Skocz do zawartości

W co teraz grasz?


pack

Rekomendowane odpowiedzi

Mecze on line w The Last of US. Dziś dobiłem do 6 tygodnia i dosłownie nie miałem odwagi zacząć,(pipi) ze strachu zastanawiając się jak przebrnąć. 

 

  • leczyć innych
  • naznaczać wrogów.
  • wskrzeszać kumpli z drużyny

Będę ten dylemat rozkminiał jutro w pracy z nadzieją że po powrocie to mieszkania będę miał odwagę ruszyć na przeciw 

 

Nie gram w nic innego. Przedemną już tylko trofea w last of us, te online. A po nich mam nadzieje kończyć wszystkie pozostałe gry w profilu na 100%

Odnośnik do komentarza

Właśnie zaczynam multi TLoU. Kilka rundek za mną (chyba 8 ) i wydaje się całkiem ciekawe. Niestety bez dobreago teamu nie ma szans.. szczególnie, że nieciekawie wypada balansowanie drużyn.

Ja jestem początkujący (1 poziom) i 2/3 meczy, które grałem miały iście "rewlacyny" podział drużyn.

Po mojej stronie poziomy" 0, 1, 1, 40

Po drugiej stronie: 50, 150, 200, 220

Odnośnik do komentarza

Max Payne 3. Jak na razie takie 6/10. Bohater biega jak kolek, choc w kwestii fabuly jest ok. Zobaczymy co z tego bedzie.

 

EDIT -  Interakcja z otoczeniem ogranicza sie  tu do nacisniecia guzika na scianie. Strzelanie w zwolnionym tempie tez nie jest najlepsze, inne gry (Vanquish chociazby) bija MP na glowe. Fabula srednia, niemoznosc przerywania wstawek filmowych, bo gra sie doczytuje:)
Dodam jeszcze, ze istnieje multiplayer, w ktorego nikt nie gra (ilez juz bylo takich pozycji?), a filozoficzne pierd...nie Maxa przez cala gre moze doprowadzic do szalu.
NIE polecam, zaluje, ze odpalilem tego rupiecia.

Edytowane przez Ken Marinaris
Odnośnik do komentarza

Stealth Inc. - gierka 2D, która dawno temu wylądowała w plusie, a która posiada w sobie sporą dozę staro szkolnego gameplayu. O co chodzi jakby? Otóż wcielamy się w małego klona, który próbuje się wydostać z pewnego ośrodka. Aby tego dokonać musi przejść szereg lokacji usianych najróżniejszymi przeszkadzajkami. Od zwykłych botów patrolowych przez czujniki ruchu, lasery, kamery czy terminale do hakowania itd. Cała gra to 28 poziomów, które dzielą się na rozdziały, a każdy rozdział kończy się lokacją z bossem. 

 

Właściwie to gra jest niejako połączeniem takich gier jak Splinter Cell i Super Meat Boy. Czyli jest połączeniem klasycznych platformówek z elementami stealth. Podstawa to bycie w ciągłym ukryciu coby nie zostać wykrytym. Nie bez powodu nawiązałem do SMB. Gra jest miejscami trudna i wymaga nie tylko pomysłowości ale też małpiej zręczności. Ginąc będziemy często i gęsto ale wzorem SMB odradzamy się natychmiast w umownych czekpojntach. W jednej lokacji zginąłem nawet 40 razy nim dotarłem do wyjścia.

 

Gra posiada ranking postępów. Oceniane są m.in. przejścia lokacji bez śmierci, wykrycia przez wrogów i czas. A patrząc na wyniki innych graczy człowiek chwyta się za głowę. Niektóre ciężkie lokacje można przejść w 30 sekund co wymaga iście szatańskie zręczności, koordynacji i pamięci. Bo żeby taki czas wyczesać trzeba znać całą lokację na pamięć plus dobrać odpowiedni timing.

 

Lokacje nie są duże przez co gra świetnie spisuje się na krótkie partyjki np. podczas posiedzenia na tronie.

Edytowane przez Farmer.
Odnośnik do komentarza

Dishonored wersja GOTY, czyli wraz z dwoma solidnymi dlc fabularnymi i zestawem zadań skrytobojcy.

Kolejny po BioShock 1, Deus Ex HR, Bioshock Infinite i Journey tytuł na tej geracji, który udowadnia że w ten segment rozrywki można przemycić trochę autentycznej sztuki. Steampunk plus wariacja n.t. czasów wiktoriańskich najwyższej próby. Tylko gdzieś ja to już jakby kiedyś widziałem...

Czy przebije GOTY 2012, czyli szpetnego, acz mega miodnego FC3? Stay Tuned.

Edytowane przez nobodylikeyou
Odnośnik do komentarza

Dishonored wersja GOTY, czyli wraz z dwoma solidnymi dlc fabularnymi i zestawem zadań skrytobojcy.

Kolejny po BioShock 1, Deus Ex HR, Bioshock Infinite i Journey tytuł na tej geracji, który udowadnia że w ten segment rozrywki można przemycić trochę autentycznej sztuki. Steampunk plus wariacja n.t. czasów wiktoriańskich najwyższej próby. Tylko gdzieś ja to już jakby kiedyś widziałem...

Czy przebije GOTY 2012, czyli szpetnego, acz mega miodnego FC3? Stay Tuned.

tez sie czaje na to - chętnie odkupie :)

 

a ja kończę MGS V: G0

Edytowane przez MEVEK
Odnośnik do komentarza

Dead Space 3, jestem w 7 rozdziale i jak do tej pory nadal trzyma poziom serii. Demo mnie zmyliło, sądziłem, że będzie więcej strzelania oraz mało kosmosu i statków kosmicznych, ku mojej uciesze jest inaczej. Z początku trochę pogubiłem się z ulepszaniem broni, ale już i to ogarnąłem, choć dla mnie mogli nie zmieniać tego z poprzednich części, węzły to był iście mistrzowski patent, prosty i przejrzysty. Ale i tak jest świetnie, zapowiada się na wspaniałą trylogię, kosmos <3

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

10 Tydzień, 2 dzień. Spalić Mołotowem minimum dwóch przeciwników. 

 

 

I wszystko jasne, teraz więcej w tym przy-czajki niż otwartej walki bo skradanie się z Mołotowem w ręku fajne jest,

  • wtem widzisz GO!
  • a on nie ma pojęcia że czaisz się
  • ......i poleciał  :woot:
  • AAAaaaaaahhhhh ahhhhhhh aaaaaaaa, ohhh jakaż to słodka muzyka dla twoich uszu  :thumbsup:

 

 

1370270681_burning_body_tlou_mp.jpg

Odnośnik do komentarza

Po dwóch latach, po raz kolejny kopię dupska Żniwiarzom w ME3, tym razem z kompletem dodatków. Uważam uniwersum ME za coś absolutnie genialnego, a dwójkę za jeden z najlepszych tytułów w historii, ale teraz każda godzina gry utwierdza mnie w przekonaniu, że obecna formuła serii się wyczerpała. Momentami trójka wali gracza po pysku takimi kwiatkami, że czuje się spory regres w stosunku do KotORów wydanych dekadę temu.

Odnośnik do komentarza

W The Last of Us, oczywiście. W ciągu ostatnich dwóch dni wróciłem do przerwanej dawno temu gry i wkręciłem się dużo bardziej niż wtedy, więc jest spora szansa, że w niedługim czasie tytuł zostanie przeze mnie ukończony.

Odnośnik do komentarza

The Last of Us ukończone, może kiedyś wezmę się za kolejne przejścia, tym razem znajdując wszystko co się da (bez hud-a na hardzie oczywiście).

 

Teraz na tapecie Jak and Daxter, może też wezmę się za skończenie naczętego Tomb Raider.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...