Skocz do zawartości

The Shield


aux

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

na pewno miał takie skłonności, albo po prostu psychę mu trochę zryło od codziennego obcowania z tego rodzaju poku.rwami. na to że był mordercą jest chyba za mało dowodów. w każdym razie pamiętam, że był to jeden z moich ulubionych pomniejszych wątków.

Edytowane przez tk___tk
Odnośnik do komentarza

Mam wrażenie, że czytałem jakiś wywiad z twórcami, w którym mówili, że mieli plan zrobić z niego mordercę, ale ostatecznie porzucili go.

Wielka szkoda imo, jeśli to prawda. Wyobraźcie sobie obecne zakończenie the shield i jeszcze w bonusie twist, w którym ujawnią, że Dutch zabił już ze 3 osoby i stał się seryjnym mordercą :banderas: 

Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...

Kilka dni temu zacząłem oglądać od nowa, dzisiaj kończę już 6 sezon.

 

Ale motyw z

Armadillo, który oznaczył małą dziewczynkę gołąbkiem

kompletnie wypadł mi z pamięci, a gdy wrócił to złapałem doła na trzy dni. Mocarz, nie serial

Odnośnik do komentarza

fun fact: w lecie tego roku typiarz ktory gral Juliena (murzyn murzyn murzyn dla tych co nie pamietaja) poszedl do pierdla na 40 lat za zabicie zony <ok>

Dostał dożywocie po 40 latach moze sie ubiegac o zwolnienie warunkowe czyli w wieku lat 93 gwoli wyjaśnienia

 

Kilka dni temu zacząłem oglądać od nowa, dzisiaj kończę już 6 sezon.

 

Ale motyw z

Armadillo, który oznaczył małą dziewczynkę gołąbkiem

kompletnie wypadł mi z pamięci, a gdy wrócił to złapałem doła na trzy dni. Mocarz, nie serial

 

Mnie rozwalil motyw Acavedo i jego gwałciciela, co musi sie dziac w psychice człowieka po czyns takim to nie mam pytań

 

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

ja 4 lata temu po obejrzeniu Breaking Bad i czekaniu na zakończenie w przerwie próbowałem oglądać The Shield, ale po pierwszym sezonie wyglądał mi na typowy "procedural" i jakoś tak sobie odpuściłem na rzecz innych seriali z bardziej ciągłą fabułą. Teraz w sumie nic nie oglądam, więc dam szansę i spodziewajcie się relacji w tym wątku. Trochę slowpoke ale lepiej późno niż wcale. :usmiech: 7 sezonów to kawał oglądania.

Edytowane przez c0r
Odnośnik do komentarza

Trochę będzie... Mam to samo. Zwłaszcza, że kupka wstydu rośnie:

 

Animal Kingdom US, Daredevil, Mr. Robot, Miasteczko Wayward Pines, Banshee, In the Flash, Krzyk, Making a murderer, American Crime Story, Sherlock, The Bridge, The WIRE (tak, wiem), The Night Of. Matko, nic z tego nawet nie ruszone... Zaszyje się gdzieś do końca roku, przyszłego.

Edytowane przez Koleś88
Odnośnik do komentarza

Delikatesy się znaleźli

chujowa jakość jeszcze idzie przeboleć i się przyzwyczaić ale to 4:3 to już mnie zabija xd jak oglądałem pierwszy raz to na chacie na starym monitorze 4:3 to jakoś poszło

 

the wire musze jeszcze raz pooglądać jak człowiek w HD a nie jak zwierze

Edytowane przez bartiz
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
Gość Orzeszek

skończyłem shield co tu mogę napisać, machnąłem 7 sezonów w 4 tygodnie? :pawel: zdecydowanie serialowy top, praktycznie nie mam się do czego przyczepić (poza nielogicznymi motywacjami niektórych bohaterów no ale czepianie się szczegółów) finał ok, fajnie, że wątek Vica domknięty, a co z resztą? czy dutch rozwiążę sprawę chłopaka? ;/ 

Aktor grający vica to mistrz, ogólnie napisane postacie i dobrani aktorzy to arcydzieło. wincyj.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...