Skocz do zawartości

The Shield


aux

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem pod koniec 3 sezonu. Grubo, ALE:

Ta gruba córka Vica to naj(pipi)owsze dziecko-aktor ever, skil poniżej Maćka z klanu. Ogólnie aktorzy są świetnie dobrani, a tu takie coś. Córka producenta? 3 dziecko z autyzmem?

 

i druga rzecz

 

akcja z kotem w wykonaniu Dutcha, no (pipi), po co to robią? Mam nadzieje, że nie pójdą z jego postacią w tę stronę 

 

 

 

Skończyłem. Można się domyślić co sądzę o całości, ale chyba coś jest nie tak z serialami, jeśli The Shield jest jednym z najlepszych jak mówicie.

Psst.. pamiętaj, że nie wolno krytykować, bo przyjdzie sprajt i da Ci minusa.

 

 

sprite to ten ziomek, który wstawia minusy ZAWSZE jak ktoś krytykuje dowolny serial?

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Jestem pod koniec 3 sezonu. Grubo, ALE:

Ta gruba córka Vica to naj(pipi)owsze dziecko-aktor ever, skil poniżej Maćka z klanu. Ogólnie aktorzy są świetnie dobrani, a tu takie coś. Córka producenta? 3 dziecko z autyzmem?

Gruba to prawdziwa córka aktora grającego Vica (Michael Chiklis), więc byłeś blisko. Za to serialowa żona Vica, to żona producenta. Obie drętwe :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Tak.

 

Tzn, imo serial potyka się lekko gdzieś na granicy sezonu 6 i 7 (winię strajk scenarzystów), ale szybko odzyskuje równowagę i serwuje gotg zakończenie.

 

Poza tym, z tego co czytałem z wywiadów, to sezon 5 miał być chyba ostatnim, podzielonym na dwie części(gdzie pierwsza część kończy się wiadomo czym :( ). W drugiej części miało być pewnie głównie to co w drugiej połowie sezonu 7. Tak więc rozciągnęli to trochę, co widać, ale koniec końców skończyli zapewne tak jak chcieli, więc no harm done.

Edytowane przez Dahaka
Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

"I guess enough painkillers can make even the worst kind of hurt go away. The thing you need to know is that Mara was innocent and Jackson was innocent. They didn't know what they were drinking and their last moments together were happy ones. They left the way I first found them, perfect and innocent. They were innocent and they're in heaven now and we'll always be a family. The guilty ones are me and Vic. Vic led, but I kept following. I don't think one's worse than the other, but we made each other into something worse than our individual selves. I wish I'd never met him. I see it all now. There's no apologies I can make, no explanations I can give, I was who I was and I can't be that person any more. I can't let myself..."

 

Faceci_tez_placza_1886322.jpg

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
Gość ragus

Scena, w której Vic udziela "wywiadu" agentce FBI (a zwłaszcza ta cisza na początku) połączona z rozmową Shane'a z żoną - mocne gów.no.

 

Został ostatni odcinek. Idę przemyć ryja i oglądam. Nie wiem, czego mam się spodziewać.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza
Gość ragus

Dzięki.

 

Bardzo dobre zakończenie, chyba moje ulubione zaraz za The Sopranos. Gdyby cały serial trzymał poziom 2,3,5,7 sezonu, to może i Shied = The Wire, ale jednak The Wire lepsze. 

 

Lem :(

Dzieciak Shane'a :( Zniszczyło mnie zdjęcie, na którym pokazano jego zwłoki.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza
Gość mate5

Dzięki.

 

Bardzo dobre zakończenie, chyba moje ulubione zaraz za The Sopranos. Gdyby cały serial trzymał poziom 2,3,5,7 sezonu, to może i Shied = The Wire, ale jednak The Wire lepsze. 

 

Lem :(

Dzieciak Shane'a :( Zniszczyło mnie zdjęcie, na którym pokazano jego zwłoki.

 

I ta determinacja (?) na twarzy Vica w ostatniej scenie...

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...