Skocz do zawartości

PlayStation HOME


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Oficjalnie w e wczesnych godzinach popołudniowych ma ruszyć.

Najlepsze jest w tym to, że koleś o nicku CanadianWolf puścił na blogu PS plotę, że w stanach odpalą o 7AM EST i wszyscy wstali o tej godzinie... zadziałała zasada plotki, ktoś przeczytał, napisał dalej, reszta powtórzyła i teraz wszyscy jadą po kanadzie :P

Strzelam, że przed 18 się nie pojawi. No chyba, że razem z update PSS, chociaż to chyba nie ma ze sobą nic wspólnego.

Odnośnik do komentarza
Strzelam, że przed 18 się nie pojawi. No chyba, że razem z update PSS, chociaż to chyba nie ma ze sobą nic wspólnego.

No właśnie obawiam się, że ma i to wiele. Niby skąd miliony ludzi miałyby pobrać soft? Z prywatnego kodu na maila? :)

To już Open Beta - rozsyłanie kodów się skończyło...

Zresztą nawet w Private Beta tak to wyglądało - po wklepaniu kodu z maila trafiałeś do koszyka PSS, gdzie czekało demo PSH...

Edytowane przez Butcher
Odnośnik do komentarza

I bardzo dobrze! Niech czekają aż wrócę do domu z pracy - będę w chacie tak koło 18:30, więc wtedy Home może ruszać - wcześniej nie! ;)

 

A co do update'a - jako update firmware'u na pewno nie. Co najwyżej update doda ikonkę w menu konsoli, ale ściągać Home będzie się osobno. Firmware jest instalowany do zupełnie innej pamięci (Flash). Musieliby bardzo sprytnie to rozwiązać technicznie, aby firmware leciał do Flasha, a Home na dysk - słowem jak już, to imo ikonka w menu konsoli i z jej poziomu ściąganie całej aplikacji.

Odnośnik do komentarza

Dont worry ludzie-betka instalowała się normalnie jak gra,ściągała się na dysk twardy i po zainstalowaniu pojawia się w zakładkach nad Store-żadnego nowego softu nie bedzie trzeba ściągać.

 

Do tego beta rezerwowała sobie 3,2gb miejsca na dysku na pokoje.Każdy pokój to ok 30mb więc w zarezerwowanej ilości zmieści się mega dużo pokoi :P

 

W tej dzisiejszej open wersji powinno być wszystko na tej samej zasadzie.Ja dziś ściągnąłem patch 1.03 więc dzięki temu pewnie mam teraz tą samą wersję ,którą ściągnie dziś każdy

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

Z tego co czytalem na forum Playstation to w XMB w zakladce Network pojawi sie ikonka Home jak tylko wszystko aktywuja - oczywiscie po wlaczeniu konsoli, jesli ktos ma caly czas wlaczona konsole i jest online to bedzie musial ja zresetowac zeby ikonka sie pojawila. :)

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

A wie ktoś jak w pełnej wersji będzie wyglądała sprawa regionalizacji? Beta Home wybiera serwer w zależności od konta, a moje główne (którego zmieniać nie mam zamiaru) jest zarejestrowane na USA - czy to znaczy, że będę "uwięziony" z hamburgerami i nici z europejskiej integracji? :mellow:

Edytowane przez Ohayo
Odnośnik do komentarza
A wie ktoś jak w pełnej wersjii będzie wyglądała sprawa regionalizacji? Beta Home wybiera serwer w zależności od konta, a moje główne (którego zmieniać nie mam zamiaru) jest zarejestrowane na USA - czy to znaczy, że będę "uwięziony" z hamburgerami?

na moje oko to bardzo możliwe,choć nie wiem jak wygląda sprawa zapraszaniem z poziomu HOME-była tam taka zakładka invate friends,go to itp ale nie wiem jak to działa jeśli jesteś na serwerze z US bo u mnie na liście każdy kto miał betkę i odpalał z polskiego konta.

 

BTW. na 99,9% ta wersja co dziś wyjdzie będzie identyczna jak ta beta ,która jest dostępna od dłuższego czasu + dojdą nowe przestrzenie,pokoje.

Odnośnik do komentarza
Ledwo co się przesiadłem z Xboxa na PS, więc skorzystam z okazji i zapytam - o której godzinie naszego czasu następuje update psstore?

 

 

jeśli chodzi o sklepy dla UE to zazwyczaj ostatnio miedzy 16 -17 ale czasami bywa wcześniej czasami później nie ma konkretnie ustalonej stałej godziny o której jest update..

a co do PSSUS to na nasz czas to tak późnym wieczorem po 1-2 z tym ze bywa tak jak już napisałem czasami wcześniej lub później..

Odnośnik do komentarza

Skoro Home ma być platformą społecznościową, to ograniczanie ludzi do znajomych z jednego kontynentu jest trochę bez sensu i mam nadzieję, że w przyszłości takiego podziału nie będzie. Chociaż może rzeczywiście wszystkie opcje dotyczące zapraszania, gadania, wspólnego grania itd. działają niezależnie od serwera na którym dane osoby siedzą, a odpada jedynie szwendanie się po niektórych miejscówkach ze względu na inny design.

Ja niestety też nie miałem możliwości sprawdzić, ale jak ktoś ma doświadczenie w tej kwestii, to pisać ;d

Odnośnik do komentarza
Ktoś wie ile HOME będzie zajmował? Trzeba miejsce na dysku zorganizować :)

3153 MB moja betka waży ;) To miejsce zarezerwowane przez PS3 - ściągnięte było max 200MB narazie.

 

Nie będzie HOME w Sklepie :)KLIK BTW: Przepraszają za opóźnienia...

 

Czyli włączamy i wyłączamy konsolke i powinno się pojawić w zakładce Network dla tych co jeszcze nie mają.

 

UP: Właśnie pobiera mi się UP 1.03 do Bety...

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza
Nie łudźcie się, że Home już jest - teraz konsola faktycznie mi się nie łączy z PS Store, ale jak ją odpaliłem na świeżo (po powroce z roboty), to o dziwo dostałem się do sklepu bez problemu (a było to 5 minut temu) - a w sklepie ani śladu Home, więc pozostaje tylko czekać :).

 

W Playstation Store nie ma Home bo wcale go tam nie bedzie. :D

 

Info z forum Playstation:

* Technical updates are progressing and as you have probably seen the 1.03 patch is available for existing users already but the service remains unavailable whilst work is carried out

* Service should be back up everywhere early PM UK time although theres no specific time as theres a long list of actions being worked through in Europe, America, Asia and Japan

* New comers to the service will find the Home icon on their XMB once we activate it. You wont have to look for it, it will be easy to spot and will appear under PlayStation®Network. However, if you are online on your PS3 when we activate it you will need to restart your PS3 for it to appear. Watch these forums for news on when that is. It will work like Folding@Home in that the icon will be there and you'll download the service when you first select it.

 

**Edit 3pm**

Still progressing nicely, now on the testing stage. No eta still as I wouldnt want to guess how long it will take for each region to verify its elements are working but we're getting there.

 

**Edit 3:15pm**

Not there yet, the testing is still going on, but I wanted to mention a couple of other things that need clarification.

 

The Far Cry2 and Uncharted spaces will not be available in our region today as the localisation and testing phase is not yet complete. They will follow on later.

 

Additonally the Diesel and Ligne Roset content will be added next week at the same time as the Red Bull Air Race.

 

**Edit 4:25pm**

Testing complete and a couple of technical problems have been found. We need to iron these issues out first and I'm waiting to hear how long that might take (I'm not qualified to even guess, its very technical). Apologies, I know you all want to get in but we must get these things right. And please remember, this is a beta and today is our first step into the Open Beta environment and what we're doing today is part of the beta process itself.

 

**Edit 5:55**

Apologies for the delay in an update, you may have noticed a PSN outage in the last hour. Things seem back on track now although the outage delayed us a little we are moving again. Hope to have another update soon.

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza
macie problem z zalogowaniem sie na psn?

 

Tak, każdy (z którym mam kontakt przez GG) mój znajomy ma:

 

An error has occured. You have been signed out of Playstation R Network.

(80710B23)

 

w wolnym tłumaczeniu:

 

Pal gumę w dziki ryj i wypier.... bo darmowemu koniowi się w zęby nie zagląda.

 

 

EDIT: działa ale bardzo w kratkę i wylogowuje co chwilę.

Edytowane przez Wieslawa
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...