Skocz do zawartości

Jaki telefon wybrać?


jaszczoor

Rekomendowane odpowiedzi

1. Jeśli masz root-a to bez problemu zmieniasz można odblokować bootloader

2. żeby wgrać custom-a musisz mieć wolny bootloader! on sprawdza zgodność uruchamianego systemu (podpis, sumy kontrolne) z oficjalnymi.

3. wgrywając nowy rom systemowy czy to oficjalny czy custom-a, wgrywamy też nowy kernel

4. wszystkie obcinki froyo na Milestone wynikają z ograniczeń sprzętu nie z blokady kernel-u

 

myslisz sie, to co napisal raven_raven jest prawda. CM 2.3 to w przypadku MM taka wydmuszka, z zewnatrz 2.3 a w srodku kernel z 2.2

Odnośnik do komentarza

Panowie, stanowczo ODRADZAM samsunga galaxy - rozyebal sie mi oraz 3 moim znajomym :( Awarii ulegly srednio 3 elementy/funkcje :potter: A moglem brac iphone'a 4 (pipi)a jego mac. Zlamalem swoja zasade: "nigdy nic od szajsunga" i teraz mam. Debil, debil, debil :(

Odnośnik do komentarza

Miałem Spicę i pamiętam ten telefon jako naprawdę przyzwoity model. Bardziej mi przeszkadzały ograniczenia ówczesnej wersji Androida (ponad rok temu) niż sam telefon i zaraz po tym jak się go pozbyłem (celowałem w iPhone'a) wróciłem do Andka. Kupując Wildfire, ale tylko dlatego że był akurat w dobrej cenie i praktycznie nowy. Spica po prostu zandroidowała rynek smartfonów w Polsce, jakby nie patrzył.

Odnośnik do komentarza

Siemka. Niedługo stanę przed wyborem telefonu, a jako że będzie to mój pierwszy smartfon z androidem to proszę o radę. Moja taryfa nie pozwoli mi na wzięcie jakiegoś kosmosu, gdyż planuje na fona wydać 1 zł, ale pomóżcie. Dodam tylko, że nie oczekuje cudów. Chce zaznajomić się z systemem, możliwościami, marketem itp. byłoby miło jakby gry chodziły w miarę płynnie i tyle. 2 typy jakie Play będzie mógł mi zaoferować to prawdopodobnie Sony Ericsson Xperia X8 lub

LG P500 Swift Plus NAVI

 

? Mam nadzieje, że się nie pomyliłem w nazwie. Chodzi o następce tego Swifta co był dość tani i bardzo dobry. Zależy mi na dobrej jakości ekranie, dobrym czyli takim żeby ładnie działał dotyk i nie waliły piksele zbyt po oczach. Multi touch nie jest ważny. A jesli jest coś z tej samej półki godnego uwagi, również proszę o cynk.

z góry dzieki

nie zalezy mi na aparcie

Edytowane przez orion50
Odnośnik do komentarza

w p500 masz przede wszystkim wiekszy ekran, nie wiele ale zawsze, mając porównanie obu telefonów to dotyk jednak lepszy w LG, natomiast coś z podobnej ligi to s5660, jeżeli masz do przedłużenia umowę w play to daj numer na priv to wyślę Ci ofertę, pozdro

Odnośnik do komentarza

plusy to cena , i android . Minusy to ekran i ogólnie stosunek cena jakość

 

Możesz rozwinąć stwierdzenie o ekranie? Mam do czynienia z HTC Wildfire i tam rzeczywiście rozdzielczość to porażka, za to sam ekran oraz multitouch działa dobrze. Co do ceny - rzeczywiście, nowe na allegro chodzą po 600-700 złotych, jednak operatorzy wciskają ten telefon za grosze.

Odnośnik do komentarza

plusy to cena , i android . Minusy to ekran i ogólnie stosunek cena jakość

 

Możesz rozwinąć stwierdzenie o ekranie? Mam do czynienia z HTC Wildfire i tam rzeczywiście rozdzielczość to porażka, za to sam ekran oraz multitouch działa dobrze. Co do ceny - rzeczywiście, nowe na allegro chodzą po 600-700 złotych, jednak operatorzy wciskają ten telefon za grosze.

.

Chodzi mi o wielkość ekranu , oglądałem zdjęcia na allegro i po pewnym czasie dostałem do ręki ten telefon i pierwsze wrażenie wtf ale to malutkie . Nieźle bym się wpakował kupując ten telefon w ciemno na allegro bez obczajenia wcześniej

Odnośnik do komentarza

plusy to cena , i android . Minusy to ekran i ogólnie stosunek cena jakość

 

Możesz rozwinąć stwierdzenie o ekranie? Mam do czynienia z HTC Wildfire i tam rzeczywiście rozdzielczość to porażka, za to sam ekran oraz multitouch działa dobrze. Co do ceny - rzeczywiście, nowe na allegro chodzą po 600-700 złotych, jednak operatorzy wciskają ten telefon za grosze.

.

Chodzi mi o wielkość ekranu , oglądałem zdjęcia na allegro i po pewnym czasie dostałem do ręki ten telefon i pierwsze wrażenie wtf ale to malutkie . Nieźle bym się wpakował kupując ten telefon w ciemno na allegro bez obczajenia wcześniej

 

Czy ja wiem, czy mały? Obecnie używam trzycalowego LG Swift a HTC Wildfire S posiada 3,2 cala ekranu. Rozdzielczość nie jest może zaletą, (320x480) ale nie zaobserwowałem ząbków itd. gdy sprawdzałem w salonie. Chodzi mi bardziej o komfort użytkowania (czy aplikacje mulą itd.) i jak jest z wytrzymałością samego telefonu (wydaje się dosyć solidny) oraz szkła.

Odnośnik do komentarza

w p500 masz przede wszystkim wiekszy ekran, nie wiele ale zawsze, mając porównanie obu telefonów to dotyk jednak lepszy w LG, natomiast coś z podobnej ligi to s5660, jeżeli masz do przedłużenia umowę w play to daj numer na priv to wyślę Ci ofertę, pozdro

 

Jutro przejdę do salonu, zobaczę na żywo co tam mają. Dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza

Posiada ktoś Desire Z ? Jakie wrażenia ?

 

Jako że lipa się mnie o to samo pytał, to przekopiuję:

 

"Siema. Bardzo dobry fon, jeżeli miałeś wcześniej do czynienia z Androidem (tutaj wersja 2.3.3) to wiesz czego się spodziewać, jak nie, to będziesz miał sporo funu z olbrzymich możliwości ;].

 

Skoro decydujesz się na Z, to rozumiem, że zależy Ci na klawiaturce qwerty. Sprawuje się naprawdę super, przyciski są ok, pisze się mega wygodnie. Jedna sprawa, gdy komóra jest złożona (czyli schowana jest qwerty), to ekrany główne możesz przeglądać tylko w pionie - dla mnie minus, no ale to detal. Mi nie zależało na fizycznej klawiaturze, ale wziąłem bo była dobra promocja i nie żałuję, smsy i maile piszę w 90% na qwerty, ze względu na wygodę.

 

Jak nie zależy ci na qwerty to przemyśl sprawę, bo komórka jest przez to gruba, no i trzeba przyznać że to cegła (porównywałem chociażby do Samsunga Ace, który w porównaniu z Z to cieniutka, zgrabna komóreczka).

 

I jeszcze z takich prostackich porównań - pomimo podobnych parametrów, taki Angry Birds chodzi płynnie, a na Ace się tnie ;] "

 

Dodatkowo dodam, mechanizm składania zetki nie budzi zaufania, wręcz sprawia wrażenie, że pierwsza ostrzejsza impreza może zakończyć żywot komórk, ale paradoksalnie nigdzie nie przeczytałem w necie, żeby ktoś miał problemy z zetką w tej sprawie. Ja wyboru nie żałuję, początkowo miał to być przejściowy telefon, do momentu potanienia SGS II, ale teraz jakoś nie myślę o wymianie komórki, spełnia moje wymagania.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...