Skocz do zawartości

Pizza


Rekomendowane odpowiedzi

Podziwiam, że można zjeść cokolwiek na 3 h przed snem a w nocy nie mieć pobudki z jedzeniem w przełyku. Co gorsza na w pół strawionym.

Zgage mozna miec nawet jak sie zje wiele godzin przed snem jesli sie zje cos co napedza zgage (u mnie najgorsze efekty daja slone paluszki).

Zawsze jak zjem cos co robi zgage to przed snem zjadam manti albo inny ranigast. Nienawidze sie budzić od zgagi

Odnośnik do komentarza

Miałem gastroskopię, mam stan podrefluksowy, leki brałem, teraz mam po prostu jeść kaszę i inne pierdoły, typu warzywa. Dostałem ulotkę co jeść, a czego unikać.

Tylko Yano przekichane trochę, bo alkoholu nie można :/

A zgaga czasem powraca i nie da się tego wyleczyć.

Miód Manuka i po problemie.

Edytowane przez Kyokushinman
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Warto ponieważ miałem poważne problemy z żołądkiem, refluksem, bakterią itd. Pół roku się męczyłem i żarłem świńskie tabletki, przy tym raz będą w szpitalu gastroskopia, badania itd. i kilka razy na izbie przyjęć.

 

Jak już było naprawdę źle to na szczęście się dowiedziałem o nim.

Zakupiłem go i po tygodniu góra dwóch wszystko przeszło.

 

Poczytaj sobie o nim.

Edytowane przez Kyokushinman
Odnośnik do komentarza

Może przez ten refluks masz te problemy z obrazem?

Refluksu już nie mam.

Obraz w U4 jest z(pipi)any i nie tylko ja to widzę.

 

A może Ty i większość macie od tego granie w gry wzrok popsuty?

To jest całkiem możliwe bo wiele osób tutaj na forum gra już po 25-40 lat :reggie:

Edytowane przez Kyokushinman
Odnośnik do komentarza

Ludzie ludzie ludzie. Na wszelkie problemy ze zgagą, zaleganiem w żołądku, jelitami itp itd jest jedna, naturalna, najlepsza rzecz na świecie:

 

lecznicza woda Zuber z Krynicy. Do dostania w aptekach, ale też i w marketach. Polecam spróbować w małej butelce. Wali jajami i siarką, ale nic lepszego na zgagę i ciężkie jedzenie nie ma. Wypijasz szklankę, czekasz aż się odbije, bekasz jak Wiking i tyle.

 

Polecam jak i mi kiedyś polecono.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...