Skocz do zawartości

Jaki telefon wybrać?


jaszczoor

Rekomendowane odpowiedzi

Na ten sprzęt jest bardzo fajna nawigacja, nazywa się nDrive. Sam niedawno z niej korzystałem podczas zwiedzania polski za kółkiem, i powiem, że sprawdziła się nieźle. Co do internetu, to nie wiem jak teraz Dolphin po aktualizacji działa, ja pracowałem na Operze mini i problemu nie miałem. Generalnie telefon nie jest zły, dostał w końcu aktualizację do Bada 2.0.

Odnośnik do komentarza

Właśnie oglądałem na YT recke "S"ki, bardzo fajny smartfon, obecnie moge go miec w orange za 60 zł w moim abonamencie i chyba na niego sie zdecyduje jako, że nie bede mogł kupować na WP Marketplace z mojego GT bo nie jest na Polske. Jutro sie przejde do pomarańczy zobaczyć jak Ska sie prezentuje na żywca, czy obudowa nie jest z taniego plastiku itp.

Odnośnik do komentarza

Polecam Samsung galaxy Note, najlepszy telefon jaki milaem w zyciu, opcje z rysikiem, ekran, temet z graniem na padzie od ps3 w girki z N64 , mario zelda , ekran to poezja, podpinanie pod hd tv. Po jakims czasie telefon wcale nie wydaje sie taki duzy. Poezja. Nie wracam do mniejszych smartfonow MIAZGAAAAA. telefon na kilka lat

Odnośnik do komentarza

Ja tez nie :) ale jak patrze na filmy to nie wydaje sie mniej plastikowy niz inne telefony, zwlaszcza tylnia obudowa. Niestety moja Xperia X10 ulegla wypadkowi, wiec w ciagu najblizszego miesiaca pewnie bedzie wymieniona, a ze telefony Sony nadal sa najladniesze na rynku pewnie wybor padnie na S badz Arc S.

Odnośnik do komentarza

Kontakty, kalendarze i pocztę Google można mieć na iOS/WP7/WM6.5 i innych telefonach z obsługą Exchange praktycznie tak, jakbyśmy korzystali z Androida. Nasze konto Google zachowuje się właśnie jak konto Exchange, na które po prostu się logujemy w danym systemie i wszystko mamy. Nie mówiąc już o wbudowanych mechanizmach synchronizacji z kontem Google, jakie dany system może posiadać.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

To mialem na mysli WM7, the new one :) da sie tam synchronizowac wszystko z googlem ?

A zreszta, jak czytam takie artykuly, to chocby nawet polowa byla prawda, wole kupic smartphona z androidem: http://bezprzyciskow.pl/7-x-7-powodow-by-nie-kochac-windows-phone-7

 

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Zmartwię Cię: wszystkie są prawdą. Ten system naprawdę jest tak cholernie ograniczony, że ja zdecydowanie wolę nazywać telefony z WP7 zaawansowanymi ficzerfonami niż smartfonami. I wiem co mówię, bo WP7.5 (Mango, żeby nie było, że jakiś stary build) używałem przez szmat czasu na swoim HD2 (a działało na nim 1:1 jak natywny system) i z radością zawsze wracałem do Androida, z radością.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...