Skocz do zawartości

Sprzęt domowy


Rekomendowane odpowiedzi

No składane są okej, bo mozna robić skos klaty i brzuszki skośne

(pipi)aa sam nie wiem, zawsze mnie kusiła opcja czegoś "na lata" i nieważne czy mam kupić rakietę do tenisa na jeden wypad na kort czy ławkę, na której bede pakował całe zycie. Zawsze lubiłem miec cos konkretnego. I teraz nie wiem;. Czy przpłacić trochę i mieć porządne semi pro czy dać mniej za home;/;/;/;/

 

 

A i wiesz co? Nie lubie Cie, ale jak bedziesz kupował to marbo to daj znać, a dam cynk o rabacie

Edytowane przez gekon
Odnośnik do komentarza

b88c5e10dc.jpg

 

Nasza siłownia( moja i 2 kumpli). Zebraliśmy już sporo sprzętu:

- 2 ławki do wyciskania z możliwością ustawiania skosu,

- jedna ławka skośna,

- ławka do brzuszków,

- 2 proste gryfy i jeden łamany,

- 6 hantelek,

- 315 kg. nakładu.

- kurevski, dowalony atlas, rzadko z niego korzystamy.

 

Zdjęcie ma już trochę czasu dlatego nie widać na nim drążka, który ostatnio zamontowaliśmy na suficie.

Edytowane przez szaden
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Właśnie w sumie niby schudnąć trochę chcę jeszcze a niby łapy podrzeźbić i plecki też by wypadało.

 

 

 

 

PN Bieganie

 

WT Drążek

 

ŚR Bieganie

 

CZ Drążek

 

PT Bieganie

 

SO Drążek

 

ND nic

 

 

 

 

Tylko, że do drążka często dochodzi piłka kopana, rower jak będzie cieplej, basen. No i potem chce robić ten 300 workout, jak już dam rady wycisnąć 30 podciągnięć (narazie osiem tylko, a nie podciągałem się od ponad roku, a rok temu podciągałem się również po mega przerwie, bo od początków technikum, gdzie mieliśmy konkursiwo, taką paraolimpiade szkolną :D).

 

 

Odnośnik do komentarza

W książce "Nagi Wojownik" ten przyklad z drażkiem jest opisany. Wynika z niego, że lepiej podciągać sie z obciążeniami niż rozciagac podciągnięcia na wiecej powtórzen. Zawsze podciagałem sie bez obciążen i tak samo jak wyżej wymieniony kolega, codziennie, kiedy sie da. Mój maks podciagniec to bylo 22 teraz mam tyle samo tylko z obciazeniem 5 kg czyli prawie nic, ale ale.. Przedtem w szerokim rozstawie rąk, nachwytem podciagałem sie 3-4 razy (drążek za kark) a teraz po dowaleniu sobie pare kg na plecy robie bez problemu 10 podciagniec i czuje ewidentny przypływ sily. Robie kilka serii nachwytem i podchwytem i w każdej kolejnej dorzucam sobie wiecej kg, zaczynajac od 5 konczac na 10kg i czuje rezultaty.

Edytowane przez Plugawy
Odnośnik do komentarza
Gość krzychu_419

Da się z bardzo szerokim nachwytem podciągnąć na taką wysokość żeby broda była powyżej drążka lub do karku?

bo mam taki drążek 02bede37b0019d69bf34cedb4e5df48d.jpg

i nie ma szans podciągnąć się a miarę wysoko na tym najszerszym rozstawie, tyle że cienias jeszcze ze mnie :P

Edytowane przez krzychu_419
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

No składane są okej, bo mozna robić skos klaty i brzuszki skośne

(pipi)aa sam nie wiem, zawsze mnie kusiła opcja czegoś "na lata" i nieważne czy mam kupić rakietę do tenisa na jeden wypad na kort czy ławkę, na której bede pakował całe zycie. Zawsze lubiłem miec cos konkretnego. I teraz nie wiem;. Czy przpłacić trochę i mieć porządne semi pro czy dać mniej za home;/;/;/;/

 

 

A i wiesz co? Nie lubie Cie, ale jak bedziesz kupował to marbo to daj znać, a dam cynk o rabacie

 

 

 

I co, kupiłeś home czy semi-pro? Bo właśnie się zastanawiam czy warto dopłacać kilka stów. W dodatku niedługo (chyba?) Marbo robi nową serię home, z giętych profili...

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 1 rok później...
Gość DonSterydo

Zamontowałem sobie ostatnio w domu takie coś:

 

t9jgib.jpg

 

Po kilku dniach użytkowania mogę powiedzieć, że to chyba był mój najlepszy pomysł na trening od wielu lat i to za śmieszne pieniądze.

 

Mam w pokoju to + hantle (gryfy krótkie i jeden dłuższy do bica) + rower treningowy i siłkę mogę olać :P

 

Na siłce człowiek szybko się przyzwyczaja do ciężarów na maszynach, ale trening na drążku ciężarem własnego ciała daje ogromne pole do postępu.

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...