Skocz do zawartości

Pizza


Rekomendowane odpowiedzi

22 godziny temu, _Red_ napisał:

Przy tym "wykwintnym" smaku zapchajbuły w pizzy hut to maksymalnie zjadałem z 6 kawałków i już nie miałem ochoty. Kompletnie mi się nie opyla festiwal za ponad 50 zł, gdy za 35 zł kupię sobie włoską 32 cm i całą się najem nawet.

Nigdy w życiu nie byłem na tym festiwalu, a sama pizza z Pizza Hut to :reggie: Ale ceny ładnie sieciówki jebią do góry, ciekawe postępowanie, ich chyba podwyższone koszta wszystkiego aż tak nie dotykają.

 

Z resztą jak się wchodzi na Pyszne, to ja pierdole. Pizza z dowozem, zamówienie minimum 60 złotych, dowóz 10 złotych :sadkek:

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Rozi napisał:

ciekawe postępowanie, ich chyba podwyższone koszta wszystkiego aż tak nie dotykają.

 

nie ma co ukrywać, jak wiele koncernów podwyższa sobie teraz ceny bez logiki czy konieczności, dla czystego zysku, bo mają na to społecznie obecnie pozwolenie. Ludzie wychodzili na ulice z wielu mniej ważnych powodów.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Oczywiście, że nie, większość sieci działa w oparciu na franczyzę i nikt Ci opłaty franczyzowej nie opuści, bo nagle gaz i prąd podrożał, to są Twoje koszta. Oczywiście jeszcze kwestia umów centralnych itp., więc sieci jakoś sobie poradzą, prywatne lokale padają jedna po drugiej.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, Rozi napisał:

Nigdy w życiu nie byłem na tym festiwalu, a sama pizza z Pizza Hut to :reggie: Ale ceny ładnie sieciówki jebią do góry, ciekawe postępowanie, ich chyba podwyższone koszta wszystkiego aż tak nie dotykają.

 

Z resztą jak się wchodzi na Pyszne, to ja pierdole. Pizza z dowozem, zamówienie minimum 60 złotych, dowóz 10 złotych :sadkek:

Raz tylko na to poszedłem, sama pizza z pizza hut to syf nieziemski i niejadalne gówno ale jak to jeszcze kosztowało 27 zł to można było pół dnia przesiedzieć.

Jeśli chodzi o ceny to takie KFC i bk też je wyjebaly pod stratosferę. Bez 50 zł nawet nie myśl że się najesz

Odnośnik do komentarza

Nie lepiej przerzucić się na mrożone? Taka Feliciana odpowiednio przygotowana nie ustępuje zbytnio normalnym pizzom. A przecież w pizzeri nie masz gwarancji, że akurat twoją pizzę robi jakiś spec, tylko może studenciak na przyuczeniu i właśnie spalił boki i spód nie wspominając o dojazdach co też ma duży wpływ na smak. Warunek jest jeden. Żaden piekarnik, tylko mikrofalówa z funkcją jednoczesnego pieczenia. 7-8 minut i jest idealnie. Ciasto jest wtedy puszyste ale nie wilgotne jak to zazwyczaj z mikrofali,  a boki lekko chrupiące. Cena jest dobra jak na małą pizzę.

  • Haha 2
  • beka z typa 4
Odnośnik do komentarza

Pizza z microfali? O boze, o nie :notlikethis:Raz jadlem, fakt ze dobre 25 lat temu, ale ku.rwa xD

Mrozonki za to ok, ale to zawsze bedzie blizej w smaku do pizza hut niz wloskich, nie czarujmy sie. Lubie oje.bac taka z piekarnika, smak kebabu albo pepperoni tylko zapomnialem nazwe, oetker guseppe chyba.

 

Akurat z pizzami to nie widze jeszcze dramatu, przynajmniej we wro. Za 35cm pizze 36zl z kilkoma skladnikami ale to oczywiscie nie na je.banym rynku tylko jakas lokalna pizzeria.

Odnośnik do komentarza
18 godzin temu, Blaise napisał:

Eh, festiwal pizzy w pizza hut, poszliśmy kiedyś z kolegami (z 4 lata), każdy zjadł ponad 20 kawałków, a było nas 6. Z perspektywy czasu wydaje mi się, że kelnerka podpuszczała nas, mówiąc, że ostatnio 12-letnia dziewczynka zjadła 27. Tyle nikt nie dał rady.

Słabi zawodnicy :wujaszek:

 

40380A7B-A65D-4A6D-9573-974A138CDA8E.jpeg

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...