/5

GamePro – 5/5

CVG – 8.9

VaDeJuegos (Spanish) – 9.2

Eurogamer.de (German) – 9

HardGame2 (Spanish) – 9.5

VicioJuegos.com (Spanish) – 93/100

GameTrailers – 9.1

The Telegraph – 9

MTV Multiplayer – N/A

Metro – 9

G4 – 5/5

TVG – 10

Game Informer – 8.75

 

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Trzeba poczkeać na DF... lot obecnie padło. Wg jakiegoś kolesia z neogaf wersja na PS3 chodzi płynniej, ma mniejszy pop-in i troche lepsze cienie. Ile w tym prawdy..? Okaże się za jakiś czas.

Dla mnie wazne jest to, ze nawet jeśli ostatecznie obie wersje będą oglnie takie same (lub prawie takie same) to nastraja to też pozytywnie jeśli chodzi o nowe GTA bo może w końcu wersja na PS3 będzie wyglądac jak trzeba (domyślam się, że L.A. Noire chodzi na silniku (może zmodyfikowanym) z GTA/RDR).

 

e: Właśnie wyczytałem, że chyba jednak chodzi na innym silniku.. więc raczej nici z GTA 5 ładnego również na PS3.. <_<

Edytowane przez Emet
Odnośnik do komentarza

Mialem okazje widziec wersje na 360-tke (niestety zaledwie kilka minut), i powiem wam ze technicznie jest spoko. Zadnych spadkow animacji nie widzialem (z drugiej strony, zadymy na ekranie rowniez), wiadomo ze mimika to klasa sama w sobie, chociaz gra mogla by miec lepiej dobrana kolorystyke zeby bylo bardziej naturalnie.

Aha i w przeciwienstwie do takiego GTA, tutaj praktycznie nie ma aliasingu.

Zatem jesli - jak pisza - wersja na PS3 jest nawet lepsza to jesli chodzi o technikalia nie ma sie czego obawiac :)

Odnośnik do komentarza

Tutaj już normalne porównanie screenów:

 

http://www.lensoftru...hot-comparison/

 

PS3 ma SSAO, X360 nie.

 

To tyle jeśli chodzi o różnicę w grafice. Jak widać lepiej wychodzi konwersja z PS3 na X360 a nie odwrotnie :rolleyes:

no widać przewage dla PS3, szczegolnie na kaloserii na samochodzie

 

ciekawe jak to w ruchu się prezentuje i jaka jest średnia ilość fps

Odnośnik do komentarza

http://www.gameinformer.com/b/news/archive/2011/05/17/la-noire-proves-that-crime-can-pay.aspx L.A. Noire Proves That Crime Can Pay

 

No, no teraz jestem ciekaw przyszłego tygodnia - pierwszych wyników sprzedaży. Czy rzeczywiście gra się tak słabo sprzeda jak niektórzy piszą.


 

Co prawda Ps3 to nie dotyczy ale jako ciekawostka:

 

http://www.gameinformer.com/b/news/archive/2011/05/17/la-noire-was-originally-six-discs-on-xbox-360.aspx L.A. Noire Was Originally Six Discs On Xbox 360

 

"McNamara commented, "It took a lot of effort to get down to three discs -- I think we were on four or five or six at one point -- and to get it onto one Blu-ray. We're pretty pleased that we got it down to that in the end."

 

Looks like there was a reason that this game was once a PlayStation 3 exclusive."

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Gra już stygnie obok i czeka na odpalenie :).

 

Przeczytałem książeczkę na dzień dobry i co rzuciło mi się w oczy to "Intuition Points". Punkty te zbieramy razem z doświadczeniem podczas przechodzenia gry, użycie ich skutkuje na 3 różne sposoby :

 

- usunięcie jednej nieprawidłowej odpowiedzi i jednego niepoprawnego "dowodu" podczas oskarżania podejrzanego

- sprawdzenie najbardziej popularnej odpowiedzi wśród społeczności L.A. Noire (Social Club)

- pokazanie wszystkich dowodów i lokacji w danej sprawie.

 

Dla mnie zupełnie zbędny gadżet bo na bank nie skorzystam, ale pewnie znajdą się tacy, których "gra poprowadzi za rękę" ;).

Odnośnik do komentarza

"- sprawdzenie najbardziej popularnej odpowiedzi wśród społeczności L.A. Noire (Social Club)"

 

Jak w Milionerach hehe ale akurat ta opcja całkiem fajna wydaje się być. To znaczy nie w sensie ułatwienia tylko IMO fajnie zobaczyć jak gracze glosowali.

Nie wiem np. już podczas ponownego zaliczania tej samej sprawy (na maksymalną notę choćby).

 

Widać, że L.A. jednak stawia na to, żeby każdy mógł ją zaliczyć (pomoce, omijanie elementów akcji). Choć może gra jest trudna a te ułatwiacze to właśnie po to (dla osób które sobie nie radzą). Oby :rolleyes:

 

PS. Ale Ci zazdroszczę, god dammit ;p

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

 

 

Widać, że L.A. jednak stawia na to, żeby każdy mógł ją zaliczyć (pomoce, omijanie elementów akcji). Choć może gra jest trudna a te ułatwiacze to właśnie po to (dla osób które sobie nie radzą). Oby :rolleyes:

 

PS. Ale Ci zazdroszczę, god dammit ;p

 

 

Mam nadzieję, że gra będzie na tyle trudna bym mógł "przespać" się z niektórymi sprawami.

 

Ewidentnie punkty te mają czemuś służyć, jak będzie przekonamy się w praktyce.

 

 

PS. Dzisiaj finał Pucharu Europy i przy moim tempie grania (przyglądanie się wszystkiemu i włażenie w każdy kąt) w momencie kiedy Ty dostaniesz grę ja jeszcze będę oglądał intro :D

Odnośnik do komentarza

To ja to samo ;] speedrunerem nie jestem hehe wręcz odwrotnie. Lizanie ścian każdego kąta a tym bardziej w przypadku sandboxów ;]

 

Btw kompletnie zapomniałem się spytać jest ta ekskluzywna sprawa? Jest jakaś informacja na pudełku, jest voucher na nią?

 

http://www.rockstargames.com/lanoire/news/15971/update-la-noire-xbox-live-avatars-themes-now-available-psn-avata.html Update: L.A. Noire Xbox LIVE Avatars & Themes Now Available – PSN Avatars and Themes Coming Soon

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Użytkownik SłupekPL dnia 18 May 2011 - 15:38 PM napisał

 

 

Widać, że L.A. jednak stawia na to, żeby każdy mógł ją zaliczyć (pomoce, omijanie elementów akcji). Choć może gra jest trudna a te ułatwiacze to właśnie po to (dla osób które sobie nie radzą). Oby

 

PS. Ale Ci zazdroszczę, god dammit ;p

 

 

 

Mam nadzieję, że gra będzie na tyle trudna bym mógł "przespać" się z niektórymi sprawami.

 

Ewidentnie punkty te mają czemuś służyć, jak będzie przekonamy się w praktyce.

 

 

PS. Dzisiaj finał Pucharu Europy i przy moim tempie grania (przyglądanie się wszystkiemu i włażenie w każdy kąt) w momencie kiedy Ty dostaniesz grę ja jeszcze będę oglądał intro

 

 

 

 

 

Podurnieliście :blink: ? Nikt dziś nie zrobi gry tego kalibru i za taką kasę, która by mogła nie daj boże zmęczyć szare komórki jakiegoś amerykańca czy innego ciołka :D . Czego oczywiście wcale nie uważam za zaletę, ale zdają sobie sprawę że raczej nie zagram już w grę gdzie mógłbym się zaciąć na parę dni na walce czy zagadce jak to kiedyś bywało. :/

Edytowane przez brumbrum
Odnośnik do komentarza

Edge UK - 8/10

 

http://www.next-gen.biz/features/la-noire-review

 

A tutaj wyniki sprzedaży w US, pierwszego dnia poszło 550tys, do tego dojdzie jeszcze Europa. Nie jest tak źle, jak to niektórzy zapowiadali. ;]

 

http://www.vgchartz.com/article/86229/la-noire-sells-550000-copies-day-one-in-the-americas/

Edytowane przez Zwyrodnialec
Odnośnik do komentarza

Otrzymałem już przesyłkę z muve.pl i... na pudełku nie ma mowy o żadnym ekskluzywnym dodatku, w środku brak żadnego kodu - Rockstar Pass, czy innego na zawartość, którą miał dodawać sam sklep (jakiś garnitur i coś jeszcze).

 

 

W instrukcji masz napisane, że jak się zalogujesz do Social Clubu ,w grze, to otrzymasz garniak.

 

 

Btw. gra fajna, ale mam uczucie, że gdzieś już to widziałem ( w sensie misje), może w jakimś filmie były.

Edytowane przez Wallerot
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...