Skocz do zawartości

PlayStation HOME


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

podsumowując

 

1-home już dla wszystkich,wystarczy zresetować konsolę i pojawi się nad store w XMB

2-cyrki z serwerami(jak to Sony) więc niech nikt się nie dziwi ,że się nie zaloguje

3-co region to inny wygląd Home,EU nie ma ani jednego nowego dodatku względem starej bety,USA ma nowe pokoje,Japonia ma bete muzeum Namco

4-w każdym Home nowe tralery i billboardy

4-dodatki w sklepach są już płatne(chwała,że mam je za free z betki) i np nowe mieszkanie to 18zł,założenie klubu 18zł,ubranko 4zł

 

DO DUPY Z REGIONALIZACJĄ !!!! HOME W KAŻDYM ZAKĄTKU ŚWIATA POWINIEN BYĆ TAKI SAM(US ma w chwili obecnej zdecydowanie najbardziej wypaśny)

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

Już chyba rozgryzłem jak wyglądać będzie sprawa znajomych z różnych zakątków świata:

można ich zaprosić, ale tylko do lokacji wspólnych dla wszystkich, czyli np. do swojego domu.

W sumie to tylko do niego, bo nic innego póki co nie znalazłem.

Generalnie to jeden wielki WTF - co z ustawkami pod kinem czy wypadem na kręgle?

Nie żebym miał w planach, ale jak się robi coś dla społeczności, to wypadałoby nie nakładać ograniczeń.

Fakt, że zależą one głównie od innego designu miejsc przemilczę ^_^

 

Edit dla ciekawskich:

Tak wygląda plansza do wyboru muzyki, prosta i bardzo funkcjonalna

dsc01135xp1.th.jpg

Edytowane przez Ohayo
Odnośnik do komentarza
Już chyba rozgryzłem jak wyglądać będzie sprawa znajomych z różnych zakątków świata:

można ich zaprosić, ale tylko do lokacji wspólnych dla wszystkich, czyli np. do swojego domu.

W sumie to tylko do niego, bo nic innego póki co nie znalazłem.

Generalnie to jeden wielki WTF - co z ustawkami pod kinem czy wypadem na kręgle?

Nie żebym miał w planach, ale jak się robi coś dla społeczności, to wypadałoby nie nakładać ograniczeń.

Fakt, że zależą one głównie od innego designu miejsc przemilcze ^_^

dokładnie,żal jakich mało....jakby jeszcze serwery były tak usprawnione,że np Polacy mający konta na Polskę logowaliby się tylko na jeden serwer i na takim placu głównym w HOME byliby sami rodacy to wypiłbym zdrowie Sony a tak.....

 

zresztą nie ma co wymagać cudów od Sony w kwestii online....dwa dni po czasie dali GT5P na Store swego czasu,soft 2.4 rozwalał konsole,LBP online działa jak chce....więc chyba nie możemy za dużo wymagać od usługi,w którą teoretycznie w jednej chwili może włączyć na oko ok 8milionów użytkowników PS3

Odnośnik do komentarza

dokładnie,żal jakich mało....jakby jeszcze serwery były tak usprawnione,że np Polacy mający konta na Polskę logowaliby się tylko na jeden serwer i na takim placu głównym w HOME byliby sami rodacy to wypiłbym zdrowie Sony a tak.....

zresztą nie ma co wymagać cudów od Sony w kwestii online....dwa dni po czasie dali GT5P na Store swego czasu,soft 2.4 rozwalał konsole,LBP online działa jak chce....więc chyba nie możemy za dużo wymagać od usługi,w którą teoretycznie w jednej chwili może włączyć na oko ok 8milionów użytkowników PS3

nie marudź chłopie, bo masa osób rzuciła się na home i widać ze wszystkiego nie przewidzieli

a w europie jest najwięcej Ps3 wiec się nie dziw czemu działa gorzej

 

a u konkrecji tez często nie jest kolorowo;P

Edytowane przez goggy
Odnośnik do komentarza
a w europie jest najwięcej Ps3 wiec się nie dziw czemu działa gorzej

 

a u konkrecji tez często nie jest kolorowo;P

 

mam prawo marudzić bo mogli przewidzieć,że jak coś jest darmowe i ma to każdy użytkownik konsoli podłączony do internetu to raczej oczywiste jest,że na raz włączy to masa ludzi.Ale są usprawiedliwieni bo internet pokazuje,że nie raz padały potężne serwisy www pod naporem ludzi.

 

Za to regionalizacji Home nie przeboleje.Albo jednakowy dla wszystkich albo na zasadzie takiej jak pisałem-że rodaków wywalałoby na jeden serwer.

 

 

Odnośnik do komentarza

Yo

Mam problemik przy próbie zalogowania się wywala mi error "Request timed out /HUBPS3_SVML/account/SP_login_Submit.jsp".

Z góry mówie ,że prędzej chodziło ,a teraz szmerga bananami na prawo i lewo.

Byłaby fajnie jakby ktoś coś poradził.

 

EDIT.

Na innych kontach to samo.

Edytowane przez N-Stolec
Odnośnik do komentarza

Niestety, ale to wyglada na przeciazenie serwerow, bardzo duzo ludzie chce sie zalogowac. :)

Mam to samo, przedtem udalo mi sie zalogowac, a teraz juz sie nie da. :)

 

EDIT:

Po wielu probach w koncu udalo mi sie zalogowac, po prostu trzeba czekac i przelaczac ewentualne bledy. :)

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

Bo się najbardziej zaciekle warczy tam gdzie się przegrywa a gdzie jest się "zwycięzcą" i olewa sprawe :peace:

 

A wogóle ocenianie czy coś jest ładne czy brzydkie jest bardzo subiektywne.

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

Regionalizacja HOME ssie. Nie chodzi mi o serwery a o zawartosc. Maja zrobione kozackie lokacje w US a w EU dali gorsze (a niektorych nie ma w ogole - FC2, Uncharted). U nas mial byc ponoc MotorStorm i gierka RedBull a nie ma nic nowego.

Odchodzac juz od tej lipy z regionalizacja, powinni zmienic zasady dostepu do automatow z grami. W takim barze z Uncharted sa 3 automaty a chetnych jest przynajmniej 10. Kazdy atuomat powinien obslugiwac ze 3-4 os.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...