Skocz do zawartości

W co AKTUALNIE gracie?


CoATI

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Co za brutalne gry...... ;) To ja w takim razie wprowadze troche rownowagi w temacie.

 

Ostatnio na PS2 gram w gre Harry Potter i Komnata Tajemnic - lubie gry z tej serii do ostatniej czesci, ktora moim zdaniem jest beznadziejna.

Gra jest rozbudowana - w walkach trzeba sie postarac, jest Quidditch, sa tez elementy skradanki i zagadki, wiec nie jest tak latwo jak w innych grach, nie tylko tych z serii Harry Potter. Komnata Tajemnic na pewno nie jest gra przeznaczona tylko dla mlodszego odbiorcy, wcale taka prosta nie jest - czasami trzeba sie postarac, wiec to napewno nie jest zaden samograj. Jest bardzo fajna - ma odpowiedni klimat, po tej czesci bede gral w kolejne bo rowniez mam na PS2.

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

postanowiłem sobie przypomniec MGS2. Bawiłem sie przednio do pokonania Vampa , dalej już nie chce mi sie grac , bo fabuła się rozłazi , wystarczy że już raz przeżyłem tą schizę :D

PES6 wkurza mnie do kwadratu (od której części był przywilej korzyści ? Bo czasami mnie szlag trafia ) , dlatego odstawka na dłuższy czas będzie .

Na FF10 nie mam ochoty (oglądac Tidusa kretyna) , FF12 rzuciłem w kąt po 14h grania (no nie potrafię się zmusic , mimo iż uwielbiam RPG) ... chyba odpalę PSXa ... albo MGS3 ! O , to jest myśl :)

Edytowane przez Stoki Chan
Odnośnik do komentarza

A wyobraźcie sobie, kupiłem PES 2013 na PS2, i jestem naprawdę zadowolony. W stosunku do ostatniej części w którą grałem (2009) naprawdę poczynili postępy- zawodnicy zachowują się bardziej naturalnie, dobrze rozwiązany system trików, grafika jest ładniejsza (w szczególności modele twarzy robią wrażenie), master league stało się naprawdę złożone (prawdziwa waluta zamiast punktów, kontrakty ze sponsorami, trenerami i skautami, bardzo realistycznie rozwiązane transfery, prawdziwy kalendarz), prawie żadnych loadingów w trakcie meczu (!), licencja na champions league... no polecam.

Edytowane przez White
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Obecnie mam długą przerwę, ale zamierzam skończyć : Secret Agent Clank. Gra sama w sobie średnia, momentami wręcz słaba, szczególnie w porównaniu do całej serii. Czuć, że robiona pod PSP (port). Nie byłoby może tak źle, gdyby nie tragicznie długie loadingi (na dodatek przed raczej krótkimi misjami), momentami wkur.wiające sterowanie i ogólnie jakieś takie niedorobione patenty. Przejść przejdę, bo nie lubię zostawiać niedokończonych tytułów, a serię lubię, ale nie powiem, żeby mi to dużą frajdę sprawiało. Aha, plus za tłumaczenie, jedna z niewielu gier na PS2, z jaką miałem do czynienia po polsku i widać, że ktoś się postarał (nawet nazwy własne odpowiednio z humorem przetłumaczono, choć może to dla kogoś być równie dobrze minus).

Edytowane przez kotlet_schabowy
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Co prawda nie gram, ale zamowilem na Allegro Tekkena Tag Tournament. Nie byloby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, ze nie mam ps2, ani ps3 ze wsteczna kompatybilnoscia, ani kompa pod emulacje. Kupilem z mysla ze kiedys to odpale, a okazja byla:)

Przed kupnem ps4, zbieram po 5 top gier na platformy sony i akurat Tekken Tag, jest na tej liscie. A noz moze w ps4 bedzie ta wsteczna kompatybilnosc? :)

Odnośnik do komentarza

Jaki Kurek?

Nie mam jeszcze skończonej tej listy i nie wiem czemu ona Cię tak ciekawi :)

Nie chcę tam żadnych Ico, Shadow of the Colossus, żadne GTA, czy GT.

Sporo tytułów odpada, bo wyszło na PS3 w HD, lub PC.

Będzie na pewno któraś część Smackdowna (taki wrestling, był na PSXie i PS3, ale najlepsza część jest na PS2).

Grałem z kuzynami wieki temu i tu znowu zadecydował sentyment.

Final Fantasy X to na pewno.

Któraś część Klonoa?

Hmm... na razie tyle (przecież i tak nie mam na czym odpalić :).

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza

na fali podjarki dark souls siegnalem po starsza gre from software tez w klimacie dark fantasy. mowa o shadow tower abyss, action rpg fpp z dodatkiem broni palnych. na razie pierwsza sesja za mna, prawie 5h na liczniku i wydaje mi sie, ze lykne ta gre cala bo wyglada na bardzo dopracowana i jest calkiem wciagajac. jest tez w sumie mila dla oka jak na mozliwosci ps2.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Ja sobie powtarzam całą serię MGS, teraz dwójka na PS2. Mimo, że jestem wielki fanem całego cyklu, którego każda część zapewniła mi masę godzin zabawy, to jednak po paru latach przerwy coraz mocniej widzę pewne minusy. Faktem jest, że przerw na filmiki i rozmowy jest BARDZO dużo, aż przytłaczają, chce się już grać dalej. Cały początek Big Shell, mniej więcej do spotkania z Amesem, jest mało atrakcyjny, często właśnie przerywany. Całość zresztą jest bardzo wtórna w stosunku do jedynki, co

niby jest wytłumaczone fabularnie,

ale cóż to zmienia w kontekście samej zabawy ? Co do fabuły i postaci, to Raiden, bądź co bądź, jest nietrafionym strzałem i gdybym kupując lata temu dwójkę nie miał pojęcia, co mnie czeka, to bym się mocno wkur.wił takim rozwojem sytuacji. Samą historię mimo wszystko oceniam pozytywnie. Oprawa a/v natomiast stoi na mega wysokim poziomie, muzyka jest rewelacyjna, zresztą ścieżka jest bardzo rozbudowana, natomiast grafika, mimo, że to dopiero 2001 rok, okazuje się po latach jedną z najlepszych na czarnuli, na dodatek bardzo płynna. Grając po paroletniej przerwie i obcując na codzień z dzisiejszymi hitami, w ogóle nie czuję niesmaku, ba, momentalnie interakcja z otoczeniem i dbałość o szczegóły jest chyba na wyższym poziomie, niż w niektórych gierkach dzisiaj.

Edytowane przez kotlet_schabowy
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...