Skocz do zawartości

W co AKTUALNIE gracie?


CoATI

Rekomendowane odpowiedzi

Killer 7- połączenie strzelaniny FPP i przygodówki/ rpg w niepowtarzalnym stylu (wcielamy się w rolę płatnego zabójcy cierpiącego na schizofrenię z zaburzeniami osobowości). Gra jest mega interesująca, mega wciągająca, mega klimatyczna i mega poj.ebana. Uwielbiam takie :D. Taką developerską kreatywność cenię sobie w grach bardziej niż graficzne wodotryski i wielkie budżety. Podobnie jest z Catherine na PS3.  

my man. 

Odnośnik do komentarza

Skombinowałem sobie pseudo retroroom w piwnicy i na pierwszy ogień poszedł nieograny nigdy Sly 2. Pierwsza część przygód szopa trafiła w mój gust jak mało która platformówka - oryginalny gameplay, wstawki filmowe z bossami, klimacik miejscówek. Dwójka dołożyła do pieca jeszcze bardziej - rewelacyjnie zróżnicowany gameplay, trzy grywalne postaci, fabularna intryga (w platformówce!!!), którą śledzę ze sporym zainteresowaniem. Rozpływam się w zachwytach, bo dostałem dużo więcej, niż się spodziewałem.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Wipeout Fusion.
W opinii wielu fanów tej genialnej serii ta część wypada najsłabiej. Również zgadzam się z tym poglądem, ale tak jak w mojej osobistej skali ocen Wipeout HD/Fury i Wipeout 3 Special Edition to pełne dyszki, tak Fusion zasługuje na solidną ósemkę. Model jazdy (a raczej lotu) znacząco odbiega tutaj od tych obecnych w innych odsłonach serii, ale w żaden sposób nie można nazwać go kaszaniastym.
Trasy - tu generalnie jest bardzo dobrze, choć przydałoby się ich nieco więcej. 8 sztuk plus wersje reverse to jednak trochę za mało. Na plus zdecydowanie wypada kwestia ich zakręcenia i efektów specjalnych (kurz, śnieg itp.), które znacząco podnoszą miodność niektórych torów.

Oprawa - jak na grę stworzoną na PS2, Fusion wygląda rewelacyjnie, zwłaszcza że jest to produkcja z czasów debiutu tej konsoli. Jedyny problem mam z tym, że gram na 32-calowym LCD LED, przez co niektóre tekstury mocno tracą na wyrazistości ;)
Muza to kwestia gustu, ale na tle innych części Fusion wypada w moim odczuciu bardzo przyzwoicie. Najlepsze kawałeczki to zdecydowanie Papua New Guinea (Hybrid Mix), Bassheads i Switchback. Przy reszcie też da się fajnie latać.
Tryby gry zasługują na szczególną uwagę, bo w Fusion po raz pierwszy pojawił się tryb Zone i miło po latach ponownie zobaczyć, jak wyglądały jego początki. Oprócz tego są tu też wyzwania i kampania (a raczej liga), w której w odróżnieniu od innych odsłon cyklu zdobywamy punkty na upgrade statków. To rozwiązanie średnio mi się podoba, choć stanowi jakąś odskocznię od klasycznej konstrukcji podstawowego trybu dla pojedynczego gracza.
Osobiście polecam zapoznanie się z tym tytułem, zwłaszcza jeśli ktoś uważa się za miłośnika future racerów. Ja do Fusion wróciłem po blisko 10 latach i po tak długim czasie w dalszym ciągu ta gra daje mi masę radochy. Dawka adrenalinki połączona z energetyczną muzą uzależniła mnie tak, że wczoraj prawie 9 godzin ciorałem jak głupi zamiast siedzieć przy kompie i pracować, a to o czymś już świadczy ;)

Edytowane przez columbo
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Wersja na source niczym się nie różni od zwykłej poza wodą, usprawnienia graficzne wyszły na pc jako high definition pack, poza tym jedynka odpali nawet na kalkulatorze. Jednak olbrzymi plus dla valve za port na ps2, bo jest naprawdę dobry. No i jednak w tym wypadku gra mi się przyjemniej na kombo mycha i klawiatura.

Co prawda wersja ps2 mychę obsługuje, ale jednak to nie to.

Odnośnik do komentarza

Przygoda akcja? Polecam gry od Rockstar - The Warriors, Canis Canem Edit (Bully), dwa Manhunty (jedynka mistrz). Prócz tego polecam Tomb Raider Anniversary, The Punisher, Scarface (dobry klon GTA). Co tam jeszcze... trzy części Prince of Persia, Headhunter (jedynka), a może chcesz coś długiego i magicznego? W takim razie zagraj w Okami, moim zdaniem najlepsza gra na PS2.

 

A ja sobie właśnie odpaliłem Jak and Daxter The Precursor Legacy. O mamo ależ to jest kozak gierka! Ta grafika, ten miód lejący się z ekranu...

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Aha, tobie chodzi o takiej bardziej kolorowe gry, dla młodszych graczy :) Pełno tego było. Najlepszy jest Ratchet & Clank, zwłaszcza dalsze części. Tam strzelasz i tłuczesz często. Gry z serii Shrek były spoko (dwójka najlepsza). Co tam jeszcze... Kung Fu Panda, Ty Tasmanian Tiger, Legend of Kay, ja lubiłem naszego polskiego Kao Kangaroo 2.

Odnośnik do komentarza

Przygoda akcja? Polecam gry od Rockstar - The Warriors, Canis Canem Edit (Bully), dwa Manhunty (jedynka mistrz). Prócz tego polecam Tomb Raider Anniversary, The Punisher, Scarface (dobry klon GTA). Co tam jeszcze... trzy części Prince of Persia, Headhunter (jedynka), a może chcesz coś długiego i magicznego? W takim razie zagraj w Okami, moim zdaniem najlepsza gra na PS2.

 

A ja sobie właśnie odpaliłem Jak and Daxter The Precursor Legacy. O mamo ależ to jest kozak gierka! Ta grafika, ten miód lejący się z ekranu...

widzę że _A_ (aux?) zna się na dobrych giergach.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...