Skocz do zawartości

W co AKTUALNIE gracie?


CoATI

Rekomendowane odpowiedzi

Polecam Cold Fear, świetna gra z dreszczykiem. Oczywiście należy ograć wszystkie Silent Hill: 1 na ps1, 2, 3, The Room, Origins i Shattered Memories. Do tego Rresident Evil 4, ale nie każdemu podejdzie lekko irytujące sterowanie.

 

Z FPP/TPP:

- cykl Call of Duty daje radę

- jeżeli nie grałeś to jeszcze Red Faction 1 i 2 - przy czym 1 bardziej mi się podobała od 2.

- Area 51 

- Timesplitters: Future Perfect

- Snowblind

- jak lubisz sandboxy to Mercenaries, jednak gra mnie trochę zmęczyła swoją powtarzalnością.

- dziki zachód + sandbox - Gun, naprawdę ciekawa i wciągająca historia, takie ubogie Red Dead Rademption.

 

Z action-adventure;

- Beyond Good and Evil

- cykl Prince of Persia

 

Z nawalanek naprawdę dobrze prezentuje się Star Wars Force Unleashed.

 

To z gier tych bardziej zachodnich.

 

Z japońskich nawalanek cykl Onimusha.

 

Nic więcej na razie mi do głowy nie przychodzi.

 

A jak chcesz sugerować się ocenami to wskocz >>tutaj<<

Edytowane przez Andreal
Odnośnik do komentarza

Black ukończony i bawiłem sie mega ;) co polecacie jak juz moh wojna o Europę, oba gowy, killzone i wyżej wspomniany black ukończony?

 

Medal of Honor: Frontline oraz Brothers in Arms : Road to Hill 30 i ewentualnie Call of Duty 2 Big Red One. Chyba najlepsze strzelanki z drugiej wojny światowej jakie w ogołe kiedykolwiek wyszły (a zwłaszcza na ps2, no COD 2 był lepszy sto razy na PC, ale to nieistotne) 

Odnośnik do komentarza

Killer 7- połączenie strzelaniny FPP i przygodówki/ rpg w niepowtarzalnym stylu (wcielamy się w rolę płatnego zabójcy cierpiącego na schizofrenię z zaburzeniami osobowości). Gra jest mega interesująca, mega wciągająca, mega klimatyczna i mega poj.ebana. Uwielbiam takie :D. Taką developerską kreatywność cenię sobie w grach bardziej niż graficzne wodotryski i wielkie budżety. Podobnie jest z Catherine na PS3.  

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...

Onimusha: Warlords, ale to jest sztos :banderas:

Z początku zniesmaczyło mnie trochę w sterowaniu wrzucenie chodzenia i obracania się na d-pada, ale po chwili udało mi się przyzwyczaić. Trochę karny kutas dla twórców za ten pomysł, tym bardziej, że lewy analog stoi odłogiem. :dunno:

Edytowane przez Frantik
Odnośnik do komentarza

Onimusha: Warlords, ale to jest sztos :banderas:

 

Z początku zniesmaczyło mnie trochę w sterowaniu wrzucenie chodzenia i obracania się na d-pada, ale po chwili udało mi się przyzwyczaić. Trochę karny qtaz dla twórców za ten pomysł, tym bardziej, że lewy analog stoi odłogiem. :dunno:

Takie sterowanie ma swoje zastosowanie przez wykorzystanie typowej dla tej serii (czy też serii SH, trylogii RE) kamery (nie pamiętam jaką ma ona nazwę własną). Unika to tzw. przeskoków podczas przechodzenia miedzy "ekranami", czego w przypadku sterowania analogami nie dałoby się wykluczyc.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Hmm, kompletnie nie zwróciłem uwagi na pracę kamery w tej materii. Faktycznie, to co rzecze XM ma sens. W takim razie cofam negatywną uwagę w stronę deweloperów.  ^_^ Po kilkunastu minutach grania sposób poruszania się w zasadzie przestaje sprawiać dyskomfort, a dodaje wręcz nieco dodatkowego oldschoolowego sznytu.

Edytowane przez Frantik
Odnośnik do komentarza

Ja kiedyś tez mocno psioczyłem na tego typu kamerę i niewygodę w sterowaniu d-padem, ale potem kupiłem sobie REmake i ustawiłem poruszanie analogiem - puszczałem kur.vy do końca gry przez kuriozalne sytuacje występujące miedzy przechodzeniami miedzy ekranami. Potem wróciłem do klasycznego sterowania i mimo przechodzenia miedzy ujęciami miałem pewność, że postać zawsze będzie biegła gdzie chce, w innych grach też już przestałem na to narzekać.

 

Tak na temat to ja też cisnę Onimushę, natomiast w Dawn of Dreams i zdecydowanie najlepsza cześć, przed "dwójeczką". 

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Silent Hill 3 - jedna z tych gier, w którą za bajtla pykałem dość sporo, ale -naście lat minęło i nawet nie pamiętam czy udało mi się ją skończyć, zresztą pewnie mało co ogarniałem wtedy z fabuły, nie mówiąc już o wszelakich popkulturowych nawiązaniach.  :sweat:  Stwierdziłem, że w końcu czas na rundę drugą.

 

Na razie mam jakieś 3 godziny z małym hakiem na liczniku i muszę przyznać, że gra nie zestarzała się jakoś strasznie, ba - modele postaci nawet dziś wyglądają bardzo dobrze, muzyka Yamaoki niezmiennie pieści uszy, a bieganie od savepointu do savepointu wciąga. Nadal świetny tytuł, choć etap w metrze trochę działał na nerwy - (pipi) labirynt schodów i niemal bliźniaczo wyglądających korytarzy. Ile czasu straciłem łażąc w kółko, klnąc pod nosem, to ja nawet nie. :verymad: No ale wybaczam - przynajmniej wiem, że nie ominąłem jakichś pierdołowatych znajdziek czy innych achievementów - byle w końcu ruszyłem do przodu :ohstop:  

I troszkę zdziwiło mnie, że grając na normalu zbieram całkiem sporo amunicji. Nastawiałem się na liczenie każdego naboju, a póki co spokojnie mogę sobie pozwolić na czyszczenie pomieszczeń czy korytarzy z np. 2-3 słabszych przeciwników, lub jednego silnego, jeśli znudzi mnie ich wymijanie.

Potem mam ambitny plan, by zmierzyć się z czarną owcą, czyli czwóreczką, a następnie, niejako w nagrodę, powrócić do najwspanialszej dwójki.  :fsg:

Edytowane przez Frantik
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...