Skocz do zawartości

LittleBigPlanet


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Nie rozumiem czemu twórcy nie wydają DLC z levelami-przecież paczka z strojami z K2 aż prosi się o levele na Helganie i strzelanie paintatorem w helgastów. Łaskawie tylko raz do tej pory uraczyli nas własnymi levelami przy okazji MGS Pack.Tak trudno stworzyć kilka nowych levelów,choćby w kreatorze do którego każdy użytkownik ma dostęp?!

Odnośnik do komentarza

Najgorsze jest to,że na upartego po najmniejszej linii oporu wystarczyłoby twórcę z media Molecule postawić przed tv i konsolą i mógłby stworzyć level w edytorze tak jak my wszyscy robimy.Pewnie wyrobiłby się w weekend, a potem taki level opublikować w postaci DLC-żadna filozofia :/

Odnośnik do komentarza

UWAGA, chce ostrzec wszystkich, którzy robią swoje mapy.

 

Przez 2 tygodnie siedzialem po pare godzin nad swoim levelem był już prawie ukończony, jedyne czego jeszcze nie było to boss zaplanowany na końcu.

Zrobiłem masę obiektów, które zapisywałem w "MyObjects" predko nadszedl moment taki, ze non stop wyskakiwal mi komunikat ze nie mozna zapisac profilu, sprobuj usunac zdjecia itd., chyba wiecie o co chodzi. Wiec zacząłem dodawać różne moje i nie moje obiekty, jako nagrody w mojej mapie i potem je usuwać z mojego "goodies baga". Wczoraj chciałem otworzyć swoją mapę i nie chce się wczytać, widze tylko komunikat "failed to load level", nie mogę go też opublikować, czuje się zalamany nad zmarnowaną pracą. Kiedy po raz kolejny będe miał więcej czasu to zrobie ten level w kilku częściach.

 

Nikomu czegos takiego nie życzę

Odnośnik do komentarza

Od wczoraj mam ta grę i bardzo mi się podoba. Mam jednak parę pytań co od niej mianowicie chodzi mi taki motyw jak zdobywanie tych wszystkich przedmiotów podczas przechodzenia story mode. Da się je jakoś w inny sposób zdobyć, czy tylko w tym trybie?

 

Dlaczego tak strasznie mało jest tych wszystkich itemków do customizowania naszego małego bohatera?

 

No i jeszcze jedno pytanie, niektórych przedmiotów nie da się od razu zdobyć na planszach tylko trzeba np wrócić po ukończeniu story? Wiem że w niektórych momentach trzeba naklejać naklejki i coś się odblokowuje jednak są takie itemki do których np nie da się normalnie dostać?

Odnośnik do komentarza
Od wczoraj mam ta grę i bardzo mi się podoba. Mam jednak parę pytań co od niej mianowicie chodzi mi taki motyw jak zdobywanie tych wszystkich przedmiotów podczas przechodzenia story mode. Da się je jakoś w inny sposób zdobyć, czy tylko w tym trybie?

Tylko w story mode zdobędziesz te przedmioty.

 

Dlaczego tak strasznie mało jest tych wszystkich itemków do customizowania naszego małego bohatera?

Bo nowe trzeba zdobyć w Story mode.

 

No i jeszcze jedno pytanie, niektórych przedmiotów nie da się od razu zdobyć na planszach tylko trzeba np wrócić po ukończeniu story? Wiem że w niektórych momentach trzeba naklejać naklejki i coś się odblokowuje jednak są takie itemki do których np nie da się normalnie dostać?

Do plansz musisz się wrócić tylko wtedy gdy nie miałeś jakieś naklejki za 1 razem(bo zdobywało się ją w innej planszy np.) A tak możesz zdobyć wszystko co jest widoczne, tylko niekiedy do tego potrzeba 2,3 lub 4 sackboy'ów(przeważnie 2). A w których miejscach jest potrzebna pomoc innych Sackboy'i powinneś wiedzieć(zawsze jest naklejka Sackboy'a i obok niej x2, x3 x4 w zależności od tego ile Sacków jest potrzebnych.)

Edytowane przez agst
Odnośnik do komentarza
Dlaczego tak strasznie mało jest tych wszystkich itemków do customizowania naszego małego bohatera?

 

Zwróc uwage tez na to, ze na swoją postac mozesz nalepiac stickery i dekoracje, jezeli je odpowiedznio polaczysz mozesz zrobic cos naprawde szokujacego. Najlepiej jednak zabrac sie na powaznie za story a nie gadac, wszystko wyjasni sie z czaem ;]

Odnośnik do komentarza

Jak poinformowało Sony Computer Entertainment, do tej pory stworzono 725 tysięcy poziomów.

http://www.neogo.pl/newsy/15926

 

Prawie 2 miliony graczy online...

http://polygamia.pl/Polygamia/1,95338,6457...24_tysiace.html

 

Anatomia Sackboy ;)

Klik- http://cache.gawker.com/assets/images/kota.../sacksides3.jpg

 

Oficjalny kanał YouTube dla LBP

http://www.youtube.com/littlebigplanetuk

 

W 80 sackboyów dookoła świata

klik- http://polygamia.pl/Polygamia/1,95334,6466...ola_swiata.html

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...