Skocz do zawartości

PlayStation HOME


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko fajnie ale... Szkoda że wali komercją i second life na kilometr.

wali wali( i jeszcze Simsami) bo to jest produkt skierowany raczej dla młodych graczy i tych którzy nie mają życia poza konsolą i będą całymi dniami siedzieć w Home podchodzić do nas i się pytać"hello,where are you come from".Ja od początku wiedziałem czego się spodziewać i na Home się nie napalałem.Na chwilę obecną podobają mi się szachy i kręgle i tam spędzam najwięcej czasu na grze i rozmowach przez HS.I trzymam kciuki by było więcej maszyn arcade (namco,Konami,capcom) bo na takich starociach zaczynałem moją przygodę z grami.

Odnośnik do komentarza
na każdym kontynencie jest podobno inaczej :) ja gram na EU to tez mam całkiem inny plac i niema tego automatu do muzyki , trzeba sprawdzić jak wygląda to jeszcze na jap..

 

Zgadza się każdy region ma inaczej wyglądające przestrzenie. Polecam obadać Jap ponieważ imo mają najfajniejszy plac główny oraz 2 dodatkowe przestrzenie.

Odnośnik do komentarza

Ja mam zdanie takie, ze poki to beda trzymac z daleka od XMB to jest ok. Ja wlaczam konsole by pograc w gry, jak chce z kims pogadac, to zazwyczaj albo gram z ta osoba, albo czatuje z nia grajac. Nie interesuje mnie szukanie wirtualnych znajomych z roznych zakatkow swiata spacerujacych sobie po placach czy mallach, pewnie jakby mnie to interesowalo to bym naparzal w second life. Nie interesuje mnie kupowanie mebelkow i ciuszkow do apartamentu, jak juz takowe kupuje to do gier pokroju LBP. Pomysl na Home jest naprawde fajny i swietnie, ze Sony zainwestowalo w niego kase, bo jest to inwestycja na lata ktora moze wygenerowac niesamowite przychody, ale tez nie moga zmuszac ludzi by z niego korzystali. Dlatego jestem taki anty nowemu dashboardowi w Xboksie, ktory wprowadzil wiecej IMO minusow niz plusow, chociaz jemu daleko do samego Home.

Jezeli mialbym zrobic ranking to wyglada on tak:

1. Dashboard Xbox 360

2. XMB

3. NXE

4. Home

Im wiecej g.owien dodaja ktore blokuja przejrzystosc i funkcjonalnosc tym bardziej mnie odrzuca.

 

Musze jednak przyznac, ze graficznie Home daje niezlego kopa. Jest naprawde ladnie!

Odnośnik do komentarza

Ciekawe kiedy niektórzy zrozumieją, że HOME powstało tylko po to, aby z nas wydoić kolosalną kasę, a nie żeby sprawiało przyjemność. O ile Microsoft nie zarobi na NXE, tak Sony będzie czerpać z HOME niezłe profity.

 

Zeratul, fajny odcinek showa ;).

 

btw. HOME nie zastąpi XMB, więc uszy do góry. Przyczepiłbym się tylko do twojej listy:

 

Czy to jakiś przypadek, że akurat jak zwykle "ficzersy" Sony stoją na twojej liście gorzej niż te od Microsoftu? :P

 

HOME - Jedyna szansa na spotkanie żywego wysuszonego Japońca, który od 5 lat nie ruszał się z domu i siedzi tylko przed konsolą ;D

 

Pytanie nr. 1 - kto jest "japoniec"?

Pytanie nr. 2 - co ma Japonia do siedzenia w domu? Akurat Japończycy to jeden z najbardziej pracowitych narodów, więc swoje kąśliwe uwagi zachowaj dla "polańców".

Odnośnik do komentarza

po czym wnosisz, ze M nie zarobi na NXE? Theme, Gamer pics, reklamy (jak do tej pory), netflix... jak nie zarabia? Plus platny Gold. Nie zapominaj, ze to Microsoft generuje wieksze profity z Live niz Sony z PSN, mimo iz ponoc liczba userow jest podobna.

 

To nie przypadek... jakby featuresy PS3 staly u mnie wyzej to bym wolal PS3 nad X360.

Edytowane przez Zeratul
Odnośnik do komentarza

Jacobss: Chodziło mi o tych japońców, którzy zamykają się we własnych domach z konsolami i nie chcą wychodzić. W japonii najwięcej takich przypadków jest z mlodymi. I pewnie daltego że jest taki nacisk u nich na pracowanie. Kolesie sobie rady pewnie niedają i wolą wirtualny świat od normalnego :P

 

W home będzie można się z takim egzemplarzem zaprzyjaźnić ;D

Odnośnik do komentarza
po czym wnosisz, ze M nie zarobi na NXE? Theme, Gamer pics, reklamy (jak do tej pory), netflix... jak nie zarabia? Plus platny Gold. Nie zapominaj, ze to Microsoft generuje wieksze profity z Live niz Sony z PSN, mimo iz ponoc liczba userow jest podobna.

 

Źle się wyraziłem :). Chodzi mi o to, że NXE to bardziej ukłon w stronę graczy (wiem, że dla ciebie to syf, ale mnie się bardziej podoba nowy dashboard od starego), a HOME to wielomilionowa inwestycja.

 

Profity z Live'a są przecież od początku, więc nie rozumiem :rolleyes: Podobnie jak płatne themy i gamer pics (reklamy zresztą też). Powiedz mi, co takiego wnosi NXE do kasy Microsoftu? Dla mnie to tylko ulepszona kontynuacja poprzedniego pomysłu.

 

W HOME nie ma tak naprawdę niczego, na czym mogliby skorzystać gracze. Po tygodniu się większości znudzi, a zapraszanie do gry itd. to przecież można zrobić z poziomu XMB. Oglądanie trofeów - niby fajne, ale dla mnie za długo będzie zajmować i styknie mi przeglądanie z poziomu XMB.

 

HOME ma tylko sens, jeżeli popatrzy się na to, ile Sony może z tego wydoić. Od strony gracza, jest to strata czasu. Jeszcze gdyby HOME pozwalało na większą interakcję (taką jaka była zapowiadana), to może by to jakoś wyglądało. A tak, nudaaa.

 

To nie przypadek... jakby featuresy PS3 staly u mnie wyzej to bym wolal PS3 nad X360.

 

Zeratul, ja jeszcze nigdy nie widziałem, żeby u ciebie coś z PS3 stało wyżej od X360 (a jedna rzecz powinna się przynajmniej znaleźć), no ale nieważne :P.

 

Chodziło mi o tych japońców, którzy zamykają się we własnych domach z konsolami i nie chcą wychodzić. W japonii najwięcej takich przypadków jest z mlodymi. I pewnie daltego że jest taki nacisk u nich na pracowanie. Kolesie sobie rady pewnie niedają i wolą wirtualny świat od normalnego tongue.gif

 

W home będzie można się z takim egzemplarzem zaprzyjaźnić ;D

 

To tylko pokazuje twoją "znajomość" Japończyków.

 

Wolisz natomiast polańców, którzy w dresach przesiadują godziny pod szarymi blogami, popijając piwsko? A może grzebaczy po śmietnikach i całą resztę hołoty, jakich się pęczki przechadzają po polańskich drogach? Daj spokój. Wolę kolesi, którzy siedzą w wirtualnym świecie, bo przynajmniej mnie nie zaatakują za to, że się zbliżam, albo na nich patrzę. <_< Trochę więcej szacunku do innych narodów. Tyle życzę.

Edytowane przez Jacobss
Odnośnik do komentarza

Wiesz... Ubawiłem się na Twoim poście jak cholera. Uwielbiam gości z for internetowych, którzy próbując jakoś zaistnieć, przypodobać się ogółowi, to czepiają się każdego najmniejszego błędu w poście innego gościa z forum.

 

Oh! Wielki rycerz się pojawił! Na srebrnym rumaku! W rękach trzyma wielkiego Soul Calibura! Jego jasne włosy majestatycznie powiewa wiatr! Bije od niego światłość i prawość! Chciałby zbawić rodaków i całą ludzkość!

...tylko jest ślepy <_<

 

 

1. Nic do Japońców nie mam i nigdy nie miałem. Bardzo ciekawy naród.

2. Chodziło mi tylko o Japońców siedzących tylko w domu, którzy nie potrafia zakupów zrobić, bo im konsola ucieknie, a nie do całej reszty Japońców. No a w polsce to się nie zdarza raczej AŻ tak żeby koleś rezygnował całkowicie ze swojego życia.

3. Jeśli lubisz Japońców jakoś szczególnie, to nie burz się tak, bo tak samo napisze Amerykaniec, Koreaniec, Chinol i Polaczek, a i tak z każdym pójdę na Mleko/Wódkę/Sake.

 

Nie jesteś już na mnie zły? :cierpienie:

 

A co do HOME to takich zasuszonych może się zrobić wiecej przez takie głupie programy. Bo jak po Second Life trzeba było sięgnąć, to teraz Home będzie się miało pod ręką.

Odnośnik do komentarza

Przestań. Nie znasz mnie, więc skąd od razu takie bicie piany? :rolleyes:

 

Mnie, jako człowieka, który żyje w mieście (i kraju) o różnych narodowościach, zwyczajnie irytuje, jak słyszę w kółko od zakompleksionych polaków z Polski (nie mówię konkretnie o tobie), o tym, jakie Amerykany to głupie hamburgery, podatne na komerche. Niemcy to głupie szwaby itd. itd.

 

Btw. Zeratul też kiedyś pisał o tym na swoim blogu.

 

Nie muszę się chyba zagłębiać w ten temat, bo jak mniemam, dobrze zrozumiałeś o co mi chodzi. ;)

 

Wróćmy może do topicu o HOME.

Odnośnik do komentarza

Sony wyslalo juz podobno kolejna porcje kodow do Bety Home, a ja oczywiscie sie nie zalapalem. :D

 

Ciekawe kiedy odbedzie sie premiera, miala byc rok temu, pozniej zapowiedzieli na 2 kwartal 2008, a premiery jakos jeszcze nie bylo i nawet nie wiadomo kiedy bedzie. Ciekawe, ze Sony stwierdzilo, ze chce wydac Home w 2008 roku. :D

Odnośnik do komentarza

jeśli ktoś jeszcze nie wie to home w tej wersji można się dzielić na podobnej zasadzie jak grami z psn, sony co prawda ostrzega przed ujawnianiem swoich danych innym osobom(jakbyśmy tego do tej pory nie robili), ale nie robi jak na razie żadnych kroków aby powstrzymać tego typu akcje

przećwiczyłem ze znajomymi działa

 

a zawsze zostaje taka możliwość

http://translate.google.nl/translate?u=htt...sl=nl&tl=pl

Odnośnik do komentarza

Wprowadzony zostanie wirtualny system płatności, użytkownicy będą zarabiali wirtualne pieniądze, za które miedzy innymi będziemy otrzymywać trofea

zdaje się że muszę zmienić nauczyciela od angielskiego

http://www.ps3blog.co.za/2008/11/27/want-c...llect-trophies/

The release date for home is Dec. 15th or the 30th…they said it is definite. There will be random weather, there will be a money system. you earn money from collecting trophies. and you will get money for the trophies you already have. Right now there is a censor on swearing, but will be taken off in the full beta. The open beta will also be 18+ only.

 

 

Odnośnik do komentarza

Date wydania Playstation Home przeciagaja juz dosyc dlugo, premiera miala sie odbyc juz rok temu, pozniej Home mialo zostac wydane do konca 2008 roku i jak widac jednak nie zostanie. Na otarcie lez dostaniemy wersje Beta - ciekawe tylko ile osob, czy tylko wybrani do ktorych zostana wyslane kody czy Beta bedzie ogolnie dostepna do pobrania z Playstation Store. :)

 

Znaczenie okreslenia "open Beta" moze byc mylace bo w przypadku Bety Killzone 2 nie byla ona za bardzo otwarta. :)

 

Pelnej wersji niestety juz nie zobaczymy w tym roku, nie zmienia to faku, ze lepiej dostac wersje Beta niz nic, jednak wiadomo, ze byloby o wiele lepiej gdyby juz wydali wlasciwa, pelna wersje. :)

 

Czekamyyyy ! :)

 

Jacobss - teraz juz wiesz dlaczego sie smialem z tego, ze Sony nadal planuje wydac Home w 2008 roku. :D

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

saptis teraz jest home beta open dla wybranych co dostali kod a w grudniu ma być open dla wszystkich,sony podkreśla to przecież także nie wiem po co takie rozkminianie czy wszyscy dostana czy nie...w sumie nazywają to bezsensownie bo to co jest teraz powinno być dalej zamknięta beta no ale jak widać na innych przykładach (R2 , K2 , itd) takie już maja tego pojmowanie.

Co do home ogólnie to tak jak myślałem nic specjalnego przynajmniej w aktualnej postaci ale widzę w tym potencjał tylko muszą to bardziej rozbudować !

Dobry pomysł jest z tymi clubami może się to całkiem fajnie rozwinąć jak klany będą mieć takie swoje pomieszczenia do spotkań , pogadania i będą mogły prosto z niego uruchomić grę..

Najwięcej czasu w tej becie to spędzam na graniu w warcaby/szachy i czasami coś na automatach lub kręglach poza tym narazie jest pusto jak dla mnie..czekam na dostęp dla wszystkich i rozwiniecie tej usługi

Odnośnik do komentarza

Wczoraj pobawiłam się betą home i jestem srodze rozczarowana. Nasuwa się pytanie - co oni do diabła robili tyle czasu?

I co to ma wspólnego z grami? (nie, filmiki reklamowe mnie nie przekonują bo widziałam je milion razy gdzie indziej) To wygląda i działa jak jakaś dziwna wersja SIMSów, jedyne co jest fajne to gra w kręgle, ale chyba nie kręgle miały być hitem Home? Tak naprawdę to jedyne do czego się home nadaje to usunięcie z dysku twardego, szkoda miejsca. Raczej nikt tego nie odpali więcej niż 2 razy (raz żeby potestować i raz przez pomyłkę jak mu się źle kliknie).

Edytowane przez Wieslawa
Odnośnik do komentarza

Może ktoś się podzielić HOME? Chodzi mi oczywiście o tą nową betę.

Home nie wymaga aktywacji, a więc nie trzeba rejestrować swojej konsoli na danym koncie, wystarczy tylko pobrać HOME.

Nie ma limitu 5 osób i nawet nie potrzeba mieć cudzego konta zapisanego na konsoli.

 

Właśnie to wyczytałem na PS3Hax, więc jak ktoś byłby skory się podzielić, to proszę pisać do mnie :) Lepiej na PW :]

Edytowane przez Katana
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...