Skocz do zawartości

W co teraz grasz?


pack

Rekomendowane odpowiedzi

Red Dead Redemption - przyznać muszę, że gra ma urok. Nie jest to coś do czego przywykłem grając we wszystkie masówki na rynku, dlatego po początkowych wątpliwościach co do jakości RDR znalazłem przyjemność nawet w monotonnej jeździe konnej. Największy jednak mankament westernowej przygody od RockStar to sterowanie podczas strzelanin. Czasem dostaję białej gorączki. To i monotonia dojazdów. Kiedyś wygodnie gry zabierały mnie do miejsca zainteresowania. W dzisiejszych czasach trzeba wszędzie dojeżdżać samemu. W niektórych grach to się sprawdza i jest mniej nudne niż w RDR.

Koniec końców mój system "wymuszonych trzech godzin gry" znów się sprawdził i można się nieźle zabawić. Gra daje radę.

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Demons Souls - pierwsza godzina gry - o co im chodzi, strasznie łatwo idzie, na każdego trzeba mieć tylko sposób, a w dodatku są podpowiedzi od innych graczy. Spotkanie drugiego bossa, ogromnego rycerza ... śmierć po 3 sekundach xd Potem kolejna, kolejna, irytacja wzrastała co skutkowało częstymi błędami w czasie dojścia do natręta. W sumie w ciągu godziny zginąłem jakieś 7 razy : D Nie, że mnie to smuci, lubię gry, które stanowią wyzwanie, a czuję, że DS będzie jednym z większych w mojej karierze gracza. To strasznie motywuje do przejścia, a w dodatku gra póki co jest - ogólnie rzecz ujmując - fantastyczna. Klimat, system gry, walki, plenery, online, nawet grafika, która przypomina czasem erę ps2, może się podobać. Chciałem od razu po skończeniu wziąć się za kontynuację, ale czuję, że będzie mi potrzebna przerwa na jakąś lekką grę.

Odnośnik do komentarza

U mnie zagoscila pozycja sprzed lat, legendarny "Prince of Persia". Gra naprawde fajna, z bajkowa otoczka, akrobacjami i dziwnie latwa walka. Dostalem za 15 PLN i za taka cene jestem wniebowziety. Szkoda tylko, ze epilog na PSNie kosztuje 8 funtow, przesada. Ogolnie POLECAM, o ile sa tacy, ktorzy jeszcze w to nie grali ;)

Dorwalem sie tez do trybu versus w Resident Evil5. Tu juz nie odczuwam tak pozytywnych emocji. Przestarzaly gameplay, plus brak zbalansowania postaci (czemu tylko Wesker ma magnum na dzien dobry?). Od biedy tylko pograc mozna.

Odnośnik do komentarza

Dostalem razem z RE5 Gold Edition tryb versus w zetawie, gorszego dziadostwa jeszcze nie widzialem, jak zyje. Omijac szerokim lukiem!

 

Skonczylem Prince of Persia z 2008 r. Swietna gra, zbieranie znajdziek sprawia przyjemnosc i chyba najlepszy PoP jaki wyszedl. Do dostania za smieszne pieniadze, kto nie gral, niechaj jak najszybciej zagra :)

Szkoda tylko, ze epilog na PSNie kosztuje 8 funtow, w takiej cenie na pewno nie kupie, a bardzo bym chcial.

Edytowane przez Ken Marinaris
Odnośnik do komentarza

Demon Souls - no cóż, nie zawiodłem się zupełnie, mam za sobą może jakąś połowę gry(pierwsze podejście, pierwszą postacią, 25h na liczniku) i chcę więcej!!! Do tego liznąłem tylko kwestię online i zastanawiam się czy głębiej się w to wciągnę, dlaczego? Mało graczy. Dopiero raz zaatakował mnie czarny fantom!(staliśmy się potem przyjaciółmi xd), a próba zaatakowania innego gracza najczęściej kończy się failem. Ale nie przejmuj się, "w pojedynkę" ta gra ma jeszcze tyle do zaoferowania, że głowa mała. A tu czeka jeszcze druga część omg. Aaaa co do legendarnej już trudności - zawiodę tych co nie grali, wcale BARDZO trudno nie jest. Naprawdę zaciąłem się - póki co - na tower knight'u, a to tylko i wyłącznie przez początkowe nieobeznanie. Padło już mnóstwo bossów, zazwyczaj za pierwszym, drugim razem. Cierpliwość + szukanie ich błędów, lub błędów gry(obrona w postaci słupa, ściany, skały rules). Bardzo chwalę sobie brak opcji - ooo błąd, start - load game - to powinien być standard w grach RPG.

 

Red Dead Redemption - kurza twarz, piękna grafika, klimat, ta specyficzna dla Rockstara atmosfera, ale ... przez te kilka godzin trochę się nudziłem : / Może muszę dać dzikiemu zachodowi więcej czasu, bo póki co powyższa gra totalnie odkłada mi tą na wirtualną półkę.

 

Machinarium - :wub: :wub: :wub: CO ZA PRODUKCJA! Śmieję się jak głupi, wczuwam na maksa, podziwiam wspaniałą oprawę audiowizualną i pomysły twórców. Chyba nigdy żadna gra tego typu, aż tak mi się nie podobała. Jako trochę antyfan przygodówek point & click bardzo polecam.

 

W drodze Deus ex :wub:

Edytowane przez Wiolku
Odnośnik do komentarza

Risen 2 porzucilem po kilku zaledwie misjach , trochę mechanika gry , a trochę niedoróbki techniczne skutecznie popsuły mi zabawę.

 

Max,, Trzeci,, czeka na skończenie , zostal niecały 3 chapter , ale już nie ta fascynacja , co początkowe etapy.

 

Obecnie Sleeping psy siedzą w czytniku i chyba prędko go nie opuszczą , podkręcił mnie hype z naszego forum i nie żałuję , świetnie rozwiązana kwestia hakowania , wciagajaca fabułka . Taka chodzona- jeżdżona bijatyka .

Edytowane przez MAJOCHEY_PL
Odnośnik do komentarza

wiem co czujesz Wiolku, ponieważ mam podobne odczucia grając w Machinarium.

 

naprawdę jest to jedna z najlepszych produkcji, jak nie najlepsza, jak wylądowała na PSS.

gra jest na tyle kozacka, ze aż oderwała mnie od nowego Tekken'a

​grając w nią towarzyszy mi uczucie, które każe mi podzielić sie ta opinią z całym światem, by każdy mógł sie o niej dowiedzieć.

naprawdę kozak wśród gier !!! :wub:

edit.

jestem na wysokości wskrzeszenia koleszki w wieży, gdzie muszę sie przyznać, ze mam problem z rozwiązaniem jej (szczery do bólu) :)

Edytowane przez 4 mE
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...