Skocz do zawartości

W co AKTUALNIE gracie?


CoATI

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

Obecnie GTA 3 (ach ten klimat:), a także Jak 3, ponieważ skończyłęm jedynkę

Przeszedłem GTA Vice City Stories i od razu wziąłem się za Silent Hill Origins.

 

Jak wypada GTA Vice City Stories w porównaniu do Vice City? Po skońceniu trójki sprawię sobie Vice i być może VC Stories

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem świetnie. To po prostu nowa gra w tym samym mieście. Nowe misje, nowy soundtrack. Bohaterowie nowi i starzy. Zaczynamy w zupełnie innej części miasta. Fajna sprawa dla tych co wymasterowali VC i nadal im mało. To samo dotyczy Liberty City Stories. Oczywiście najlepiej w pierwszej kolejności zaliczyć podstawowe części. Graficznie jest dziwnie, bo niby lepiej (efekty, kolorki) ale to porty z PSP, więc straszą ząbki na krawędziach. Przynajmniej takiej mam wrażenie, choć w VC grałem dawno temu.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...
  • 2 miesiące później...

Wpis z tygodniowym opóźnieniem, ale lepiej późno niż wcale :sorcerer:

W moim rodzimym mieście zostawiłem PS2 i Wii, więc czasami jak wrócę na weekend do rodziny to coś sobie odpalę. I tak po kilku weekendach ukończyłem Burnout Revenge na 100% - moim zdaniem zdobycie wszystkich signature było znacznie trudniejsze w poprzedniczce - traffic check również ułatwia rozgrywkę i wybacza graczowi więcej pomyłek.

 

Tydzień temu zastanawiałem się jaki tytuł by tu odpalić, w miarę lekki i niezbyt czasochłonny. Padło na Superman: Shadow of Apokolips na PS2. Jestem wielkim fanem animowanego uniwersum DC stworzonego przez Bruce'a Timma (w skład w którego wchodzą m.in.: Batman: The Animated Series, The Adventures of Batman & Robin, Superman: The Animated Series, The New Batman Adventures, Batman Beyond, Justice League, Justice League Unlimited), dlatego też byłem ciekaw jak prezentuje się gra oparta na jego serialu. Jedyne co mogę pochwalić to oprawę wizualną, która mimo leciwego sprzętu wyglada bardzo dobrze - czasami podczas przerywników filmowych na silniku gry odnosiłem złudne wrażenie, że oglądam kreskówkę z dzieciństwa - duża tutaj zasługa dla cel-shadingu. Tytuł pękł w poniżej 3h (jeden weekend) i nic w tym dziwnego jak niemal wszystkie misje to czasówki, w dodatku nie ma ich zbyt wiele. Co najlepsze kończąc jedno zadanie, np. powstrzymanie tamy przed pęknięciem musimy natychmiast lecieć z pomocą ludziom uwięzionym w kolejce górskiej zmierzającej do miejsca przerwania szyny by następnie wrócić do ratowania tamy, bo okazało się, że ta ponownie ulega awarii :teehee: W wyniku czego rzadko mamy okazję swobodnie "eksplorować" otoczenie, zresztą i tak o jakichkolwiek znajdźkach można zapomnieć, więc i po co? Na pewno bawiłem się znacznie gorzej niż kilkanaście lat temu przy grze Batman: Vengeance z tego samego uniwersum, która była ciekawsza fabularnie i pod wieloma względami lepiej rozbudowana.

Edytowane przez Raziel81
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Pograłem jakieś 30-40 min w killzona i jak narazie wrażenia bardzo pozytywne ;) grafika myśle ze jest bardzo dobra, zwłaszcza ze gra ma tyle lat a nadal sie broni. A mówi to osoba ktora grała wcześniej tylko w jedna czesc tej serii czyli shadow fall jesli dobrze pamietam podtytuł, ktora była chyba najładniejsza. Fajnie wyglada ten efekt szumu czy piaskowego obrazu nie wiem jak dokładnie to nazwać. Podejrzewam ze twórcy zastosowali to aby ukryć jakieś niedoskonałości, ale mi to tu pasuje i tworzy fajny klimat. A jesli chodzi o sama zorgrywke to jest naprawdę mioodnie. Czuć ciężar tych broni i sile pocisków. No i te okrzyki przeciwników ;d wiczorekiem pogram wiecej i zobaczę czy jest jeszcze lepiej ;)

Edytowane przez kacprzak1991
Odnośnik do komentarza

Pograłem jakieś 30-40 min w killzona i jak narazie wrażenia bardzo pozytywne ;) grafika myśle ze jest bardzo dobra, zwłaszcza ze gra ma tyle lat a nadal sie broni. A mówi to osoba ktora grała wcześniej tylko w jedna czesc tej serii czyli shadow fall jesli dobrze pamietam podtytuł, ktora była chyba najładniejsza.   ;)

 

Heh, ja Killzone'a kupiłem po raz drugi z sentymentu na PS Store i bawię się lepiej niż kiedy grałem w sequel. A z grafiką uważam że styl i artyzm są ważniejsze od zaawansowania technologicznego, i dlatego gry takie jak Killzone, Front Mission, Okami albo Ico wciąż mogą się podobać w erze PS4.  

 

To jedna z tych gier w które grałem kilka razy. Swietne jest czyszczenie bunkrów. I to jak się strzela.kolejne czesci mimo, że super to nie miały już tego czegos, tej magii

 

Zgadza się. Czemu zabrali w sequelu shotgun z karabina Helghastów i granatnik z głównej broni ISA, nie pojmuję.

Edytowane przez _White_
Odnośnik do komentarza

Dzis dotarł black. Przeszedłem narazie dwie misje ale Łomatko co tam sie dzieje :D te wybuchy robią większe wrażenie niż większość współczesnych gier. Poprostu ma sie wrażenie ze w rzeczywiści cos koło ciebie je*ło ;p i to jak wybuchają granaty. Gdybym mogł to bym rzucał je bez konca ;0 ale skończę najpierw killzona bo juz nie wiele chyba mi zostało ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.