Skocz do zawartości

Jaki telefon wybrać?


jaszczoor

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Ofsajd

Będę miał pakiet 1GB transmisji, tak że myślę że wystarczy ;) Po za tym w Play można chyba zablokować transmisję po wyczerpaniu pakietu.

to jaka taryfe wziales? nie all inclusive max?

dokładnie tą. Replay all inclusive max 65

Odnośnik do komentarza
Gość Ofsajd

wow, to chce teraz telefon z windows mobile !

Ile np. taki AB ma GS ?

tyle co gry Arcade - 200GS

 

edit.

nie mam pojęcia, od 10h bawię się tym LG i jak na razie sprawia bardzo dobre wrażenie, wcześniej miałem Ip 3G i do tego telefonu nie ma on startu.

 

achievy w tramwaju, będzie wesoło xD

Edytowane przez Ofsajd
Odnośnik do komentarza

nokia lumia 800 daje darmowa nawigacje ;) ogolnie zbiera pozytywne opinie, pozatym kazde telefony nokii oparte na win7phone beda posiadaly nawigacje ;) i z tego gdzie wyczytalem ma zostac ona wypuszczona za darmo na inne telefony z windows 7 na pokladzie ;) sam bede inwestowal w tel z win 7, czekam jedynie jakie bede nastepne telefony od nokii

 

jedyny minus ze ponoc jak sie ma plants vs zombie na xboxie trzeba kupic osobna wersje na telefon ;/ moglbys cos Ofsajd o tym napisac ? bo troche lipa placic 2 razy za to samo ;)

 

co do gier to nie wszystkie maja achievementy tylko xbox live enable czy jakos tak to sie zwie

Edytowane przez kubson
Odnośnik do komentarza
Gość Ofsajd

gierek XBL na wp7 jest w tym momencie koło setki, kosztują od 10 do 24zł i faktycznie tylko one mają achievmenty i dodają się do listy gier w profilu XBL. Nie wiem jak wygląda sprawa z podwójnym płaceniem za gierki bo żadnej z nich nie miałem kupionej na konsoli ;) Jak na razie kupiłem tylko testowo AB, miały kosztować 10,49zł a z karty zjadło mi tylko 3zł :D

 

Aha przed zakupem można sobie ściągnąć demko gry i sprawdzić jak to hula :)

Odnośnik do komentarza

No, to jak wyczerpiesz pakiet 1GB to po prostu prędkość spadnie Ci do GPRS - nic nie musisz wyłączać i nie zapłacisz nic za transmisję 'poza pakietem' :)

...Co jak dla mnie jest za(pipi)iste, biorąc pod uwagę, że jakiś rok temu musiałem zapłacić rachunek 400zł przez mojego pseudo-smartfona, który ciągle łączył się zinternetem.

Odnośnik do komentarza

moja dziewczyna chce sobie zmienic telefon podobaja jej sie samsungi i raczej innej marki nie chce ( jak to baby kupuja sprzet po wygladzie ;) myslalem nad samsung galaxy ace ? lub samsung galaxy y ( nie chce miec zbyt duzego ekranu) znajde cos lepszego powiedzmy do 750zl ?

 

z gory dzieki za propozycje jak cos jest lepszego np od htc to dajcie namiary

Odnośnik do komentarza

moja dziewczyna chce sobie zmienic telefon podobaja jej sie samsungi i raczej innej marki nie chce ( jak to baby kupuja sprzet po wygladzie ;) myslalem nad samsung galaxy ace ? lub samsung galaxy y ( nie chce miec zbyt duzego ekranu) znajde cos lepszego powiedzmy do 750zl ?

 

z gory dzieki za propozycje jak cos jest lepszego np od htc to dajcie namiary

Wave 8500??

Odnośnik do komentarza

moja dziewczyna chce sobie zmienic telefon podobaja jej sie samsungi i raczej innej marki nie chce ( jak to baby kupuja sprzet po wygladzie ;) myslalem nad samsung galaxy ace ? lub samsung galaxy y ( nie chce miec zbyt duzego ekranu) znajde cos lepszego powiedzmy do 750zl ?

 

z gory dzieki za propozycje jak cos jest lepszego np od htc to dajcie namiary

Pokaż jej xperie, zarówno pod względem designu i menu te telefony jak dla mnie nie mają konkurencji, samsugni są po prostu obrzydliwe

Odnośnik do komentarza

To jest kwestia gustu akurat. Mi się zarówno Xperie podobają, jak i TaczŁiz. Tutaj widzę mówimy o średniej półce, na wyższych modelach jednak widać, że SE średnio ogarnia optymalizację Androida pod swój sprzęt. Samsung pięknie włącz akcelerację sprzętową np. w przeglądarce (płynność jak na iOS, żaden Android tak nie ma), na Xperii Arc mojego kumpla jest dobrze, ale to nie jest płynność (HD2 już działał identycznie, tego sposobu rysowania interfejsu nie da się przeskoczyć).

Odnośnik do komentarza

Panowie mam takie oto gadżety do wyboru. Mogę wybrać jeden, za bardzo niską cenę. Który najlepiej? Nie jestem pewien, czy będę zadowolony z SGS2 bo jest dla mnie za duży, wątpię żeby mi wygodnie leżał w kieszeni; z kolei czy SG Tab to namiastka, czy godny konkurent dla iPad? Czy Nokie wciąż są dobrymi telefonami i są na Androidzie?

 

 

Nokia e7

Nokia n8

HTC sensation

Samsung Galaxy s2

Samsung Galaxy s+

Galaxy tab

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Nie bierz Wildfire, bo to jest kupa ;/.

 

Zresztą - porównujesz dwa naprawdę różne telefony, więc wybór jest chyba prosty, nie? Wolisz dotykowy z całkiem sporym ekranem czy po prostu smartfonik w starym stylu? Do czego Ci będzie potrzebny telefon? No (pipi), czasami to macie problemy ;/

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...